Мусафір
“Мій улюблений мусафір. Саме тут перекуштував все меню. Ні до чого, ніколи не було скарг. Вирішив залишити відгук, сьогодні саме ради цього і забігли скуштувати страви. Після роботи. Замовили мерджмек, чебуреки, салат мʼясний (дуже смачна страва) і манти з ядовичиною. Все було чудово і смачно. Фото додам.”