Огляд каталогу
- 2,808 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 2808 результатів
Перегляньте поїсти у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,808 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 1,786,019 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає поїсти з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Бровари, Бориспіль та інших міст.
“Відмінні працівники Смачна кава та хот-доги”
“Сьогодні вперше зайшов в дану кавʼярню, взяв фільтр та круасан. Мене обслуговували дуже мило, кава смачна, круасан сподобався Атмосфера в кавʼярні домашня, бариста мила дівчинка. Всім рекомендую дану кавʼярню 5/5”
“Святкували весілля дітей!!! Дуже гарна атмосфера, велика зала, затишна територія, дитячий майданчик, а кухня - просто супер!!! Персоналу і адміністатору Оксані - наша вдячність! Все на вищому рівні. Дякуємо!”
“Після перегляду відео з ютуб каналу ЧУШ. Вирішив зайти і пересвідчитись, що у нас на Гідропарку, можна знайти місце з неймовірно смачним шашликом! І таки М'ясний Роджер - це саме те місце, де можна зкуштувати неймовірно смачний шашлик. Взяли свинний ошийок, та овочі на мангалі. Сказати, що це смачно - це нічого не сказати! Окремо можу виділити смак помідорів у закладі. Звідки вони такі смачні?! Це явно не магазинні помідори) Рекомендую всім, хто на Гідропарку хоче смачно поїсти, та провести час. А ще наявність семи видів соусів до м'яса, це дуже великий плюс) можна трішки зкуштувати та вибрати саме той, який вам до смаку.”
“дуже смачна кава в келихах! рекомендую скуштувати. ванільний грейпфрут - то любов! і ціни доволі приємні.”
“Чудова кав’ярня! Дуже смачна кава й свіжі десерти. Персонал привітний і завжди допоможе обрати напій. Атмосфера затишна, приємна музика, зручно приходити як на швидку каву, так і посидіти з друзями. Ціни адекватні, якість на високому рівні – рекомендую завітати!»”
“Як на мене, Рейтарська - найкраща вулиця Києва з особливим творчим, хіпстерським вайбом, і OG Burger знаходиться у найатмосфернішому її закапелку. Коли холодно, я обираю розмальовану маленьку залу із вікном на вольєр із круком, але коли тепло й сонячно, як сьогодні, - звичайно, столик надворі. Бургер чудовий, салат доречний, картопля смачна і хрумка, та ще й сидр… ммм”
“Смачно, гарна атмосфера та цікавий інтер‘єр)”
“Дуже сподобалось все: Швидкість обслуговування Якість страв Вибір меню Дитина підкреслив що все зроблено з любовʼю!”
“Кращого та більш затишного місця, де перевести подих та просто зробити паузу годі шукати. Нагодують, нальють, зроблять чудовий кальян. Завжди все від душі. Зайшовши один раз, сюди захочеться повертатися ще та ще)”
“Прекрасне місце, команда вкладають душу в свою працю, завжди щиро та тепло зустрічають, дбають про кожного та кожну хто приходить до них на трапезу. Велика вдячність та повага , що існує місце таке чарівне боже і їжа така абсолютно смачна”
“Esco.bar — це місце, де хочеться залишитись надовго: стильний інтер’єр, вайб «їж, пий, танцюй» і велика літня тераса, на якій затишно і з кавою, і з ноутом, і з друзями. Обслуговування — на вищому рівні: тепле, уважне, щире. І кухня тут на всі настрії — від легкого шніцеля з пюре з горошку до потужних картопляних оладок з беконом і яйцем пашот, які заряджають з першої ложки. Сирники з манговим соусом — то просто ранок у тропіках, а міні-чіз Лотос — десерт, що обіймає. Атмосфера ненапружена, сучасна й доброзичлива, ще й pet-friendly. Прекрасна локація для тих, хто хоче якісного відпочинку.”
“Після прогулянки по Хрещатику ми з мусили зайти на перекусу в Київську перепічку. В після нього, пішли в цікавий музей, який знаходиться чуть вище по дорозі. В ньому велика кількість різних тварин, скелетів, динозаврів, зі всієї України і різних частин світу. Після двох годинної екскурсії по чотирьох поверхах, я знову пішов до Перепічки!”
