Огляд каталогу
- 202 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 202 результатів
Перегляньте робота у Броварах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 202 результатів у Броварах. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 32,461 відгуків та оцінок.
“Все пройшло добре, доставили вчасно, спасибі)”
“Хочеться повернутися назад в садок, дуже весело і просто неймовірно було. Надіюся знову туди потрапити і згадати своє провівше дитинство там. І хочеться віддячити самостійно вихователям”
“Професіонали.зробили аналізи швидко та якісно.Рекомендую”
“Випустилась в 2015) Моїми вихователями були Тамара Дмитрівна та Тетяна Олексіївна. Сумно звісно, що така ситуація зараз. Надіюсь його відбудують”
“Був сподобалося. Залишився задоволеним!”
“Прикольний магазин, такого асортименту немає навіть в Києві”
«Клініка добрих стоматологів» розташована у Броварах на вулиці Ярослава Мудрого — це місце, куди звертаються, коли хочеться лікування без зайвого стресу та з прогнозованим результатом. Клініка позиціонує себе як сімейна стоматологія з акцентом на уважний підхід і комфорт пацієнта.
«Детейлінг-2, IJI GROUP» — це місце в Броварах, де автомобілю повертають охайний вигляд і забезпечують комплексний догляд. Локація на вулиці Київській, 88 зручна для тих, хто шукає професійний сервіс у Київській області.
“Хороша аптека, з адекватними цінами. Купував в ній не раз, проблем не було!”
“ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЕКОНОМІКО- ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ 09.10.2014 - В стані припинення 13551410022000657 Судове рішення про визнання юридичної особи банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури від 28.07.2014 № 911/128/14 Найменування суду: господарський суд Київської області Дата набуття чинності: 28.07.2014”
“Дуже класний дитячий магазин, завжди тут купуємо іграшки для дітей☺️”
“Не дорогий магазин. Потрібна була вата ЛС-150. Подзвонили, є в наявності, приїхали, забрали.”
“Довелось їхати з Борисполя, так як у дитинки виявили ковід, а вільних місць не виявилось. Начитавшись негативних коментарів вже боялась подумати що там буде. І ось приїхали, одразу виділили нам палату, лікар постійно приходила перевіряла самопочуття, медперсонал теж завжди був радий допомогти, ні слова поганого нічого в нашу сторону. Дитині 10 місяців, «сюсюкались» з нею як могли, бо крапельниці та уколи ще та «насолода» для немовлят. Їжа, їжа як в будь якій лікарні.. тут питань немає, хто не хоче такого їсти, просіть родичів приносити. А так як лікарня державна, то в принципі на рівні. Тож, всі ті негативні відгуки я відкинула, бо для себе нічого такого критично поганого не виявила. Кожному вирішувати для себе, і ще.. до людини ставляться, як і вона до інших.. тож, можливо питання в вас?) Дякую лікарям та персоналу, все добре. Пробули 8 днів і поїхали здоровенькі додому.”
“Хочу конкретно розповісти про чудового лікаря ортопед- травматолог Дуб Ігор Григорович, який приймає на Кірова 47(дитяча поліклініка)По-перше чудова і приємна людина,завжди вислухає і допоможе,була сьогодні на прийомі з маленькою дитиною, потрібно було зробити рентген ( черги там як завжди,щей результат чекаєш близько години) а коли дитина зморилася і заснула на руках,лікар вийшов з кабінету побачив дану ситуацію, допоміг і з рентгеном і проконсультував про подальші дії ( незважаючи на те,що біля його кабінету теж велика черга) . Дуже вдячна Вам! Дай Вам Бог здоров'я,побільше таких лікарів!!!”