"Печера Казок"
“Гарне місце. Дітям було весело!”
Знайдено 12 результатів
“Гарне місце. Дітям було весело!”
“Досить привітна атмосфера, смачна їжа та напої.”
“Влаштовували тут день народження для 8-річної доньки. Дуже задоволені. Аніматори люблять свою роботу, у них самих всередині сидять дітки-пустунчики. Всім було весело!”
“Дівчата, хочу подякувати вам за чудовий вечір, було весело. Дівчата ви неймовірні. При нагоді ми обов'язково до вас ще завітаємо”
“Йдіть з тим хто вже був там, цікавіше буде. Місцина чудова, я не екстремал але дуже подобалось. Беріть із собю їжу та напої свої”
“Святкували другий раз свято дитини. Чудове місце і атмосфера. Батькі відпочивають, дітьми займаються повністю аніматори. Батькам не треба бігати мити руки дітям, наливати сік і тд. Організація на вищому рівні, ви найкращі. Дякуємо за чудове свято, діти в захваті. Ви найкращі. Прийдемо ще до Вас не один раз. Рекомендую”
“Дуже гарне місце. Багато цікавих ігор і відповідних заходів. Діти грають разом в розумні ігри, вчаться головою працювати, а не двома пальцями на телефоні. Є групи і для дорослих, коли ігри по 2 години, а здається, що пройшло лише 20 хвилин. Підсумовуючи - корисний відпочинок для різного віку.”
“Дуже вдячна лікарям та персоналу Солтанлаб! Проводили мамі колоно та гастроскопію. Все пройшло дуже легко, вчасно, з належною увагою до пацієнта та допомогою. Для хворої людини дуже важлива увага та ставлення. Неприємна за сутністю процедура пройшла безболісно та швидко. Лікар не лише провів заплановане обстеження, але й надав слушні поради. Особлива подяка адміністратору Маргариті, яка на наше прохання забезпечила прискорення отримання результатів лабораторних аналізів. Дуже вдячна!”
“Пройшли курс оздоровлення у Ля сільці. Нам дуже сподобалося. Діти ходили із задоволенням. Ще є киснева пінка, дуже смачна. Спасибі адміністрації все було просто супер. Прийдемо ще.”
“Один із багатьох храмів києво-печерської Лаври. Побувати треба хоч раз у житті.”