“Дуже тепле і дружнє місце. Все дуже смачно. Раджу цей ресторан і щоб просто каву попити, і піццу поїсти (вона, до речі, дуже смачна, не ширпотрєб, як в піццеріях), і сімейне свято відзначити. Окремий респект Максу. Ви топ! Респект також кухні і шефу. Гріль чудовий, салати смачні, меню для дітей прекрасне. Дякую ресторану за чудове свято”
“Цілеспрямовано йшли сюди на сирний рамен і він був чудовим: велика порція (настільки, що я особисто ледве зʼїла), смачний сирний бульйон та інші компоненти. Чудове обслуговування – хлопець з кудрявим волоссям був приємний, відчуття ніби ти у друзів в гостях. (А ще дякую за комплімент у вигляді битих огірків)”
“Неймовірно затишний і душевний заклад. Сидіти і розмовляти за келихом вина про все на світі - це тут. Великий вибір вина за адекватну ціну. Чудовий офіціант/бармен/сомелье. Повернусь ще і не раз! Рекомендую!”
“Замовляв тут Сет №2. Їжу приготували вчасно на той час, на який домовлялися. Було все дуже смачно! Особливо сподобалося люля-кебаб та гриби гриль. Обов'язково замовлю тут ще раз!”
“Заклад дуже гарний, смачна їжа, коктейльна карта суперова, все сподобалося, вечір був чудовий. Окрема подяка офіціанту Сергію, чуйний та старанний”
“Один із моїх найулюбленіших закладів Києва! Обожнюю суди повертатись за смачними стравами і ніжним паштетом, він просто ідеальний! Цього разу ми також замовили закуску Баклажан із запеченим перцем. Як основні страви були окрошка з лососем та курка масала на грилі. Весь наш обід був дуже смачний, ми залишились задоволені. Окрема вдячність персоналу, які завжди привітні і професіонали своєї справи, допоможуть з вибором страви. Кожен похід сюди це насолода, бо тут все чудово, від сніданків до десертів, і від лимонадів до коктейлів.”
“Не дуже сподобалося, що не попередили, що довго чекати замовлення і що дуже гучно в закладі, але в цілому враховуючи, що була повна посадка в залі, то це цілком очікуванно. Стосовно страв – все максимально чудово. Величезні порції і неймовірно смачні. Велика кількість сиру, це прям моя любов, ще ніколи не їла страву, щоб так щедро було засипано їм.”
“1 серпня ми організували весілля у Forest Club — і це був ідеальний день. Як весільний організатор, я завжди звертаю увагу на деталі: команду, чистоту, сервіс, умови, кухню. Тут все на найвищому рівні! Зранку побачила колектив, який працює як єдиний механізм, але з великим серцем: доброзичливе спілкування, взаємоповага, підтримка один одного. Кухня — смачна та вишукана й подається чітко за таймінгом. Особлива подяка керуючому Петру — завжди уважний до деталей, цікавиться, чи все за таймінгом, і підтримує спокійний ритм роботи всієї локації. Подяка адміністратору Кирилу за вирішення питань будь-якої складності, офіціантам Данилу та Насті за турботу про гостей й найкращий сервіс! Пара й гості залишились дуже задоволені і всій команді організаторів було дуже приємно працювати. Чистота, доглянута територія та тепла атмосфера роблять Forest Club місцем, куди хочеться повертатися знову і знову.”
“Ми нещодавно відвідали цей ресторан із чоловіком та дітьми. Ми лишилися під враженням! Обстановка тут затишна, з приємним освітленням та зручними столами. Особливо хочу відзначити обслуговування: офіціанта який нас обслуговував, був неймовірно уважним та доброзичливим, завжди з усмішкою та готовий допомогти з вибором страви. Цей ресторан став для нас справжнім відкриттям, ми із задоволенням прийдем сюди знову, щоб спробувати ще щось з їхнього меню. Рекомендую всім, хто цінує якісну кухню та відмінний сервіс!”
