СТО Орбіта
“Текло пальне з бака, дали заїхати на яму, механік глянув і діагностував проблему в горловині. Гроші не взяли. Рекомендую”
Знайдено 14 результатів
“Текло пальне з бака, дали заїхати на яму, механік глянув і діагностував проблему в горловині. Гроші не взяли. Рекомендую”
“Для тих хто блукав як і я: meest прямо на відділенні розетки”
“Чітко і вчасно. Привітна команда”
“Вітаю. При користуванні сервісом та послугами "Укрпошти" жодного разу не було нарікань. Можливо людям та користувачам в разі, якщо не влаштовують умови користування не залишати негативні відгуки, а озирнутись на себе та обирати іншого перевізника. Або змінити ставлення на більш толерантніше та враховувати періоди оплати ЖКП старшим поколінням, розраховувати час та відслідковувати через інтернет за номером відправлення. Всіх хочуть та бажають все і зараз, але не враховують реалії сьогодення та фактори роботи(не бачила черги у відділ кадрів на Хрещатику про працевлаштування по роботі з клієнтами/споживачами). Дякую за роботу, успішного дня усім. І менше звертати увагу на "специфічне та токсичне" оточення.”