Огляд каталогу
- 111 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 111 результатів
Перегляньте перерва у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 111 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 63,234 відгуків та оцінок.
“Настільки приємного обслуговування рідко зустрінеш! Кава смачний, вибір великий. Спасибі, зайду до вас ще раз :)”
«Зубна клініка» здійснює амбулаторну стоматологічну допомогу з акцентом на профілактику та планове лікування. Прийом включає первинну діагностику, узгодження можливих варіантів і поетапне виконання процедур. Гігієна ротової порожнини та огляди формують основу довгострокового плану.
“Майстер з великої літери!!! Ремонтував 2 пари шкіряного спортивного взуття. Одну пару думав що прийдеться викидати , але майстер взявся, 3 латки, охайно все приклеїв і прошив, результат майже як нові . Дуже задоволений!!!”
Студия Ногтевой Эстетики — салон краси для щоденного догляду. Послуги включають манікюр, педикюр, подологічний догляд за стопами.
“Дуже сподобалось. Смачна кава та атмосферне місце. Все просто, гармонійно та якісно. Заходитиму частіше) Подяка працівникам та власникам.”
“Однозначно рекомендую! Паб з крутими крафтовими напоями, кращого пива рідко де покуштуєш! Власник якісно і душевно проконсультує по смаках, зразу відчувається що в діло вкладена душа!”
Барбершоп SHERIFF Оболонь — це місце в Києві, де чоловіча стрижка перетворюється на приємний ритуал і відпочинок. Розташований на проспекті Героїв Сталінграда, 49 в Оболонському районі, барбершоп зручно підходить для тих, хто цінує якість і комфорт поруч із домом чи роботою.
Кафе «Дружба» — затишний заклад на бульварі Миколи Міхновського в Печерському районі Києва, куди зручно заскочити на швидкий обід або каву. Це місце формату «домашня кухня поруч», де роблять ставку на ситні порції, зрозуміле меню та помірні ціни.
“Смачно наїлися втрьох на 300+ грн :) Борщ подається з салом ,цибулею,сметаною, смачні чебуреки на нормальній олії. Дизайн відсутній, все простенько. Якщо відпочиваєте в отелях Глібовки і не хочете переплачувати в дорогих ресторанах, то цей варіант в самий раз)”
“Смачні салати і кава. А іще теплі пледи виручають)) З десертів найбільше подобається лимонний тарт і чизкейк «Снікерс»”
“Найсмачніша кава на Подолі.Величезний вибір,а ціни приємні.Обслуговують якісно та швидко,всім рекомендую.”
“Дуже мила кав'яренька, смачні макарони та кава)”
“Вже три роки як наш молодший син відвідує садок "Долоньки". А до літа минулого року ще й старша донька ходила у цей садочок. За весь цей час ми з дружиною маємо тільки позитивні враження від цього садка. Це по-справжньому сімейний садок. Завдяки колективу працівників, та насамперед завдяки його засновниці та директорці Анні, у закладі створена по-справжньому сімейна та затишна по відношенню до діток атмосфера. У діток щоденно є різні заняття: музика, малювання, англійська мова, заняття з розвитку. Дякуючи вчительці англійської мови Славі, яка у ігровій формі проводить заняття, наш син показує великий прогрес в опануванні іноземної мови. Також хочу згадати про облаштований недавно в садочку спортивний куточок, який дуже йому подобається. Що стосується харчування дітей, то син вже декілька разів казав нам: хочу такий борщ, як у садочку. Виховательки Аня і Люда дуже уважні до діток та завжди звертають увагу батьків на самі здавалося б незначні моменти, що стосуються розвитку дитини. Дякую вам дуже!”
“Гарне, затишне кафе! Втиснути дуже стильно все оформлено! І смачна, ароматна кава )))”
“Та ну ви шо, кращого в Україні немає, тут даже не пробуйте шукать, лучший кіно-ресторан”
“Дуже смачна кухня, ресторанна подача! Креветки в вершковому соусі одні з найкращих, що я куштувала❤️Спокійна атмосфера, гарний інтерʼєр, приємне обслуговування. Працюють на найвищому рівні. Рекомендую!”
“Досить часто заходжу до Royal coffee. Баріста завжди в хорошому настрої, дружелюбні, враховують усі уподобання гостей. Ні разу не стикалася з проблемою, що ніде сісти. Кава дуже смачна, меню досить різноманітне.”
“Заради цього закладу варто їхати «на край світу»! Що ми з дітьми регулярно й робимо вже декілька років. Затишний інтер'єр, ввічливий персонал, смачна піца, креативні коктейлі (чого варті одні лише «мізки в пробірці»). Рекомендую завітати, поєднавши обід з трамвайною екскурсією Троєщиною.”
“Чудове приміщення, гарний настрій та класне кафе. Якщо ви хочете провести тут цілий день заходьте з друзями не пошкодуєте)”
“Святкували День Народження доньки 19.10.17. Все дуже сподобалося, їжа дуже смачна, обслуговування відмінне. Всім раджу відвідати це кафе. Віддіне ДЯКУЄМО Тетяні.”
“Найсмачніша кава у Вишневому! Хоча кав'ярня і невеличка, але має дуже приємну атмосферу і достойний сервіс! Дійсно насичений смак напоїв, гарне обслуговування. Погоджусь, що не вистачає різноманіття зерна, щоб запропонувати більш широкий асортимент гурманам.”
“Відвідуємо кінотеатр у будні дні в першу половину дня, людей майже немає, і ціна більш менш доступна. Раніше був день глядача, і на фільм можна було піти за 35 грн, наразі ця акція відсутня. На вечірні сеанси ціна 140 - 150 грн.”
“дякую за адекватну позицію. якщо маєте тваринок вам тут 100% раді. І тут є смачне вівсяне молоко (жінка моя його любить і шукала кавʼярню саме з ним).”
“Смачна кава, фафлі маленькі але смачні (тісто прям дуже смачне). Багато кавових поличок, картини. Прикольно”
“Найулюбленіша кав’ярня, куди йдеш не просто випити кави чи поїсти, а де панує атмосфера, ніби ти зайшов у гості до старого друга. Тут завжди радісно, привітно й затишно. Юля і Юля – справжні чарівниці гарного настрою, які завжди зустрічають з посмішкою та щирістю. А якщо вам пощастить зустріти власника кафе, він теж обов'язково побажає гарного дня. Кава тут неймовірно смачна, а затишок робить кожен візит особливим. Баристи Маша і Катя створюють справжню магію на каві. Update 2025: Заклад “1900” зачаровує увагою до деталей! Навіть через філіжанку кави знаходять спосіб поділитися почуттями – це справді говорить про любов до гостей. І це взаємне. Катя, балуєш!”
“Ми довольні, Кухня на вищому рівні, обслуговування відмінне. Гарні емоції і настій”
“На вигляд просте відділення , але обслуговують на високому рівні . Всі співробітникі привітні поважають клієнтів . И ще саме головне дуже справно і впевненно відповідають на всі питання. Саме гарне відділення в бориспільскому районі Всім совітую”
“Дуже смачна, правильно приготовлена кава. Хороший персонал.”
“Чорничний МакФлурі як завжди найсмачніший)))”