Огляд каталогу
- 22 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 95% З фото
Знайдено 22 результатів
Перегляньте риба фора у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 22 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 9,334 відгуків та оцінок.
“Люблю саме цю Фору. Вона зручно розташована для мене, завжди привітні продавці і смачна піца(в іншому магазині Фора брала-не така!). Подобається асортимент, чисто і затишно. Так тримати!❤️”
“Чудове місце можно замовити піцу дуже смачна великий вибір є парковки, електрична заправка”
“Хороший новий магазин, достатньо просторий. Широкий асортимент товарів. Крім звичайних кас, встановлено також каси самообслуговування, що дуже зручно. Поки що прострочених чи запропонованих товарів тут не помічав. Сподіваюся так і буде надалі.”
“Все супер! Єдиний магазин де кас самообслуговування більше ніж пустих кас без касирів”
“Спробував органічні Кавуни та Диню Галія, що реалізує ваш магазин.Кавув Вогник виявився несмачним за його ціну. А ось диня супер! Замовте ще диньку цього сорту на магазин, будь ласка).”
“Відкрита піцерія, смачно і доступно”
“Як звати дівчину охоронця (блондинку)?”
“Для нашого селища це відкриття! Цивілізація дійшла до Калити. Звісно не все так бездоганно, але завдяки саме цьому супермаркету я забув що таке звичайний тісний магазин з непривітливими продаваками.”
“Гарно. Особливо після ремонту. Все свіже. Багато акцій зручна система лисконту”
“Люблю фору! Фора найкраща!!! Хочу тут працювати”
“Дякую команді Фори , що в Боярці по вул. Франка по - перше, що взагалі є цей магазин , бо дуже не вистачало раніше в ці локації міста, по - друге: всі дівчата - працівниці - привітні і позитивні ! Окрема вдячність- пані Наталі на м'ясо- рибному відділі за доброзичливість і розуміння- завжди дасть пораду у виборі , а посмішка на обличчі повністю обеззброює поганий настрій в кінці робочого дня! Рекомендую!”
“Хороше місце, багатий асортимент, касири привітні.”
“Чудовий асортимент товарів, ціни доступні, але на деякі товари трохи вищі ніж в АТБ. Радують акції на товари та система знижок для пенсіонерів. При наявності картки від кожної покупки нараховуються бали, на початку кожного місяця можна скористатися знижкою.”
“Все добре! Чисто, охайно, привітний персонал Такий собі магазин біля дому Чудова кава )))”
“Магазин покращав з часом,раніше проходи були завплені товаром,та й не дуже був вид. Сьогодні же все стало набагато краще,непоганий асортимент та й знаходитись в ньому приємно. Але не розумію,для чого візки? Саме приміщення - як вузький лабіринт,всі носять продукти в руках та корзинах, щоб хтось користувався там візком я бачив лише раз. Часто виручає, ціни приємні,але з власною випічкою є проблеми - дуже закриті пакети, ними можна легко пронести ту ж саму сосиксу в тісті за ~30₴ по ціні вісімнадцяти. Все інше ідеально,дякую,що Фора служе нашому місту та людям!”
“Завжди прибрано, персонал ввічливий. Ціни доступні, є пандус, тож зручно заходити з коляскою”
“Після розширення і ремонту зовсім інша справа! Тепер це людський магазин) Є піцца, кава і взагалі приємно стало заходити !”
“Заходила тільки раз, претензій немає. Дівчина на м'ясному відділі допомогла з вибором)”