Огляд каталогу
- 220 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 99% З відгуками
- 99% З фото
Знайдено 220 результатів
Перегляньте пообідати в у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 220 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 326,700 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає пообідати в з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бориспіль та інших міст.
“Привела сина на 1-у стрижку (3 рочки) і майстер Ірина все дуже гарно зробила. Швидко і якісно. Дитина була дуже задоволена. Плануємо приїхати ще раз :)”
“Дуже гарне, затишне і приємне місце для святкувань і відпочинку. На території багато чудової зелені, є затишні альтанки, фонтан. Ввічливий персонал, адекватні ціни, смачна кухня.”
“Такої смачної курячої відбивної не знайдете в інших їдальнях! Борщ смачний, усі інші страви на рівні! Можна якісно і недорого пообідати.”
“Чудовий заклад! Дуже смачно, затишно. Ціни дуже демократичні. Приємний, ввічливий персонал. Є багато настільних ігор - ідеальне місце для відвідування з дітьми. Однозначно 5 зірок!”
“Навіть не знаю з чого почати)) Музика неймовірно підібрана, гостинність та сервіс на найвищому рівні, комплімент у вигляді розібраного Наполеону через те, що ми тут вперше - це щось!!) Дуже задоволений їжею, ідеальним м'ясом, смачним айраном та і все меню виглядає апетитним, в планах спробувати з часом усе)) Офіціант був дуже усміхненим, щирим і все гарно пояснив (тут дається закуска перед тим як принесуть замовлення, свіжий хлібчик, овочі і в асортименті намазки різні, в нас були сьогодні бурякова, аджика, масло і якась дуже смачна сіль)”
“Дуже смачно!!! Вciм рекомендую!!!”
«МАМА МАНАНА Прорізна» — грузинський ресторан у самому центрі Києва, на вулиці Прорізній, у Шевченківському районі. Заклад вирізняється атмосферним простором у кілька рівнів і стильним, лаконічним інтер’єром, який добре підходить як для дружніх зустрічей, так і для вечері вдвох.
«Вій» — це гарний заклад зі швидким обслуговуванням та затишною атмосферою. Їжа тут смачна. Бариста — справжній професіонал.
«Сита Таця» — це чудова їдальня, де можна швидко й недорого перекусити. Тут є асортимент страв і напоїв, якість і чистота. Персонал доброзичливий.
“Були в цьому ресторані декілька разів. Гарний інтер'єр. Дуже великі зали на дві сторони. Є дитяча зона. VIP кімната з караоке. Великий вибір в меню. Страви смачні. Можна замовити без офіціанта у застосунку та заплатити. Знаходиться поруч з кінотеатром.”
Кафе «Дружба» — затишний заклад на бульварі Миколи Міхновського в Печерському районі Києва, куди зручно заскочити на швидкий обід або каву. Це місце формату «домашня кухня поруч», де роблять ставку на ситні порції, зрозуміле меню та помірні ціни.
PAPITO — це неймовірне місце з дуже гарною та смачною їжею. Сніданок тут неймовірний. Атмосфера в закладі настільки дружелюбна і позитивна, ніби ти зайшов до своїх давніх друзів.
“Найулюбленіша піцерія,великі порції,швидко і дуууже смачно. Всім рекомендую піцу грибну та піцу гавайську”
“Сьогодні була в кафе Домашка. Смачно, затишно,завжди всі привітні. Дякую, що ви є. Також Домашка сьогодні святкування День Народження. Вітаю і бажаю успіху.”
“Відсвяткували сьогодні ювілей подвійного відмінника (55))), у сімейному колі. Були вперше. Дуже раді, що обрали саме цей ресторан. Приємна, затишна атмосфера. Їжа смачна та витончена. Цікавий букет соусів та спецій, дуже делікатно застосованих, що не забивають смак головної страви. Це справжня майстерність! А овочі гриль, а барабулька, а десерти!!! Окремо відзначу хліб з в'яленими томатами! Це щось надзвичайне! І дякую гречно дівчатам, що допогли створити справжнє свято коханому чоловіку та любому татусеві!”
Ресторан «Хінкалі та Вино» — це атмосферний грузинський заклад у Білій Церкві, розташований на вулиці Леся Курбаса, 9. Тут роблять ставку на гостинність, тепло інтер’єру та настрій, який підтримує тематична музика й антураж.
