Огляд каталогу
- 2,485 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 2485 результатів
Перегляньте розваги у у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,485 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 1,130,123 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає розваги у з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Біла Церква, Буча та інших міст.
“Ностальгія, почала ходити на гурток мʼякої іграшки з 1995 по 1998 років.”
“Ось уже 18 років минуло, як я переступила поріг цього клубу. Дуже вдячна Тамарі Михайлівні, багато чому вона мене навчила. Одразу після школи бігла до неї. Вона своїми силами та знаннями піднімала клуб із нуля.”
“Дякую за гарний прийом. Особлива подяка Поліні Негрій за людяність та турботу про гостей!”
“Esco.bar — це місце, де хочеться залишитись надовго: стильний інтер’єр, вайб «їж, пий, танцюй» і велика літня тераса, на якій затишно і з кавою, і з ноутом, і з друзями. Обслуговування — на вищому рівні: тепле, уважне, щире. І кухня тут на всі настрії — від легкого шніцеля з пюре з горошку до потужних картопляних оладок з беконом і яйцем пашот, які заряджають з першої ложки. Сирники з манговим соусом — то просто ранок у тропіках, а міні-чіз Лотос — десерт, що обіймає. Атмосфера ненапружена, сучасна й доброзичлива, ще й pet-friendly. Прекрасна локація для тих, хто хоче якісного відпочинку.”
“Ходили дітки на малювання та заняття з англійської мови,були дуже задоволені,цікаві завдання,приємні педагоги,позитивна та життєрадісна атмосфера в клубі, завжди є бажання приходити знову і знову.”
“Був на райончику і саме по карті шукав щоб поїсти. Рішення впало на піцуню і карта показала пару варіантів. Був припаркований біля цього закладу і лєнь взяла гору щоб нікуди не їхати. Не очікував нічого особливого але приємно вражений. Переступив поріг - зустріла приємна посмішка дівчинки. Забезпечили приємною розмовою на час очікування. Чек доступний. Піца смачна, давно не їв такої. Дуже задоволений випадковим знайомством з вами. І доречі місце де піцерія дуже затишне, дитячий майданчик, бігає дітваро. Сміється. Душенінька)))”
“1 серпня ми організували весілля у Forest Club — і це був ідеальний день. Як весільний організатор, я завжди звертаю увагу на деталі: команду, чистоту, сервіс, умови, кухню. Тут все на найвищому рівні! Зранку побачила колектив, який працює як єдиний механізм, але з великим серцем: доброзичливе спілкування, взаємоповага, підтримка один одного. Кухня — смачна та вишукана й подається чітко за таймінгом. Особлива подяка керуючому Петру — завжди уважний до деталей, цікавиться, чи все за таймінгом, і підтримує спокійний ритм роботи всієї локації. Подяка адміністратору Кирилу за вирішення питань будь-якої складності, офіціантам Данилу та Насті за турботу про гостей й найкращий сервіс! Пара й гості залишились дуже задоволені і всій команді організаторів було дуже приємно працювати. Чистота, доглянута територія та тепла атмосфера роблять Forest Club місцем, куди хочеться повертатися знову і знову.”
“Добрий день. Дякуємо вашій команді за проведення весілля наших дітей. Все було чудово:страви гарні і смачні,офіціанти і весь персонал уважні і досвідчені.Гостям було зручно і просторо,тепло і затишно. Постійно непомітно велося прибирання приміщень. Окрема подяка офіціантам за поради по ходу свята.Вони встигали виконувати всі прохання гостей і швидко і непомітно обслуговувати. Страви були смачні:салати,закуски,основні страви.Чудові канапки на фуршетному столі-різні і смачні.Вразили чорні вареники з сомом,смак і подача.Ікра була красиво оформлена і смачна.Їжі було вдосталь,а що залишилося,було акуратно складене в бокси з собою. Дякуємо ще раз. До зустрічі.”
“Робили “Gender Party” в ресторані «Hayloft 2.0” Щиро дякуємо Анні та всій команді! Усі гості відзначили, що кухня була дуже смачна, атмосфера — затишна та тепла, не дивлячись на погоду за вікном, а окрема віп зала нам чудово підійшла для нашого свята. Особлива подяка офіціанту Ярославу — дуже чемний, приємний хлопець, який уважно реагував на всі наші прохання та постійно допомагав. Нам було надзвичайно приємно, що таке миле та важливе свято ми провели у Вас! Обов’язково повернемось знов! Дякуємо за чудовий прийом ❤️”
“Смачна кава та дуже круті зігріваючі напої в асортименті. Яскрава вивіска дає себе замітити на цій вулиці)”
“Була вперше, дуже чемний персонал, прислухаються до побажань гостей щодо матчів, звуку. Нормальні ціни, смачне пиво, бургери теж на рівні, порції огого, ледь доїла)) В залах не палять, комфортно сидіти довго. Сервісом, інтер'єром і доступністю задоволена. Рекомендую)”
“Атмосферне місце, на якийсь час видалось, що я в Британії))”
“Постійно «WINETIME» виручає у непростій ситуації, коли складно вибрати алкоголь. Гарний сомельє, який знає усе про кожний напій. Може підібрати ідеальний варіант. Ненав‘язливе і лагідне обслуговування. Буду заходити ще, і не одноразово.”
