Огляд каталогу
- 1,240 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 1240 результатів
Перегляньте обіди в кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,240 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 479,953 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає обіди в кафе з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Бровари, Фастів та інших міст.
“Найсмачніший шашлик що я куштував))”
Кафе «Твій Смачний Сусід» — затишний сучасний заклад у Шевченківському районі Києва на вулиці Татарській, де легко зайти «по-сусідськи» на сніданок, обід або вечерю. Це місце з домашньою атмосферою, приємним інтер’єром і ненав’язливою фоновою музикою, яке добре підходить і для сімейних візитів, і для зустрічей із друзями.
“Захований серед двориків заклад, що здатен наповнити своєю атмосферою навіть в найпохмуріші дні. Смачна кава, завжди привітні люди. Але найкраще тут - вишневий пиріг, напевне, найсмачніший на весь Київ.”
“Офігене кафе) Постійно туди заходжу на обід. Все так по домашньому, не хочеться уходіть))) Замовлял навіть окремо коробками булочки з яблуками на деякий івент А торти в них просто божествені на замовлення”
“Приємний доглянутий магазин-кафе. Вибір страв невеликий, але обід, піцца і картопля завжди в наявності. Чудовий літній майданчик.”
“Після прогулянки лісом зайдіть відпочити в кафе Літо, що в Пущі-Водиці. Справжня домашня ресторація! Тут цікаво і смачно буде і дітям, і дорослим. Адекватні ціни, смачна кухня, різнобарвний інтер'єр, меню йде у вигляді розмальовки... Обов'язково відвідаю ще раз при нагоді.”
«Борщ – Кафе на Трублаїні» — це затишне кафе у Святошинському районі Києва, на вулиці Миколи Трублаїні, де роблять ставку на зрозумілу українську кухню без зайвого пафосу. Заклад зручний для тих, хто в дорозі або заїхав поруч на заправку й хоче швидко та смачно поїсти.
“Найкрутіша кав'ярня у нас у ПК. Постійно п'ю каву!”
“Вітаю. Однозначно рекомендую. По перше, я прям хочу зазначити, інтер'єр, вау, був вражений, мотель при дорозі, а тут така краса, видно що власниця прям контролювала кожен сантиметр! 2) все ідеально чисто. В номерах пахне свіжою білизною, ідеальна чистота. Рушники, тапочки,мила і тд.це все є. Однозначно,якщо вагаєтесь, без сумнівів заїжайте, пушка бомба ракєта!!”
“Якось відвідав ,дуже смачно)Дуже сподобалась дівчинка повар-офіціант (я зрозумів що тут так працює),привітна ,допомогла з вибором ,все чудово підсказала .Інь-янь та запечений з вугрем запав мені в серце ,смачніших ролів не їв .Швидко приготували .Найближчим часом завітаю ще скоштувати піцу))”
“Замовила сніданок slow food ( вівсянка , яйце пашот, пармезан і зелень). Смачно і просто, але зелень - це кілька частинок кропу … не відразу зрозуміла, де вона. Вранці зал був пустий, спокійно поснідала і випила смачне еспресо.”
“Чудове місце, приємні співробітники, смачна кухня Рекомендую!!!!”
“Чисто, смачно. Ціни помірні. Все дуже сподобалось. Особливо вдячні офіціантові Артуру. Він молодець!”
“Все дуже, смачно, замовили борщ, ну прям такий смачний, наче бабуля моя готує, дякую за затишок як вдома”
“Дуже смачно, гарно обслуговують”
“Неймовірно смачні десерти й ароматна кава. Все свіже, подача стильна. Ідеальне місце для солодкої паузи. Дуже привітний персонал, швидке обслуговування і приємна музика. Кавʼярня, в яку хочеться повертатися.”
“Такого смачного салату ''Цезар'' я не їла нігде. Люлякебаб і шашлик просто супер! Обов'язково завітаю ще!”
Кафе «Варенична Майстерня» розташоване в Ірпені на вулиці Антонова, 8а та спеціалізується на традиційній українській кухні. Це місце, куди заходять за домашніми смаками у невимушеній атмосфері — від швидкого обіду до ситної вечері. У меню акцент зроблено на варениках із різними начинками, які є фірмовою позицією закладу.
“Місце моєї сили ,найсмачніша кухня, обслуговування на високому рівні.Офіціанти ввічливі,кухарі просто з золотими ручками-одним словом професіонали!!! Дякую смачно,затишно,дуже по-французьки❤️”
“Швидко прийняли замовлення та подали на стіл. Їжа смачна, порції великі. Замовляв суп картопляний з фрикадельками та картоплю з відвивною зі свинини. Витратив 260 грн.”
“Ззовні кафе непримітне, а всередині атмосферно і затишно, гарний авторський дизайн. Швидко приносять замовлення. Ми замовляли пасту карбонара, салат цезар і пухкенькі дерунчики. Все сподобалось, смачна кухня, повар і офіціант великі молодці.”
“Даже атмосферне місце. Тихо і затишно. Тут є міні зоопарк, в ньому живуть фазани. Є дитячий майданчик, окремі бесідки для різних компаній, персонал досить ввічливий, цінник-вище середнього по місту.”
“Гарний дворик. Затишок від шуму і вітру. Чути як співають птахи Кава смачна Є іграшки і столики дитячі”
“Замовляла 14.12.23 поминальний обід. Трохи, як для поминального кафе, спантеличив дизайн і назва. Але все норм. Адміністратор запропонував меню, порадив скільки чого треба. На обід прийшло більше людей, ніж ми очікували. Офіціанти оперативно вирішили це питання. Доставили столи, стільці, прибори, їжу... Приємно вразили! Всього вистачило! Смачні блюда, ввічливі співробітники, затишна атмосфера, тепло, чисто, охайно. Рекомендую.”
“Дуже смачний чай в них з імбирем, обліпіхою.”
“Автентичне кафе з японськими нотками. Мені здається, що про автентичність японського закладу можна говорити, якщо в ньому є такоякі) якщо не пробували, рекомендую скуштувати. Це дуже популярна вулична їжа. Такоякі є в меню тільки по будням після 16:00, але воно того варте, бо мені смак нагадав вулиці Кіото) а ще дуже рекомендую карааге курочку, вона тут супер смачна)! А ще тут є манга японською”
“Тут цікаво. Подача страв чудова. Круасани - це хмарки з неба - повітряні, легкі, я вперше такий круасан їла. З яблуками пиріг - смак вражаючий, теж легкий. Кава смачна, скуштуйте. Книжки почитати можна. Піца звичайна, на яку ми чекали 50 хвилин. Це було трохи дивно, адже не було повної заповнененості закладу.”
“Великий вибір страв, все дуже смачно, неймовірно приємний персонал. Багато місця, великі вікна, в які можна спростерігати за життям міста. Можна купити різну веганську продукцію, а ще після 20:00 діють знижки на всі страви!”
“Розташування, обслуговування, страви, та ціни дуже привабливі.”
“Дуже все сподобалось. Дуже смачно, ситно, швидко і затишно. Тбіліський салат і гарбузовий суп пюре супер. Дякую”