“Добрий день. Дякуємо вашій команді за проведення весілля наших дітей. Все було чудово:страви гарні і смачні,офіціанти і весь персонал уважні і досвідчені.Гостям було зручно і просторо,тепло і затишно. Постійно непомітно велося прибирання приміщень. Окрема подяка офіціантам за поради по ходу свята.Вони встигали виконувати всі прохання гостей і швидко і непомітно обслуговувати. Страви були смачні:салати,закуски,основні страви.Чудові канапки на фуршетному столі-різні і смачні.Вразили чорні вареники з сомом,смак і подача.Ікра була красиво оформлена і смачна.Їжі було вдосталь,а що залишилося,було акуратно складене в бокси з собою. Дякуємо ще раз. До зустрічі.”
“Цей заклад я та мої друзі відвідуємо багато років, з відкриття. Тоді ще виготовлення піци було мрією. Завжди було затишно, приємно, обслуговувала власниця. Тепер за стільки років меню удосконалили, з'явилося багато смачних страв, серед них і смачна піца . Їжа створена з любов'ю, все смачне. Святкували недавно День народження, страви ідеальні та неперевершені, все свіже, за це велика подяка поварам, до них питань нема. А от молода дівчина, яка приймає замовлення(з темним волоссям), на касі, досить непривітна, грубо спілкується. Настрій був спорчений. Зірки у відгуку не знижую, знаю як стараються власники. Але ми приходимо у ваш заклад отримати позитивні емоції, а не за негативом. Такі працівники у вашому закладі не на користь кафе....”
“Тематичний ресторан з вишуканим інтер'єром, присвяченим середньовіччю, цікавою концепцією та надзвичайно смачною кухнею. Кухня незвична, є дуже цікаві страви. Меню періодично змінюється. Наразі це середньовічна Іспанія.”
“Мала дуже приємний досвід в цьому закладі. А саме завдяки офіціанту Вірі, яка дуже захоплено, впевнено та оптимістично мене консультувала по всьому пивному меню, закусках, запропонувала скуштувати по 50 мл три вида пива, щоб обрати свій смак. Детально та багато розповідала про післясмаки кожного вида пива, було дуже цікаво слухати її. Основну страву принесла менше ніж за 10 хвилин, як попереджувала. Крильця барбекю мені сподобались найбільше. Хрусткі, солодко-солоні соковиті, з жирненьким соусом поєднувалось дуже добре. Картопля була гаряча та свіжа, нагетси та грінки були також смачні. Пиво смакувало з цією стравою чудово, саме так, як описувала Віра, що до фільтрованого краще щось жирне та мʼясне) Приємно було, що Віра протягом смакування підходила 2 рази, цікавилась, чи все мені подобається) Я дуже задоволена вечором в даному закладі. Хочу подякувати Віру та попросити керівництво винагородити її за плідну та старанну працю. Бо вона справді поводила себе дуже професійно, позитивно, впевнено, що посмішка сама по собі зʼявляється)”
“Снідали кілька разів. Смачно. Хумус в різних варіаціях - май лав) Перший раз нас поводили по закладу, включаючи другий поверх, який бронюють тільки для компаній і за передплатою, розказали історію. Було цікаво) Інтерʼєр мені дуже подобається, це місце з атмосферою. 2 літні веранди, одна виходить на вулицю, друга на задній двір. Кожна приємна по-своєму. Ціни норм, як на мене. Вопшем, хороше, смачне і атмосферне місце.”
“Прекрасна лайтова атмосфера з французьким вайбом. Все смачно і якісно. Доброзичлива і ввічлива офіціантка принесла напої та їжу дуже швидко, десь хвилин за 10. Мінусів не виявлено.”
“Робили “Gender Party” в ресторані «Hayloft 2.0” Щиро дякуємо Анні та всій команді! Усі гості відзначили, що кухня була дуже смачна, атмосфера — затишна та тепла, не дивлячись на погоду за вікном, а окрема віп зала нам чудово підійшла для нашого свята. Особлива подяка офіціанту Ярославу — дуже чемний, приємний хлопець, який уважно реагував на всі наші прохання та постійно допомагав. Нам було надзвичайно приємно, що таке миле та важливе свято ми провели у Вас! Обов’язково повернемось знов! Дякуємо за чудовий прийом ❤️”
“Единий файний бар з гарним пивом на ближчі 5км., пиво взагалі охмаоенк”