Огляд каталогу
- 4,108 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 4108 результатів
Перегляньте обід у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 4,108 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 2,316,800 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає обід з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Бровари, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Декілька разів відвідували цей заклад, персонал завжди привітний і уважний. Всі страви які куштували мали гарний, апетитний вигляд і були прям дуже смачні. Порції великі а ціни помірні. Задоволений, що поруч є таке місце , де можна прийти смачно поїсти за розумні кошти.”
“Самачний круасан з хамоном. Смачна кава. Швидке та привітне обслуговування. Моя провина, що не запитав одразу яка порція кави іде в великий лате. Дівчина одразу запропонувала переробити. Було незручно, але погодився. І не дарма, напій вийшов дуже смачний!”
“Були в цьому ресторані декілька разів. Гарний інтер'єр. Дуже великі зали на дві сторони. Є дитяча зона. VIP кімната з караоке. Великий вибір в меню. Страви смачні. Можна замовити без офіціанта у застосунку та заплатити. Знаходиться поруч з кінотеатром.”
“Суші кращі по Києву. Багато років купую тут. В також різні супи подобаються, особливо гострі.”
“Дякуємо,дуже смачно!!!. В перше у Вас замовляли шашлик і хачапурі, смак неймовірний) Будемо замовляти тепер ще)”
“Це місце просто магічне! Атмосфера ніби завітав до доброго друга в гості - по-домашньому затишно, надзвичайно смачно! І бариста привітна ♥️ Вперше спробувала тут сирну каву. Усім рекомендую! Насправді крута кав'ярня! Дякую!”
“Хороший заклад, дуже смачна їжа! єдиний мінус, що навіть зранку, коли не було багато людей, страви чекали досить довго(((”
“Смачна кава і приємне обслуговування! Працює з 8 годин, що є неймовірним плюсом!”
“5 із 5 дуже привітні бариста, смачна кава, великий вибір десертів, навіть смаколики для собак.”
“Дуже приємна атмосфера, класно змогли провести час з друзями.”
“Професійний підхід, адекватні ціни”
“Вже добралися з друзями сюди 5й раз!) Нам дуже подобається змагатися на влучність між собою! А ще дуже круто, що можна з'єднатись з друзяками- лучниками з Харківа в онлайні =) Дякую команді супровідників, що надають можливість та допомагають новачкам у цій неймовірній сфері розваг! Цінуємо кожен візит! Радимо всім своїм знайомим!”
“Дякуємо власникам за теплу, домашню їжу. Смак повертає у дитинство. Дійсно смачно, все свіже, якісне. Не раз виручали в організації заходів на велику кількість людей. Вражає різноманіття та особливо смачні морси-то взагалі любов. Доставка оперативна, завжди можна звʼязатися з оператором та уточнити всі деталі замовлення.”
“Це найкраще місце для веганів у всьому Києві. Обов'язково варто спробувати вершкову піцу, торти Київський і Суаре. Є безглютенові і raw опції. Роблять торти на замовлення з вашим дизайном до дня народження або весілля. Також тут домашня атмосфера, є ігри, багато рослин і чудовий персонал.”
“Здається, що тепер нова назва Dolceteka”
“Дуже смачні, свіжі і з адекватною ціною! Рекомендую спробувати, впевнений, що сподобаються і станете постійними клієнтами. Також нещодавно з‘явився мобільний додаток в якому дуже зручно зробити замовлення.”
“Найкращі суші в Києві! Уже не раз замовляли. Все на високому рівні. Ціни адекватні для столиці. Риба дуже свіжа. Неочікувано, але навіть тунець - найвищого рівня! Ніякого смаку металу або крові! В Києві це рідкість!!”
“Завжди замовляємо Рис і Риба! Рол Такара топ, рекомендую! В філодельфії з лососем просто гігантські шматки риби!”
“Замовляю не перший раз на доставку! Все вчасно та смачно, оператори ввічливі)”
“Дуже смачні та великі кусочки,буду брати ще.”
“нам дуже сподобалась їжа: люля, картопля та овочі на грилі шикарні. Гранатове вино легке і приємне. Дівчина-офіціантка привітна і гарно підказала нам по стравах. Великий уклін за те, що м'ясо має смак м'яса, а не цибулі, чим зараз багато хто зловживає. Поважаю коли мінімум дають в страви цибулі і часника, бо вони перебивають смак.”
“Смачна кухня! Приємно вражена, ціна та якість відповідають. Спробувала пелюстки бао з м'ясом яловичини в соусі - апетитно! Плюс, що поруч зупинка та парк - можна швидко поїсти, довго не шукаючи місця.”
“Чекати довше ніж звичайні страви, але воно того варте! М'ясо з ароматом серпанку, ти відчуваєш працю кухаря”
“Сьогодні святкували з чоловіком день народження! Одразу без роздумів обрали Ваш заклад. Це не просто смачно, а прям ВАУ! Все на високому рівні. Це той момент коли ти дійсно насолоджуєшся стравою! Обслуговування також на дуже високому рівні! Привітали з Днем Народження , дуже приємно, дякую!!! Це найкращий заклад на Варшавському!”
“Вперше в цьому закладі але загальний відгук - відмінно. Екстерʼєр - заклад знаходиться недалеко від дороги, з виду непримітний, маленький, затишний заклад. Можна розпізнати по вивісці, яка освітлюється в темну пору доби. Інтерʼєр - є столики на 2х персон є на 4х. Світло, затишно, комфортно, нічого лишнього. Вбиральня - в закладі наявна та чиста. Обслуговування - швидке та якісне. Ціни - доступні, середньостатистичні. Наше замовлення на 3х персон склало 1712 грн 00 копійок. Це було: домашній суп - 2 порції, бульки з овочами - 1, хачапурі з грибами та трюфельним соусом - 1, салат цезар - 2 порції, люлч-кебаб з телятини та баранини - 1 порція, авторський лимонад полуниця та базилік 1л - 1 порція. Їжа - все подано швидко, все гаряче та дуже смачне. В якості компліменту від шеф-кухара, під час очікування замовлення, нам було подано комплімент масло пряне та хлібний виріб власного виробництва, який дуже смачний.”
“Чудове місце. Таке ж гарне як і перший контейнер. Гарний вибір смачного крафтового пива. Як на розлив, так і пляшкове/баночне. Є туалет.”
“Місце фантастичне. Кава дуже дуже смачна. Персонал - максимально професійний. Рекомендую однозначно.”
“Неймовірне атмосферне місце , смачна кухня, гарний інтер'єр. Персонал дуже ввічливий та приємний, пані Сюзанна , що нас обслуговувала, дуже уважно ставилась до кожної гості та допомагала з нашими забаганками. Дуже приємно сюди приходити, наче в гостях, так тепло і затишно! М'ясо топ, піде з бастурмою топ, все топ! Обожнюю цей заклад, я з вами ще з першого відкриття ❤️❤️❤️”
“Порекомендували ресторан на СТО щоб вбити час поки іде ремонт машини. Неочікував такої якості і сервісу. Все смачне і свіже. Мені сподобалось.”
“Ця подорож була неймовірною) Екскурсовод, водійка та помічник зробили дуже приємну атмосферу, яку не хочеться полишати. Багато цікавих фактів та вся екскурсія дуже цікава. Атмосфера незабутня) Чудовий варіант проведення часу у вихідні з друзями чи сімʼєю ☺️”