Штаб 13 Мангал бар
«Штаб 13» — це дуже цікаве місце з смачною кухнею. Тут готують ароматний плов, смачний борщ та шаурму з м'ясом з мангалу. Є зручні паркомісця та літня площадка.
Знайдено 12 результатів
«Штаб 13» — це дуже цікаве місце з смачною кухнею. Тут готують ароматний плов, смачний борщ та шаурму з м'ясом з мангалу. Є зручні паркомісця та літня площадка.
“Втретє вже у цьому закладі. Мені він подобається, по-перше, своєю атмосферою: легка та тиха музика, гарне освітлення, великі столи та відстані між столами теж достатньо. Ще один раз ми були в ресторані, коли грав музикант за фортепіано. Він також робив приємну атмосферу. По-друге, їжа дуже смачна. Я люблю борщ, лимонад з маракуї, шоколадний фондан, запечений лосось та пюре. Піцца Пепероні також сподобалась, а от реберця BBQ для нас були трохи незвичними. Сервіс також чудовий. В ресторані є гардероб. Також з таких дрібничок мені подобається запах мила у вбиральні. І не подобається, що на столах стоять пляшки з водою, за які треба платити. Також не має компліменту від закладу.”
“Дякую за обслуговування! Все на найвищому рівні, підскажуть і допоможуть завжди. Фармацевт Олена дуже компетентна, допоможе з вибором! Рекомендую цю аптеку всім своїм сусідам!!!”
“Живу поруч тому часто отримую посилки саме тут і може сказати, що це найкраще відділення у якому я був. Швидке обслуговування та професійний персонал. Дякую за вашу роботу!”
“Завжди є куди розвиватись та вдосконалюватись, але я і в такому вигляді як він (магазин) є - радий. Чудова альтернатива гадкому сільпо, який знищив конкурентів. Дивно що АТБ не викупили як всіх інших, за що я дякую і дуже радий.”
“Затишно. Смачна кава. Що ще потрібно.”
“Приємне місце :) Пахне соснами та дитинством :) Смачні млинці та вареники із сиром на сніданок. Фірмове м'ясо, м'яко кажучи, не дуже .... Штрудель з яблуками - супер ... На озері плавають качки, їх можна ганяти (трохи, акуратно)”
“Нарешті в даному магазині появилися каси самообслуговування. Каси зручні в користуванні, обслуговуючий персонал привітливий та дійсно навчений своєї праці, якщо ви навіть щось не розумієте то до вас прийде усміхнений хлопчина та допоможе. Тому якщо ви прагнете відвідати магазин та після покупки лишитися з чудовим настроєм моя порада здійснювати покупки саме там. (Дякую керівництву за додану зручність в здійснені покупок)”
“Зручно що близько, єдиний мінус, до сімейного лікаря вже не має місць щоб записатись.”