Витушка пекарня
“Чудова пекарня! Атмосфера приємна, гарно, затишно. Персонал привітний і доброзичливий. Свіжа, дуже смачна випічка. Я постійний клієнт, дуже рекомендую!!”
Знайдено 10 результатів
“Чудова пекарня! Атмосфера приємна, гарно, затишно. Персонал привітний і доброзичливий. Свіжа, дуже смачна випічка. Я постійний клієнт, дуже рекомендую!!”
“Дуже смачно і затишно, улюблена кавярня”
“Смачні, свіжі і головне (для мене, коли я ходила в школу) недорого! Дуже любила після школи заходити сюди і купувати булочки. Тільки тут ще залишилися булочки по 3-4 гривні. Мінус в тому, ло потрібно купувати окремо кульочок, але 10 копійок не такі великі гроші.”
“В цьому магазині завжди свіжий хліб і здоба,”
“Єдине побажання це щоб була краща кава Все інше норм, особливо що цілодобово”
“Тут пекли найкращий хліб у світі. Кажу це як технолог. Слава кожному, хто робив такий хліб. Наше горе, що тепер це підприємство закрите, а людей звільнено.”
“Фактично ще один символ Фастова, поряд з фастівським морозивом і костелом. Магазин знаходиться в приміщенні хліб заводу, завжди свіжий хліб. Обслуговують дуже швидко, бо інакше стояли б черги. Хліб, до речі, дуже смачний. Варто спробувати.”