Озеро Купель
“Святкували тут День Народження в бєсєдці. Тут єдине, що хотілося б, щоб до зазначеного часу оренди її прогріли. Було б комфортніше зразу прийти в тепле місце (взимку). Територія гарна. Місце для смаження шашлику є. Є ресторан на території.”