Огляд каталогу
- 3,275 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 3275 результатів
Перегляньте перукарня у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 3,275 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 292,792 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає перукарня з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Хлопці перукарі. Завжди у хорошому настрої, енергійні, веселі, і просто приємно у них постригтися.”
“Перукар Наташа, майстер своєї справи”
“Швидка та якісна стрижка. Доброзичлива атмосфера.”
“Гарне обслуговування та чудові ціни”
“Найкраща перукарня на Академі, майстри із золотими руками, це чудово”
“Чудове обслуговування, якісна стрижка.”
“Катюша дякую тобі за твій професіоналізм! Багато років свої ручки довіряю лише тобі! Дівчатка - РЕКОМЕНДУЮ!”
“Гарні перукарі, приємна атмосфера, дуже зручне розташування і зовсім не дорого.”
“Абсолютно несподівано потрапила до професійно працює майстру. Зроблено манікюр був якісно, розказано багато корисної інформації по догляду. І при цьому середні ціни, повністю мене задовольнили. Тепер є майстер "під боком"”
“Звичайна перукарня з чудовим майстром Людмилою. Робить як жіночі стрижки, фарбування та укладки, так і чоловічі. І дитячі. Приймає за записом”
“Професійно постригли , дякую. Ціна - якість відповідає.”
“Зручно, супер майстри, ввічливі та доброзичливі”
“Все дуже сподобалось! Приємний майстер, хороша якість і низька ціна.”
“Прекрасні спеціалісти! Перукар Катя просто чарівниця із шикарних зачісок!”
“Часто ходимо з дитиною на стрижку, перукар Наталя професійно і швидко знайшла підхід, всім задоволені”
“Дуже якісно зробили манікюр. Дякуємо майстру Вікторії. Великий розумник. Чудові перукарі. Виправили жах після так званого «салону краси»”
“Дуже комфортна і затишна атмосфера! Майстер швидко зробила стильну зачіску моїй доньці-непосиді. Дякую!”
“Кращого майстра зі стрижки не зустрічав, підстригаюся вже понад 20 років. Приємна, товариська та дуже красива жінка. Рекомендую)))”