Київський академічний муніципальний духовий оркестр
“Гордість Столиці (кто в курсе, тот поймет)”
Знайдено 14 результатів
“Гордість Столиці (кто в курсе, тот поймет)”
“Тут гарна музична школа. Багато моїх друзів і я закінчили його, деякі з них досі грають у місцевому оркестрі.”
“Найкраща школа для дітей! Мої діти ходять на уроки музики та малювання. Гарні педагоги, дуже вдячні їм!”
“Швидко та якісно реанімували мою електрогітару. Дуже вдячний.”
“Випадково натрапили на заклад кафе «Пиано»,що на проспекті Голосіівский 130/57. Приємно вразила свмейна ,привітна атмосфера, домашній затишок,і,найголовніше- дуже смачні страви рекомендую равіолі,пасту,тіоамісу. А ще- бізнес-ланч з 4 страв- лише 195 грн,пиво Kronenburg Blanc- 75 грн за 0,5!Рекомендую”
“Святкували день народження в закладі, залишились дуже задоволені смачною їжею та обслуговування. Рекомендую для відпочинку з сім'єю в кого діти , в закладі є дитяча ігрова кімната та дитяче меню. Всім діткам сподобався шашлик та сирні кульки.”
“Кафе сподобалося за такими параметрами як смачна кухня при помірних цінах. Можна просто прийти і пообідати як в їдальні, а можна замовити банкет (урочистості, дні народження, випускний і т.д.). Також є закритий невеликий зал на 10 осіб. Керуючі завжди почують побажання і підкажуть оптимальний варіант.”
“Дитяча музична школа №36 була відкрита 1 вересня 1977 року. Вона розташована на базі загальноосвітньої школи №245, має філію. Учні навчаються гри на фортепіано, скрипці, баяні, акордеоні, домрі, гітарі, бандурі, духових та ударних інструментах; співають у хорі та займаються академічним, естрадним та народним вокалом, грають в оркестрі.”
“Класна музична школа в с. Свято-Петрівському. Є український народний вокал і дуже кваліфікований вчитель Гаркуша Валентина Іванівна.”
“Ех, місце дитинства). Музикантом не став, але загальну освіту дала сильну. Закінчив у 1995 році клас народників, викладач Ольга Миколаївна Макаренко.”