Огляд каталогу
- 285 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 285 результатів
Перегляньте покраска у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 285 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 18,681 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає покраска з таких міст як Київ, Бровари, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Все гуд! Гарний сервіс! Рекомендую.”
“Вітаю! Залишаю відгук про якісний та швидкий сервіс Сергія, успішного власника та професійного майстра своєї справи, зверталася за послугою фарбування всього авто в жовтні 2024 року, за оптимальну ціну було отримано послуну високої якості! Щиро дякуюза професіоналізм та рекомендую на всі 100%! З повагою,Тетяна!”
“Дуже дякую хлопцям за роботу, Дуже гарно вони підходять до цей справи і дуже багато порад дали, дякую їм.”
“В цілому,дуже сподобалося відношення Тома до роботи і до мене як до клієнта. Погодження кожного кроку по роботі, постійна звітність і в цілому людяне відношення. Також не хочу наврочити але найближчий час, буду ремонтуватися тільки тут.”
“Кращий шиномонтаж у районі! Перепробував кілька місць, але цей однозначно найкращий. Завжди якісна робота, адекватні ціни та привітний персонал. Тепер тільки сюди!”
“Файний шиномонтаж. Оплата і пластиковою карткою. Профнсіонали. Раджу”
“Порекомендували хлопців: зізвонився, оглянули, обговорили обєм робіт. Зробили все як треба, на висоті. Роботи проводились на Volvo xc90, виконував Дмитро. Дуже довольний результатом: вирівняли дверку-взагалі не видно що була вмятина і підтягнули з підкрасом в районі задньої арки-теж немомітно взагалі. Рекомендую, приємно мати справу із профі.”
“Приїхав із жахливим правим порогом. І майже рідним ремкомплектом)). Подивилися, назвали ціну. За кілька днів уже віддав машину. Весь процес фоткали на моє прохання. Сьогодні забрав. Все зроблено якісно. Дали рік гарантію. Тепер про те, що виділяє їх серед інших подібних закладів. 1. Залишили максимум рідного заліза, не розповідаючи, що це неможливо, 2. Не розповідали, як це буде складно в принципі і ми не впевнені, але спробуємо (реально у трьох фарбуваннях розмова починалася з цього), 3. Адекватні терміни – трохи більше тижня. І чомусь мені здається, що якби я попросив зробити швидше, вони б зробили. Повне порозуміння та гармонія з Дмитром, який відповідає на дзвінки. Імена людей, хто фарбував і варив мені не відомі, але їм теж окреме спасибі. Загалом, я залишився дуже задоволений. Забув про ціну. Цінник середній. Десь називали більше, десь менше, +-, але, що важливо, не стали змінювати ціну в процесі (я навіть не думав, що так може бути, але один знайомий сказав, що може))). Процвітання та хороших клієнтів. P.S. Думаю, що на фото до і після не важко відрізнити))”
“Консультуваася. Хлопці розповіли все по темі. Дякую.”
“Фарбував стілець у чорний колір, усе якісно, сподобалось”
“Швидко працюють без зайвих проблем. Знають своє діло.”
“Шиномонтаж топ! Вже 2-й рік тут обслуговуюсь. Добре балансують колеса, Резина не бʼє. Почистили диски від старих слідів грузиків. Рекомендую.”
“Завжди задоволена обслуговуванням. Майстри завжди привітні, працюють швидко і якісно. Ціни цілком прийнятні, а результат завжди на висоті. Рекомендую всім, хто шукає надійний сервіс.”
“Дякую Дмитру та Володимиру за професійність, небайдужість та людяність. Через зовнішні обставини покраска крила затягнулася на добу, але було важливо саме в цей день забрати маму з лікарні та відвести у Фастів. Дмитро на своєму авто допоміг все це зробити, а на наступний день віддали якісно пофарбоване авто. Це той Вчинок, що дозволяє щиро радити його компанію всім. Дякую за професійність та людяність.”
“Хочу висловити велику подяку цій компанії за те, що вони роблять. Максимальний професіоналізм, ремонт у найкоротші терміни, доступні ціни. Рихтування, заміна переднього крила + фарбування всієї бочини = у колір потрапили, всі пошкоджені ділянки вирівняли, все дуже красиво та акуратно. Менеджер Марина, від себе бажаю Вам успіхів та процвітання у цій нелегкій справі! Дякую ще раз величезне. Всім рекомендую, ці хлопці знають свою справу!”
“Ремонтував колесо на шиномонтажі, хлопці зробили все швидко і якісно! Також, всі необхідні авто товари в магазині і зручне розташування. Купив двірники, хлопці замінили на місці, ароматизатор салону hurricane також супер!) Раджу всім, хто шукає відмінність і сервіс на високому рівні!”
“Міняла тут літню на зимню резину. Роботу зробили швидко, вказали на недоліки, роз'яснили, показали, виправили. Залишила шини на зберігання. Мені все сподобалося!”
“Ставлю пять звёзд за профессиональный подход к работе на данном СТО , ребята делают быстро, качественно и отвецтвено . Обратился на данное СТО по рекомендации знакомого, на моей машине необходимо было заменить крыло, дверь и покрасить левую сторону , остался очень доволен результатом выполненной работы, несколько раз заезжал сам видел как делается работа , и хотелось бы сказать если кто то хочет что бы ему покрасили машину "как для себя" то я рекомендовал бы данное СТО. Молодцы ребята так держать . Желаю процветания и дальнейших успехов в вашей нелегкой работе”
“Якісний ремонт. Веселий колектив.”
“Качественный ремонт. Весёлый коллектив.”
“Найвища якість, професіоналізм та відмінне ставлення до клієнтів!”
“Кращий шиномонтаж у Києві! Ціни і якість на висоті! Ну і кращий працівник - Олександр, завжди допоможе та підкаже!”
“Хлопець швидко встановив кнопки на одяг. Перед цим впевневщись що кнопки будуть працювати після установки”
“Відмінний сервіс. Сьогодні полірував передній бампер після того, як оленяр мене "притер" на парковці. Результатом задоволений на всі 100%”
“Наймав хлопців для шпаклювання будинку, 10 км від Києва. Потрібно було нанести склополотно, відшпаклювати і фарбувати. З мінусів – запізнилися на півгодини на завмер. З плюсів: приїхали у суботу на перегляд та оцінки стану стін, підказали що нудно підправити по гіпсокартону та укосам. Штукатурка була від забудовника, гіпсокартон робили інші "майстри". Я просив порахувати все до деталей, щоб сформувати бюджет. Склали кошторис робіт та окремо матеріали, погодили і вже за кілька днів розпочали. Якістю роботи цілком задоволений. По термінах вийшло навіть швидше ніж обіцяли, від чого був приємно вражений. Відгуки зазвичай не залишаю, але тому що хлопці тямущі та приємні у спілкуванні вирішив таки написати. Якість, терміни, сервіс повністю задовольнив очікування. Окремо дякую за переробки гіпсокартону та рекомендації щодо утеплення. Рекомендую до співпраці!”