Огляд каталогу
- 447 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 447 результатів
Перегляньте посуд у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 447 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 108,220 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає посуд з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Бориспіль, Вишневе та інших міст.
“Доброго дня. Хочу подякувати персоналу магазина Лоток який знаходиться за адресою переулок МОТОРНИЙ 9. Дуже вічлеві і завжди поможуть з вибором. Побільше такого обслуговування. Дякую.”
“Компактний супермаркет, в якому вже в обличчя знаєш усіх касирів та охоронців, що створює атмосферу домашнього магазинчика, не дивлячись на те, що це все ж таки супермаркет. Оптом, звичайно, цукор та борошно тут взяти складно, оскільки товарів на полицях обмежена кількість, але з усім іншим все ОК) Пам'ятаю це місце ще коли першотравневий гастроном в ньому розміщувався :-)”
“Купували диван та замовляли вбудовану кухню. Все швидко та якісно зробили, відмінне ставлення до замовника. Залишилися дуже задоволені! Так тримати)))”
“Залишилася задоволена покупками у цьому магазині. Завжди допоможуть з вибором, установкою та пояснять, як користуватися. Техніка якісна та обслуговування магазину на такому ж рівні.”
“Скоро щось замовлю) Поки тільки через сайту!”
“Дуже швидко та якісно виконали замовлення. Результат перевершив усі наші очікування. Дякую!”
“Чудовий заклад. Щаслива, що мої діти можуть відвідувати такі гуртки”
“В АТБ працює еліта торгівлі. Я на касі їм постійно бонуси якісь лишаю. Людей шкода до сліз.”
“Чудова піцерія . Минулого тижня замовляла піцу, все було дуже смачно. Привітний та щирий персонал. Обов'язково повернусь ще за однією піцою)”
“На житомирській, дуже хороший магазин, і продавець чемний. Асортимент великий. А,магазин на Святошино не рекомендую,продавець хам,асортимент завжди дуже поганий.”
“Яскраво низькі ціни ніж в супермаркетах, немає прихованих платежів, лише якісний товар як на мою думку.”
“Вдало розташований магазин, великий асортимент товарів. Акції та знижки теж бувають різні та цікаві...”
“Охайно, чисто. Продавець проконсультував. Асортимент хотілось би більший...”
“Завжди прибрано, персонал ввічливий. Ціни доступні, є пандус, тож зручно заходити з коляскою”
“Дуже сподобались ребра барбекю, соковите ніжне мʼясо. Також лайк за великий обʼєм соусів, на шкодують”
“Дуже смачне кави !! І приємний персонал. Єдине, що не дуже .. це -не свіжі печива !! А якось не дуже купувати macarons, а він надаватися сухий. Настрій вже відразу не те (( Так само для дитини брали маквин велике печиво ... те ж саме (((”
“Ми 10 років клієнти цього магазину.Продавці чудові,продукції поганої немає.”
“Дякую ресторану Єврика , за теплий прийом і чудову атмосферу ... а повару і офіцианткам величезне дякую .... все було смачно і обслуговування на вищому рівні .... дякую Вам .....”
“Прекрасна бариста та найсмачніша кава, яку я куштувала!”
“Ввічливий персонал , смачна кава та тістечко. В закладі все охайно. Рекомендую.”
“Приємно працювати з цим виконавцем. Робота виконана з випередженням термінів, якісно та грамотно. Завжди на зв'язку детально відповідає на всі питання. Результат мене дуже порадував, особливо якщо зважити на те, в які стислі терміни він був виконаний.”
“Велике спасибі майстрам, меблі на замовлення швидко, якісно! Всі як ми хотіли малювали і промовляли, навіть примудрилися виправити те, що було не якісно зроблено іншими. Замовляємо не вперше і не востаннє) просто, стильно, міцно, і зручно у використанні! ✴️”
“Ціни порадували, навіть є дешевші ніж в інтернеті! Вибір не великий, але все саме необхідне є! Речі, підгузки, соски й т.д. все в наявності, а ось ванночки, кроватки, коляски потрібно шукати в іншому місці ;)”
“Крихітний, затишний, милий магазинчик. Привітні продавці. Дуже ввічливі. Асортимент для такої крихітки непоганий. ціни демократичні”
“Всім раджу! Замовляла кухню наприкінці листопада, все дуже сподобалося та підійшло! Буду ще замовляти меблі! Дуже дякую!”
“Топ 1магазин округу. Ціни вищі за середнє. Сервіс хороший. Є термінал. Платити можна і карткою з недавніх пір. Обмін сифонів є. І місцеві в борг беруть не рідко (чекушечки). Все для людей. Але ціни на реал із кризою сильно зростають.”