Огляд каталогу
- 1,240 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 1240 результатів
Перегляньте обід в кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,240 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 479,953 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає обід в кафе з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Бровари, Фастів та інших міст.
“Супер піца! Такої в Обухові немає.Рекомендую”
“Затишна сімейна шашлична, приємний персоонал, власник Арарат особисто контролює кожне замовлення, тут дуже смачно і недорого!”
“Гарне кафе, можна посидіти вдвох і з компанією”
“Затишна кав'ярня з найсмачнішою кавою в тому районі!”
“Територію навколо (ліворуч від входу) варто було б упорядкувати.”
“Таке враження що побував вдома у мами, також смачно та приготовлено з любов'ю.”
“Тут продають найкращу шавуху. Замовляю не раз і завжди дуже смачно. + завжди можна замовити по телефону та швидко забрати. Єдине, що бургери не дуже смачні. Як на мене, бургери не сильна сторона цього закладу, якщо бургери, то краще замовити в коні в пальто, а от шавуха, люля-кебаб і все, що в лаваші, тут роблять чудово”
“Відлиній кави, бістро, смачно, зручно!!”
“Смачно, швидко, адекватні ціні) раджу”
“Скажімо так, пройшли через всі кола Ада в Кцб (відзначали заходи і в гранаті і в трактирі) але в розмарині дійсно супер Все дуже смачно, та вчасно. М'ясо супер, страви супер не вистачає тільки лавочок на курилці а так все чудово)”
“Прикольні кав'ярні. Зайшли випити кави, а вийшло повноцінно поснідати. Величезний вибір найсмачніших коктейлів.”
“Була сьогодні зі своєю подругою в ресторані "Щастя", шукала місце для проведення Дня народження свого сина.І я його знайшла))) Перше, що вразило, це атмосфера.Очень привітний і уважний персонал.Уютний і світлий зал.Ну і звичайно, ДУЖЕ ВКУСНАЯ кухня.Всем рекоменуется відвідати цей ресторан !!!”
“Затишне кафе, смачна їжа та привітний персонал - все це є у цьому закладі) Рекомендую!)”
“Такої смачної курячої відбивної не знайдете в інших їдальнях! Борщ смачний, усі інші страви на рівні! Можна якісно і недорого пообідати.”
“Ресторан відмінний, жодних претензій. Інтер'єр та якість їжі теж на найвищому рівні. Тільки веб сторінка не має відношення до цієї піцерії.”
“Дуже привітне обслуговування і смачна кава!”
“Кафе для тих, кому за 40 років. Прийнятні ціни. Смачно готують. Дискотека...”