Курсы Маникюра Виталии Барышевой
“Дуже задоволена візитом! Віталія дуже хороший майтер, консультант і просто професіонал своєї справи ! Стрижкою задоволена, її зручно укладати самій собі! В салоні дуже затишно, привітний адміністратор, запропонували каву, ще й в кінці, дали спробувати чудесний бальзамчик для губ зволожуючий від хазяйки)”