Огляд каталогу
- 59 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 59 результатів
Перегляньте рамен у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 59 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 35,517 відгуків та оцінок.
“Привітний персонал, непогана кухня, ціни помірні, можна використовувати систему знижок "Тарантіно". Досить затишно. Найкраще смакують супи. Бажано збільшити вибір пива, хотілося б випити японські сорти. Важливо звернути увагу на рекламу.”
“Хочу поділитись своїм враженням про цей заклад з ЧУДОВИМ раменом. Спочатку хочу згадати про сам рамен, який був надзвичайно смачним. Смак та текстура самої лапші досконало збалансована. Я завжди беру шіо рамен, і ще ні разу не пошкодувала. Кухар дуже приємна людина, в нього гарна успішка :) Проте те, що додає особливих вражень моєму візиту, це офіціантка з зеленим волоссям(нажаль, не знаю її імені). Вона завжди неймовірно привітна, уважно слухає мої побажання і готова надати допомогу, і також зробила мені декілька компліментів в різний період часу) Атмосфера в закладі затишна (виглядає як справжня китайська забігайлівка). Хоч місця і не багато, але гарні листівки та картини додають свого колориту. Ще я любитель гострого, і цей соус(?) просто покорив моє серце! Загалом, я дуже задоволена якістю їжі та обслуговування;)”
“Мені лужне подобаються їх сети. Смачні. Доставка вчасно і швидко. Атмосфера ввічлива і приємна.”
“У ресторані "Суші Майстер" замовлення робимо вже 3 місяці майже. У редную замовляємо 1-2 рази в тиждень. Сервіс обслуговування нормальний, не доводиться довго чекати кур'єрів. Оператори молодці, часто згадують про акції, іноді бувають дуже вигідні пропозиції. Роли за якістю нас цілком влаштовують. Цей ресторан поки найкращий.”
“Дуже смачні роли, чудовий сервіс та атмосфера в закладі. Привітній персонал, та швидка подача. Всі роли смачні та свіжі. Рекомендую.”
“Яке ж я в цей раз вчора отримала смакове задоволення! Давно так дуже смачно не було в ЯМ! Останні рази якось посередньо,але все одно замовляємо тільки у них завжди. Не знаю,де їх робили-в Ірпені чи в Бучі в цей раз,але,нарешті,вони такі ж смачні як з самого початку. Все свіжесеньке,спіле,доготоване. Привезли в цей раз на хв 30-40 раніше,кур'єр мужчинка в роках такий,-дуже ввічливий. АЛЕ! Вибісило те,що не вказано на жодному їхньому сайті,що в Гостомель доставка від 600 безкоштовна. Завжди виходила більша сума,а в цей раз для 1 замовляла,то вийшла менше 600. І оце потім віднімання часу, передзвони ці,думати що ще додати до суми... То і перехочеться потім ті суші. Неважко ж написати цю інформацію. Але дякую в цей раз за безкоштовну доставку і за смак.”
“29.07 Замовляти сьогодні доставку суши,безмежно смачно,роли великі,відчувається свіжість риби. Не дивлячись на пізній час нам зробили доставку за 40 хвилин Задоволі на всі 10/10”
“Завжди замовляю суші саме тут, адже знаю, що отримаю найсвіжіші та найсмачніші роли в місті. Особливо хочу відзначити їхній сервіс. Кожного разу, на наступний день після замовлення, мені телефонує привітний менеджер і цікавиться, чи все мені сподобалось, і чи були якісь зауваження. Така увага до клієнта просто вражає! Це свідчить про те, що компанія дійсно дбає про свою репутацію і прагне надавати найкращий сервіс. Завжди приємно повертатися туди, де тебе цінують. Рекомендую всім, хто шукає не лише смачні суші, а й першокласний сервіс!”
“Дуже крутий заклад! Смачна їжа, приємний персонал. Є крута система збору балів у додатку, потім можна обміняти на страву. Також за допомогою цього додатку можна отримати безкоштовний лимонад! Це класно ще є такі приємності. Зазвичай людей не багато, що для мене є плюсом. Завжди чисто та охайно)”
“Смачнющі суші! І доставка швидша за інші служби. 100%”
“Замовляв суші двічі, дужу швидко доставили, і дуже смачно, рекомендую.”
“Замовляю постійно піццу, сьогодні замовила суші. Суші гігантські і неймовірно смачні!! Велике дякую вам! Бажаю підтримувати такий сервіс завжди!))”
“Все було ДУЖЕ смачно. Задоволена стравами в суши вок!!! Дякую вам!”
“Чудове місце і дуже смачно! Є веганські позиціі. З нетерпінням чекаємо на відкриття на Березняках, а поки їздимо до вас в заклади на правому березі.”
“Спробувала ваші суші і залишилась задоволена. Якість мене повністю задовільнила. Рис саме такий, яким і має бути, не розварений, як в інших доставках, за що вам мега плюсик. Рибка свіжа та смачненька. Все було на висоті, дякую вам.”
“Замовляю тут давно. Смачно, якісно) доставка швидка.”
“У нас давно зявилась традиція замовляти в обід щось смачненьке, роли тут ідеальний варіант і смачно і вигідно.”
“Смачна кава , хороша дівчина бариста , все сподобалось”
First Time Korean Food — це затишний заклад корейської кухні у Києві, розташований на проспекті Перемоги в Шевченківському районі. Місце добре підходить і для першого знайомства з корейськими смаками, і для тих, хто вже давно закоханий у K-food.
“Гарний заклад. Замовляли локшину та спринг-роли на закуску. Все було смачно. Локшина справді хороша (є досвід у різних закладах), пропонують вибрати з кількох видів локшини. Спрінг штуки цікаво було спробувати щось новеньке.”
“Замовляли суші в Новосілки вже не раз. Всі рази - сети, куштували різні. Щоразу швидка доставка - не більше години. Всі сети сподобались. Бачу відгуки щодо кількості васабі чи імбиру. Замовте додаткові! В чому ж проблема? Ціни на сети, без перебільшення, - смішні. 300-400 грн за сет 700-900 грамів - хіба багато? Це неймовірно мало. У конкурентів дорожче та/або не смачніше. Якщо любите суші - придбайте додому пляшечку соусу, баночку імбиру та замовляйте тут. Раджу.”
“Роли шикарні, взяли більше двох кілограм отримали масу задоволення, рис і риба свіжі роли прям тають у роті, хлопці вам удачі та розвитку.”
“Найсмачніші та найсвіжіші суші. На ринку багато компаній, але Комбо прямо дуже сподобалися. Доставку замовляла через Глово, вдруге через сайт і отримала знижку на локшину -30%. Я так розумію, у них акція серед. Було дуже приємно та смачно) Раджу.”