Автолюкс Експрес Пошта - Бровари-1
“Відділення Meest тут вже пів року як закрите”
Знайдено 10 результатів
“Відділення Meest тут вже пів року як закрите”
“Відвідували клініку з дитиною — залишилися дуже задоволені. Привітний адміністратор нас зустрів та допоміг з усіма організаційними моментами. Особлива подяка ортодонту Вікторії Станіславівні за уважність, турботу та ефективне лікування. Професійність на найвищому рівні! Щиро рекомендуємо цю клініку!”
“Маленьке комфортне відділення. Розміщене у комфортному місці (не біля дороги, є місце стояти з дотриманням дистанції, ще й чайна зовсім поруч), має зручний графік. Співробітників мало, проте і людей не буває багато. Всі хлопці приємні, не дратівливі, як це часто буває в інших поштових відділеннях. Користуюся послугами часто, і кожного разу задоволена. Особлива подяка за те, що дозволяють заходити з собакою.”
Розташований у Броварах на вулиці Тараса Шевченка, Центр стоматології та краси «Орхідея» поєднує стоматологічний підхід із турботою про естетику посмішки. Це місце, куди звертаються не лише «полікувати зуб», а й отримати комплексне рішення для впевненого вигляду та комфорту.
“Залишились тільки позитивні враження від цієї клініки. Лікарі - професіонали, усе пояснюють чітко. В самій клініці чисто та комфортно”
“Щиро дякую колективу Броварського Центру Мікрохірургії Ока за високу професійну кваліфікацію, доброзичливість, готовність допомогти! Зважилася на блефаропластику і жодного разу не пошкодувала! Операція пройшла легко і головне безболісно. Особливо хочеться відмітити професіоналізм, людяність та чуйність лікаря Петренко Наталії Едуардівни та організаторські здібності керівника Кривуня Сергія Михайловича !”
“Дякую спеціалістам, поставили на ноги. Спина більше не болить. Рекомендую!”
“Довелось їхати з Борисполя, так як у дитинки виявили ковід, а вільних місць не виявилось. Начитавшись негативних коментарів вже боялась подумати що там буде. І ось приїхали, одразу виділили нам палату, лікар постійно приходила перевіряла самопочуття, медперсонал теж завжди був радий допомогти, ні слова поганого нічого в нашу сторону. Дитині 10 місяців, «сюсюкались» з нею як могли, бо крапельниці та уколи ще та «насолода» для немовлят. Їжа, їжа як в будь якій лікарні.. тут питань немає, хто не хоче такого їсти, просіть родичів приносити. А так як лікарня державна, то в принципі на рівні. Тож, всі ті негативні відгуки я відкинула, бо для себе нічого такого критично поганого не виявила. Кожному вирішувати для себе, і ще.. до людини ставляться, як і вона до інших.. тож, можливо питання в вас?) Дякую лікарям та персоналу, все добре. Пробули 8 днів і поїхали здоровенькі додому.”
“Була в цій стоматології, чистила зуби від зубного каменю. На прийомі абсолютно комфортно себе відчувала, процедура безболісна. Я задоволена результатом чистки і роботою лікаря. Ставлення персоналу хороше”