Острів
“Для на це місце було справжнє відкриття.Якби можна було поставити 10⭐️ залюбки поставила би .Окремо дякуємо за чисті та доглянуті туалети .Люди -свині ,які не можуть після себе прибрати ,хоча ізольований смітник при виїзді .Свині які напʼються та бігать з матами та до ранку виють пісні .Ось це єдиний мінус ,але це не від закладу залежить .Просто такий не вихований народ.”