Огляд каталогу
- 21 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 95% З фото
Знайдено 21 результатів
Перегляньте прем'єри в у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 21 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 65,760 відгуків та оцінок.
“Хотів би подякувати менеджеру Володимиру. Замовляв бруківку Старе місто. Плиткою задоволений. Але ще більше задоволений увагою, порядністю та професійністю Володимира. Велика йому подяка. Рекомендую.”
“Надзвичайно атмосферне місце ! Все дихає творчостю й надхненням ! Саме для тих , хто цінує мистецтво у собі , а не себе у мистецтві . Чудові вистави від душі й для душі ...”
“Вперше відвідала Театр Франка під час вистави «Марія Стюарт» у постановці Івана Уривського — з блискучими Мариною Кошкіною та Ларисою Руснак у головних ролях. Це була дуже тонка, психологічно насичена вистава. Сила жіночої гідності, зіткнення характерів, глибока емоційна напруга — і водночас тема, що відлунює в сьогоденні. Це історія про владу, вибір, гідність і внутрішню боротьбу — глибока й багатошарова. Вражаюча акторська гра, точна режисура, атмосфера, що тримає до останньої хвилини. Це саме той випадок, коли театр — більше, ніж просто сцена. Рекомендую всім, хто цінує якісний театр, сильну драму та справжню акторську майстерність. 19/09/2024”
“Приходили на виставу Кармен, театр неймовірно гарний, вистава була цікава, сподобалося все: і актори, і костюми, і музиканти, інтерʼєр. Дуже хочу прийти ще”
“6 квітня були на спектаклі "Екзамен коханням". Все сподобалось! Гарне приміщення, невеликий і немаленький зал. Гарне світло, гарний звук. Красиві яскраві костюми і декорації. Звичайно особливо сподобався спектакль, гарна постановка, дякуючи режисерці і господині театру. ! Браво! Актори всі прекрасно грали свої ролі, молоді красиві, чудова українська мова! Браво всім! ! Дякую за чудову атмосферу, гарний настрій! Дуже приємні спогади і бажання передивитись всі вистави!”
“Не ходили сюди до Каравану в Мультиплекс, бо квитки тут дешевші, ніж в інших ТЦ. Думала що зали погані, або місця незручні. Виявилося тут все добре, навіть чимось краще, скажімо м'які крісла, вони комфортніші. Щоправда дитина може завалитися ра них, але дорослому добре.”
“Хороший, новий кінотеатр. Єдиний мінус - це те, що туалету нема на поверсі, а треба їхати на інший поверх на ліфті. Мало того, що втрачаєш час, та ще й туалет платний. Але картинка гарна і доволі зручно ✌️”
“Обов'язково прийдемо ще, все сподобалося! Дуже привітно й охайно, не у всіх дитячих закладах зустрінеш таку чистоту. Вдячні за враження, обов'язково прийдемо ще. П.С. Навпроти є парк з будиночком де мешкав Шевченко. Є де погуляти до чи після сенсу. П.П.С. Парковки немає звісно, але можна спокійно запаркуватися за рогом кінотеатру.”
“Кінотеатр належить до Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Київкінофільм". Дуже здивувало, що навколо кінотеатру розташована ботанічна пам'ятка природі міського значення, а саме (Вікові дуби). Їм від 250 до 350 років. Вони зберіглись з часів формування листяних дубових насаджень на півничних околицях Києва. Зараз все кінотеатри "Київкінофільм" переживають друге народження. В кінотеатрі ім. Т.Г. Шевченко, роблять ремонт, облагороджують територію. На першому поверсі, біля каси, є бар. У центрі, як заходиш у кінотеатр, знаходиться, дуже красиве, мозаїчне полотно на якому зображений Т.Г.Шевченко. Із поганого, у чоловічому туалеті немає дзеркал і одноразових паперових рушників.”
“Після ремонту кінотеатр, як лялечка :-) Правда, ще не працює термінал і трошки все в ручному режимі, але це все буде виправлено найближчими днями. Зали сподобалися - кожен ряд вищий за попередній, зручні крісла, чудовий звук. Подяка персоналу за ввічливість але прохання вивчити українську :-)”
“Адміністрація кінотеатру справжні професіонали) Дякую за приємні емоції”
“Просто чудове місце, невимушена атмосфера, дуже хороше проведення сімейного дозвілля. Цікаві фільми.”
“Спочатку замовив піцу, потім глянув відгуки. І не пошкодував. Колись куштував цю піцу ще в Харкові, років 7 назад. Все сподобалось. При замовленні вказав невірний номер і моє замовлення скасували. Вирішив подзвонити і замовлення прийняли просто в останній момент. Все швидко доставили. Піцца, як з картинки і дуже смачна. Дуже ввічлива розмова по телефону. Якщо коротко залишився максимально задоволений. Знаєте, завдяки смаку, навіть трохи повернувся в ті безтурботні довоєнні часи, де я сиджу з друзями в Харкові, мені десь 20 років і попереду все життя. Дуже вдячний! З найкращими побажаннями ❤️”
“Були на фільмі на Райдужній 25, 8 липня. Здивована попереднім поганим відгуками, у нас все пройшло відмінно! Гарний вид, зручні пуфи, прекрасний звук. Один раз щось відмовило - але це відразу ж виправили, протягом хвилини. Скрізь покажчики - ясно, як дійти. Все пояснили. З замовленнями проблем не було взагалі. Запалили лампу - через пару хвилин підійшов офіціант, ми замовили коктейлі і попкорн, отримали все в перебігу 10 хвилин. Багато курили кальян - і всім його теж оперативно винесли. За деякий час до кінця фільму офіціант сам підійшов до нас з рахунком. Все швидко, ніяких труднощів. Або хлопці явно виправилися, або іншим відвідувачам просто не пощастило з змінами співробітників. До цього двічі переносили сеанс з інших локацій - через погоду. Але в телеграм-чаті мені легко і швидко поміняли квитки на обраний мною замість фільм і локацію. Нам все дуже сподобалося і ми обов'язково прийдемо ще!”