Меблі на Центральній
“Був досвід роботи з менеджером Вовою і Андрієм монтажником - можу сказати що це найкращі хлопці у своїй справі! кухня повністю була нестандартна, купа прирізок і підгонок і ще підвісна шафа над холодильником).”
Знайдено 6 результатів
“Був досвід роботи з менеджером Вовою і Андрієм монтажником - можу сказати що це найкращі хлопці у своїй справі! кухня повністю була нестандартна, купа прирізок і підгонок і ще підвісна шафа над холодильником).”
“Самий класний секонд.Класні і дешеві речі”
“Відмінне обслуговування. Професійні менеджери.Качественная меблі, приємні ціни. Рекомендую.”
“Велике спасибі майстрам, меблі на замовлення швидко, якісно! Всі як ми хотіли малювали і промовляли, навіть примудрилися виправити те, що було не якісно зроблено іншими. Замовляємо не вперше і не востаннє) просто, стильно, міцно, і зручно у використанні! ✴️”