Парк Клініка
«Парк Клініка» — сучасний медичний центр у Крюківщині, розташований на вул. Василя Стуса, 16, куди зручно звертатися мешканцям передмістя Києва. Тут роблять акцент на комфортному сервісі та планових консультаціях без зайвих черг.
Знайдено 7 результатів
«Парк Клініка» — сучасний медичний центр у Крюківщині, розташований на вул. Василя Стуса, 16, куди зручно звертатися мешканцям передмістя Києва. Тут роблять акцент на комфортному сервісі та планових консультаціях без зайвих черг.
“Я поруч мешкаю і в цей парк давно знаю. Власники не змінюються і це, на маю думку, позитивно впливає на функціонування парку- вони знають що , кому і скільки потрібно для отримання необхідної дози здорового адреналіну- це , насамперед, вейкбордінг, потім сапи або просто чілінг на шезлонгах біля озера або доглянутого і чималого басейну з фільтрованою водою, єдиний на весь Крючок. Шезлонги платні і , якщо ви захочете пірнуть в басейн, то вас ще попросять заплатити. В озері купатись на території Вейкпарку заборонено, так як там постійно проходять тренування і є ризик травмувати плаваючу людину дошкою вейбордіста при виконанні розвороту або трюка. Окремо хочу сказати про тренерів, які працюють з вейкбордистами . Всі тренера проходять жорсткий відбір власниками парку, котрі знають що таке вейк не з інтернету, а самі приймають участь у всеукраїнських змаганнях і займають призові місця.Якщо кваліфікація тренера здається їм недостатньою, то вони персонально займаються з таким тренером, вчать його, аж потім допускають до роботи з клієнтами. Так , що рекомендую спробувати, якщо ще досі ввагаєтесь:)”
“Сьогодні відбувся забіг Спартан Рейс. Гарне місце, море емоцій та позитиву.”
“Гарна дитяча кімната, неодноразово приходили з дитиною!) Дуже привітний і люб'язний персонал!) Місце куди хочеться повертатися! Раджу до відвідування!!!”
“Відпочивали з друзями в шале №3 , нам все сподобалося , чисто, будиночки всим облаштовані, починаючи з посуду закінчуючи постільною білизною, та халатами , все чисте в будинку приємний запах , єдине це озеро біля будинку в якому не можна купатись але то таке, на проти є пляж де можна чудово провести час, або на основну локацію хлопці на катері перевезли і там ми скористались басейном. Що до персоналу теж все чудово по приїзду нас зустрів адміністратор і все чітко пояснив де що знаходиться, меню сніданків надіслав з розясненням як ми можемо замовити, по першому проханню лазню почали топить( баня на дровах і це супер), так була затримка з ресторану на 15-20 хвилин, але ми все розуміємо що ми не одні відпочивати приїхали, окрема подяка за ласощі для нашого песика. В загальному враження чудові, відпочили на всі 150%. Дякуємо вам за те що ви є, процвітання вам і побільше вдячних гостей. У вас дійсно місце сили !!! Те що пишуть вам різні відгуки негативні, то більш за все люди яким немає з чим зрівняти або ті що привикли на шаріка відпочивати. Сервіс : 5 зірочок Кухня : 5 зірочок Загальне враження : 5 зірочок.”