Огляд каталогу
- 121 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 121 результатів
Перегляньте обіди у Броварах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 121 результатів у Броварах. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 36,979 відгуків та оцінок.
“Дуже смачно!) Зробив попереднє замовлення та не чекав у черзі...”
“Замовляю донечці три роки поспіль на день народження піцу та суші, діти були дуже задоволені. Привітний колектив, приємні акції, а головне все свіже і смачне і ціни приємні.”
“Дуже гарний ресторан та класна атмосфера прикрашена до Хеллоуїну, ввічливі офіціанти та дуже смачна їжа. Наступного разу завітаю сюди з друзями”
“Безмежно вдячні всім працівникам ресторану за неймовірно атмосферу нашого свята. Смачна їжа, турботливі офіціанти, гарний світлий зал. Задоволенні що обрали ваш ресторан.”
“Дуже смачні коктейлі та нові лимонади на натуральних пюрешках,окремо хочу відмітити офіціанта Максима,попри молодий вік осбслуговування на вищому рівні,кухня також виконує свою роботу на відмінно.Рекомендую цей заклад,затишно гарно та спокійно.”
“Дуже смачні бургери та креативні чаї. Люб'язні хлопці-продавці. Радують веселі стільчики.”
“Смачна кухня, просторий зал, гуляли до останнього гостя. Продукти (вже запаковані у судки) забрали наступного дня.”
“Влітку холодні напої, коктейлі, морозиво, зимовий теплий чай або кава. Є інтернет, сплатити можна карткою, є де посидіти. Гарні емоції! Заходьте не пошкодуєте)”
“Ромашка просто суппер найкращий магазинчик із маленьких.”
“Неочікувано душевне місце, де готують смачну каву”
“Чудовий магазин.Приємні ціни.Завжди все свіженьке.”
“Смачно, ціни помірні але пиво дороге.”
“Чудове місце! Всі смачно і красиво! Величезне спасибі шеф-кухарю за відповідальний підхід до своєї роботи. Приємно, коли тебе хочуть нагодувати смачно!”
“Спасибо большое за дуже смачні суші. Дуже смачні в Броварах. Свіжі і великі.)”
“Відмінно і злагоджено працюють. Замовив, оплатив, отримав за адресою. Є оплата онлайн. Ціни як на заводі. Вивантажують пристосуванням без строп, по одній палеті. Чи не ламається під час вивантаження. Подали на другий поверх. Стріла 5 м, куди завгодно поставить. Водій все сам вивантажив за 20 хв.”
“Дуже хороший магазин з великим асортиментом. І дуже приємними продавцями. Смачне кави і гарний настрій забезпечено.”
“Кожна страва — маленький шедевр.”
“Вітаю! Заклад викликав приємні враження з першої хвилини замовлення! Неймовірно приємний адміністратор, швидка доставка, ну і про замовлення можна розказувати безкінечно! Так як доставка швидка, все свіженьке, гаряче і видно що продуктів всюди «як для себе», всього багато і дуже смачно! Вже не перший раз замовляємо і кожен раз краще минулого! Видно що компанія цінує своїх клієнтів) Дякую!”
“суші смачні, соковиті, особливо обожнюю їхню пасту з морепродуктами, консультанти завжди ввічливі) постійно беру тільки тут вони найкраші”
“Завжди приємно заїхати у цей заклад! Затишно, дуже чисто, їжа дуже якісна і смачна. Сьогоднішній гострий рол з куркою - надзвичайно смачно, легкий аромат барбекю, багато м'яса, овочі, гострий перчик! Дякую!”
“Готують непогано, персонал дуже привітливий”
“Найкращі суші в Броварах. Сет "Незалежність" до Дня Незалежності, мабуть, найкраща пропозиція для клієнтів! Дякуємо! Суші та стріпси з моцарелою фрі були неперевершені! Навіть в Києві не всюди знайдеш де поласувати такою смакотою. Однозначно СушиМайстер найкращі!!!”
“Не знаю, з чого почати, адже вражень безліч. Замовила два сети і кожен з них заслужив окремої уваги. Сет Море філадельфій з ніжним крем сиром, креветкою, тунцем, вугром та лососем став справжнім вибухом смаку! Кожен рол був унікальним. Філадельфія та лосось – класика жанру, але тут вони розкрилися з нового боку, завдяки свіжості продуктів та вдалому поєднанні з іншими інгредієнтами. Особливо у поєднанні із мигдалевими пластівцями. Креветка була соковитою, тунець – танув у роті, а вугор додавав пікантності. Особливо сподобалось, як гармонійно поєднувалися різні текстури: ніжність риби, хрусткість овочів та легка солонуватість водоростей. Кожен шматочок був справжнім витвором кулінарного мистецтва. Другий сет Хотто із запеченими інгредієнтами та великою кількістю сиру– це справжня знахідка для любителів ситних і смачних страв. Запечені роли виявилися надзвичайно соковитими та ароматними. Сиру було дійсно багато, але він не перебивав смак інших інгредієнтів, а лише підкреслював його. Що мене приємно здивувало, так це якість продуктів. Риба була дуже свіжою, рис – розсипчастим, а соуси – пікантними. Відчувається, що до приготування страв ставилися з великою любов'ю та увагою до деталей. Окремо хочу відзначити: Естетичну подачу страв: Кожен рол був красиво оформлений, що додало їжі апетитності. Дбайливе пакування: Суші забирала я машиною і ми легко довезли їх в ідеальному стані, нічого не розвалилося і не деформувалося. Баланс смаків: Кожен рол був збалансованим за смаком, не було нічого зайвого. Підсумовуючи, хочу сказати, що Yapposushi – це справжнє відкриття для мене. Це місце, де можна насолодитися не тільки смачною їжею, але й естетикою та якістю. Я обов'язково буду замовляти суші тут ще не раз і рекомендую їх всім своїм друзям. Окремо хочу подякувати за якісну консультацію та приємне обслуговування, зручне розташування із великим паркінгом. P.S.Якщо ви ще не пробували суші від Yapposushi, дуже рекомендую це зробити! Ви не пожалкуєте! А, ще швидкість «виконування» замовлення, всього 15 хвилин! Як мені пояснили, що може бути й трішки довше, але я попала не у завантажений час, тому все було супер швидко, поки сходила поруч у магазин АТБ за зубною пастою - повернулася і забрала все готове і поїхала кормити родину. Ще наявний генератор, тому тут можна замовити страви навіть під час вимкнення світла.”
“Дуже смачна піта з індичкою — м’ясо соковите, чудово приправлене, а овочі свіжі й хрумкі. Ідеальний баланс смаку! Соус теж заслуговує окремої похвали — підібраний бездоганно. Атмосфера в закладі приємна, персонал привітний і швидкий. Рекомендую всім, хто цінує якісний стрітфуд!”
“Ми 10 років клієнти цього магазину.Продавці чудові,продукції поганої немає.”