Маленький Париж
Маленький Париж — перукарня, що поєднує професійність і спокійну атмосферу. Надає послуги за профілем закладу без зайвих формальностей.
Знайдено 13 результатів
Маленький Париж — перукарня, що поєднує професійність і спокійну атмосферу. Надає послуги за профілем закладу без зайвих формальностей.
Салон красоты "Париж" — салон краси із дружньою атмосферою. Доступні послуги: послуги для дітей. Тут працюємо професійно.
“Супер-супер! Светик, ты лучшая!❤”
“Дуже професійно і без зайвих рухів. Я давно в темі, працювала з різними фахівцями, але завжди чогось не вистачало. Я розчаровувалась і зупинялася, шукала нового «найкращого» спеціаліста. Коли почала працювати з Євгенією, то зрозуміла, що саме цього мені не вистачало після багатьох років роботи над собою, читання безлічі блогів і книжок. Тут немає моралізаторства чи лайфхаків. Я вперше в житті змогла побачити, якою я насправді є. Хоча так, часом це було складно, але врешті-решт ефективно, тепер я це точно розумію.”
“Стригла малого. Дуже задоволена. Доступна ціна плюс гарна якість. Рекомендую.”
“Це щось нереальне! Вчора купували цибулевий хліб та еклери. Все просто неймовірно смачно. Хочеться тепер спробувати усе. Дякуємо за такі чудові смаколики! Удачі Вам та процвітання!”
Paris студия маникюра и педикюра — салон краси з фокусом на якісному сервісі. Доступні послуги: манікюр. Під час процедур працюють акуратно та уважно та мають широкий вибір відтінків і дизайнів.
“Відвідали кафе «Макарон» і залишилися просто в захваті! Атмосфера дуже затишна: гарний інтер’єр, приємна музика та дружній персонал. Офіціанти уважні й усміхнені, все швидко подають і завжди готові допомогти з вибором. Десерти теж неймовірні! Тірамісу був просто божественний — не надто солодкий, з ніжною текстурою. А ще тут дуже смачна кава — ароматна, міцна, як треба. Ціни приємні, порції великі — голодним точно не залишишся! Рекомендую всім, хто хоче смачно поїсти в Бучі у приємному місці. Обов’язково повернуся ще не раз!”
“Смачно. Зручне розташування. Українська кухня, музичний супровід і файне обслуговування.”
“Красиве, затишне місце в центрі столиці зі смачною кухнею, шармовою атмосферою, завжди чимось цікавим, що тут організовують”
“Смачне та затишне місце. Окрім ароматної, міцної кави та хрустких, повітряних круасанів, тут є... млинці!.. Різні: з начинкою і без, пісні та не зовсім. Рекомендую. Персонал дуже доброзичливий та чуйний. Усередині, коли не карантин, можна затишно посидіти. Оскільки в приміщенні є місця, де немає стільникової мережі - можна розраховувати на спокійне проведення часу.”
“І ч поїхав і мені сподобалося, влітку ще поїду.)))”