OHMY espresso bar
“Шикарна кав'ярня! Кава просто космос! Смачнішої не куштувала;) Баристи мегапозитивні, музика кайф. Є місця для посиденьок. Як для компанії, так і в самотності. Є кондиціонер, що зваблює купити гарячу каву. Є й холодна кава, якщо потрібна. Меню невеличке(але навіщо більше, не ресторан же) не розриваєшся у виборі кави. Є сиропи, яких теж небагато, але для гурманів вони зовсім не потрібні) Ставлю 6 з 5 ;)”