JYSK
“Чудовий, хоч і не дуже великий магазин. Велика парковка. Дуже приємний персонал. Зараз чудові новорічні пропозиції!”
Знайдено 9 результатів
“Чудовий, хоч і не дуже великий магазин. Велика парковка. Дуже приємний персонал. Зараз чудові новорічні пропозиції!”
“Була вперше. Придбала все ,що планувала. Персонал привітно допоміг з пошуком потрібного - задоволена. Дякую.”
“Замовляла доставку з Харкова до Києва, тому що у Києві за те саме дзеркало потрібно було запалити більше, ніж у цьому магазині, враховуючи доставку. Внесла передоплату і вже за чотири дні дзеркало було в мене. Чи не спотворює, не повнить, не струнить. Якістю задоволена, можу рекомендувати)”
“Замовляла собі кухню в "Інтерстилі" залишилася дуже задоволена)) Дякую, що пішли на зустріч усім моїм побажанням. Замовляла за рекомендаціями друзів у яких кухня та спальня з масиву вже 7 років у використанні як нове коштує.”
“Гарний недорогий смачний варіант на велику компанію)”