Огляд каталогу
- 75 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 75 результатів
Перегляньте приправи у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 75 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 25,032 відгуків та оцінок.
“Для гурманів та знавців кухні класне місце.”
“Улюблений магазин, де усе підбирається уважно та з відчуттям смаку, де чарівна музика і де цікаве спілкування. Концептуальне місце як для продуктового магазину)”
“Дуже вдала адаптація в’єтнамської кухні для ринку України, нарешті є місце де в лавині можна нормально поїсти вегану) Смачно) місце знаходиться на другому поверсі Food Hall”
“Дуже затишний та атмосферний заклад. Приємний та уважний офіціант, одразу видно, що людина вболіває за свій заклад. Меню різноманітне. Дуже смачний шашлик. Замовили ще салат, приємно вразило, і смак, і презентація. Кухня та напої на вищому рівні. Однозначно рекомендую!!!”
“Дуже смачно і дуже. Чудовий сервіс і привітний персонал.”
«Еко-буфет» — це вегетаріанське кафе-буфет у Києві на проспекті Степана Бандери, де формат «заклад + крамничка» зручно поєднує обід на місці та покупки додому. Тут роблять акцент на рослинній кухні, тож це місце часто обирають ті, хто шукає лакто-вегетаріанські та веганські страви без компромісів.
«Морський дім» — це спеціалізований магазин морепродуктів у Києві, розташований на Повітрофлотському проспекті в Солом’янському районі. Тут роблять акцент на добірній якості та зручному підборі продуктів для домашньої кухні й професійного використання.
“Смачна кава та привітний персонал”
“Близько, швидко і є все для життя”
“Дуже хороша офіціант - привітна та рекомендує. Загалом цікаве місце. Є «другий поверх», тераса.”
“Чудовий магазин з ввічливими продавцям.”
“чудове місце, яке потрібно обов’язково відвідати! атмосфера дуже приємна, офіціанти перлина цього закладу, уважні, приємні та дарують гарні враження і емоції кухня дуже смачна, усі страви що ми куштували були на висоті були тут двічі з хлопцем, перший раз при повній посадці нам все таки знайшли столик, як тільки звільнилось місце краще нам одразу запропонували пересісти однозначно рекомендую!”
“Кримська атмосфера. Все вуглеводне і соковите, боляче фігурі, але приємно серцю”
“Зручне розташування магазину. Приміщення велике одноповерхове, з двома входами. Біля входу з вул.Бориспільської є невеликий облаштований паркінг. Пандуси наявні. Використовується нове обладнання для зберігання та викладки товару. Є "Власна випічка" та "Власна кав'ярня". В асортименті є горщики з квітами. Приємне освітлення, ввічливий персонал!”
“Дуже смачно! Порівняно з іншими закладами китайської кухні - затишно”
“Чудове ммісце для свят! Смачна кухня, уважний персонал! Хороший діджей!”
“Чудовий сучасний супермаркет. Завдяки касі самообслуговування сплатити можна без черг Непогана кулінарія, але тут, нажаль, зазвичай черги.”
“Хороший магазинчик - перехватить что-то необычное и вкусное в рабочее время. Часто попадаются марки, которых нет в больших супермаркетах”
“Бомбезна шавуха! Брав сирну з трюфельним соусом і "таємну" з телятиною. Обидві були дуже смачні. Ціна десь в 1.5 рази вища, ніж в стандартних "донер кебабах", але і якість однозначно вища. Рекомендовано всім, хто шукає щось цікавіше ніж "курка з майонезом".”
“Все Ок окрім постійної черги бо працює одна каса , другу відкривають тільки тоді як народ починає бунтувати.”
“Ввічливі продавці, широкий асортимент. Ціни як скрізь у НП. Розрахунок готівки. і безготівка. Гарний магазин.”
“Хороший магазин. Є що вибрать для перекусу і не тільки. Приємно що є столик, можна поїсти сидячи)”
“Ціни не найдешевші, але зручне розташування, хороший вибір необхідних продуктів, ще й час роботи 24/7. Є йогурти, соки, солодощі, печиво, навіть тортики.”
“Непоганий гастрономчик. Є речі першої необхідності, крупи, овочі, питна вода на розлив непоганої якості за приємною ціною, кавовий автомат.”
“Чудово! Дуже приємний персонал!”
“Гарний магазин "останньої надії", особливо коли забувся щось купити.”
“Цілком задоволений продукцією, що там купляю. В них своє виробництво молочної та м'ясної продукції. Ціни, звісно не найнижчі, але воно того варте.”
“Купую тут люля стабільно раз на 2 тижні, не надоїло, очікуваний результат завжди, беру один гострий і один негострий люля з собою. Інколи беру ще кебаб в булці - теж чудовий.”
“Ходжу в магазин вже протягом року, останнім часом став кращим. Вибір більший, овочі нарешті з‘явилися. Стало кращим обслуговування, продавці привітні, допоможуть і завжди порадять щось смачне. Ціни я б сказав не низькі, але все свіже і смачне.”