“Відвідала Заклад Звіробій на басейні 06.09 2025 з дитиною Залишилась задоволена басейн з підігрівом Вода комфортна та чиста . Кухня смачна , очікування замовлення при такій кількості гостей, отримала швидко . Персонал уважний та ввічливий . Дитина задоволена- а це головне ! Дякую Персоналу за їх роботи .”
“Затишна атмосфера, смачна їжа, привітний персонал. Кава, морозиво, піца, бургери - все дуже смачне. Також є і звичайні блюда на сніданок, обід тощо. Помірні ціни.”
“Гарне кафе, смачна кава та привітний персонал.”
“Прекрасне місце, команда вкладають душу в свою працю, завжди щиро та тепло зустрічають, дбають про кожного та кожну хто приходить до них на трапезу. Велика вдячність та повага , що існує місце таке чарівне боже і їжа така абсолютно смачна”
“Один із моїх найулюбленіших закладів Києва! Обожнюю суди повертатись за смачними стравами і ніжним паштетом, він просто ідеальний! Цього разу ми також замовили закуску Баклажан із запеченим перцем. Як основні страви були окрошка з лососем та курка масала на грилі. Весь наш обід був дуже смачний, ми залишились задоволені. Окрема вдячність персоналу, які завжди привітні і професіонали своєї справи, допоможуть з вибором страви. Кожен похід сюди це насолода, бо тут все чудово, від сніданків до десертів, і від лимонадів до коктейлів.”
“Добрий день. Дякуємо вашій команді за проведення весілля наших дітей. Все було чудово:страви гарні і смачні,офіціанти і весь персонал уважні і досвідчені.Гостям було зручно і просторо,тепло і затишно. Постійно непомітно велося прибирання приміщень. Окрема подяка офіціантам за поради по ходу свята.Вони встигали виконувати всі прохання гостей і швидко і непомітно обслуговувати. Страви були смачні:салати,закуски,основні страви.Чудові канапки на фуршетному столі-різні і смачні.Вразили чорні вареники з сомом,смак і подача.Ікра була красиво оформлена і смачна.Їжі було вдосталь,а що залишилося,було акуратно складене в бокси з собою. Дякуємо ще раз. До зустрічі.”
“Нещодавно святкували важливу подію для нашої родини, яка зʼїхалася із заходу і сходу. Ми вже були в ресторані і залишилися під враженнями від кухні і сервісу, тому вирішили святкувати саме тут. Гості сказали, що не було жодної страви (а їх було достатньо), яка була не смачною; атмосфера перевершила очікування; персонал - Вадим і Максим подарували такі приємні емоції, які не забудемо ще довго. Хлопці старалися, щоб всім було зручно і смачно, всі маленькі прохання гостей були виконані, страви виносили чітко по таймінгу, спілкувалися ніби ми всі одна велика дружня родина. Ми неймовірно вдячні персоналу ресторану Отаманша, керівнику і адміністратору, що змогли зробити наше свято атмосферним, смачним і незабутнім. Ще не раз замовимо їжу і відсвяткуємо не одне свято! Дякуємо ❤️”
“Чудова мережа закладів! Привітний персонал, великий вибір власної кондитерки, справжня арабіка. Єдиний стиль інтер'єру по всій мережі. Є coffee2go. Рекомендую!”
“Дуже гарне місце! Смачна їжа, гарна подача , не дорого, чисто.”
“Повноцінний обід коштує 70 грн, смачно та затишно. Єдиний мінус - не дуже великий вибір страв.”
“Святкували День Народження в цьому закладі. Неймовірна атсмосфера, обслуговування, страви - все на вищому рівні. Тепер на будь-яке свято - ми лише сюди ♥️. Гості були в захваті від місця, розташування і атмосфери. Щиро рекомендую!!”
“Дуже затишне кафе з приємною атмосферою! Інтер’єр стильний, з увагою до деталей — ідеальне місце як для швидкої кави, так і для неквапливого сніданку. Смачна кава, камамбер, щічка, лосось, а також десерти просто неймовірні (особливо морозиво!), а персонал привітний і уважний. Однозначно рекомендую для зустрічей, роботи або просто щоб побалувати себе чимось смачненьким.”