“Були 26 вересня з дружиною та двома дітьми, святкували день народження старшого сина, це наш 6 чи 7 похід в країну мрій. Дітей, рідних та друзів не запрошували, вирішили святкувати по-сімейному тільки з дітьми і це було правильне рішення. сидіти за столом бухати поки діти 3 та 6 років десь самі бігають на першому чи на другому поверсі стрьомно і не прикольно) Можно окремо вдома чи в ресторані зібратись з рідними та друзями якщо є бажання) Або платити за няню чи аніматорів в країні мрій.. Але це на годину максимум. Доречі в минулому році також др святкували в країні мрій, аніматорів замовили на годину, сподобалось, і кулю паперову яку треба бити поки не лусне щоб цукерки висипались)) Батути, горки, атракціони, аерохокей і багато інших розваг які дуже сподобались дітям. Також сину зробили гарний малюнок на обличчі (платно) , є великий вибір малюнків. Фотограф в минулому році був хлопець, в цьому році дівчина, обидва профі, фотки чудові, супер, дякую! З мінусів: прибрали суші з меню, старший син їх любить, обіцяли замовити... ну то таке.. піца, картопля фрі, нагетси, лаваш з начинкою також супер, багато гарних і смачних десертів... також в минулий раз замовляли гарячі закуски дітям , їх принесли в машинці самоскид, подача прикольна, дітям зайшло, але салон машинки був в пилюці, це жирний мінус, і за це знімаю зірку. Машинкам треба не тільки завжди серветку чисту класти під їжу, але і кожен раз треба ретельно мити після кожної подачі, як і тарілки, стакани, столові прибори, думав це всім відомо. Також мінус що треба окремо купляти жетони по 30 грн для аерохокея, гелікоптера (який не працював 26 вересня) та атракціон де треба молотками бити по голові чудиків які вистрибують по черзі).. у конкурента папашон кідс аерохокей безкоштовний, але там вхід значно дорожче ..також їжа та напої...тому зірку за платні жетони не знімаю. Доречі на цьому тижні були в папашон кідс який знаходиться поруч в ТЦ рівер молл, якщо порівнювати, ігрові зони та розваги плюс мінус однакові, в країні мрій сподобались особисто нам і дітям трохи більше. Також в папашон кідс дуже піднялись ціна на вхід і на меню, за рік десь на 50-60%. Але як вже написав вище аерохокей безкоштовний, грали разів 10, а це 300 грн в країні мрій)) Також жирний плюс що країна мрій працює під час тривоги, а папашон кідс закривається. Також плюс, що коли електроенергії немає то вдень в країні мрій не темно, бо є вікна, природнє світло так би мовити) не треба ніякі генератори) В папашон кідс вікон немає. Ще син крутив колесо з призами в країні мрій і виграв безкоштовний вхід , інші діти виграли гіпсову фігурку дешеву або жетон))) Висновок : розваги кращі і дешевше ціни за вхід та меню в країні мрій. Поставлю все таки 5*, дуже сподобалось”
“Гарне місце для відпочинку. Діти просто в захваті. Є послуги з оренди столиків з мангалами, катамаранів, лодок...”
“Відзначали день народження дитини в тематиці Гаррі Поттера для дітей 9-10 років. Відмінна організація, діти щасливі. Приємно здивована щирістю і зацікавленістю в усмішках дітей, і актори і організатор заходу Стас точно на своєму місці. Спасибо большое за свято”
“Рекомендую садочок! Дитина кожен день з радістю йшла до садочка і це найголовніший показник. Чудовий колектив вихователів і вчителів! Гарна підготовка до школи. Кожен день цікаві заняття на різні теми. Маленький і затишний садочок, багато уваги вихователів. Радію, що колись нам порадили саме Антошку!”
“Сподобалося затишно, гостинно, достатньо місця. Сподобалися аніматори Сашко та Тоня.”
“Дивився чудову виставу Кайдаші 2.0 Не звичний театр - Дикий театр. Не звична обстановка, яка дивує, занурює у процес вистави та захоплює у вир подій разом з акторами. Дуче чудове місце і класно проведений час. Дякую!”
“Чудова студія! Викладачі знаходять підхід до будь-якої дитини. Захоплюючі заняття, дочка ходить туди із задоволенням! Дякуємо великому всьому колективу шоу-театру за терпіння та працю, яку ви вкладаєте у дітей!”
“Дуже гарна студія; для фото і відео - ідеально; тренера - професійні; керівництво-завжди йде на зустріч. Для мене це вже моя домашня студія.”
“Займатись діджеінгом була моя мрія, я довго наважувалась і обирала школу, і підхід до навчання як в PRODJ SCHOOL мені зайшов на 100%. Дружня атмосфера, безкоштовне пробне заняття, індивідуальний підхід до учнів, знижки на обладнання. Моя вчитель Sony_nick розкрила мою любов до музики з нової сторони, та показала всі тонкощі цієї ніші. Я їй дуже вдячна. Також коли мені було цікаво що таке мастеринг, мені приділили час, та детально розповіли про цей процес. Рекомендую PRODJ SCHOOL, це місце куди хочеться повертатись знову і знову.”
“Орендували зал у Helen Studio — усе дуже сподобалося! Просторе, чисте приміщення та зручне розташування. Обов’язково прийдемо ще!”
“Ми перший раз як зайшли три роки тому в садок, так і залишились) це були прекрасні роки, вихователі, заняття, розваги) дитина в 5.5 різносторонньо розвинута, не боїться говорити на англійській за кордоном, впевнено рахує, знає літери, склади і читає) Закрита територія ЖК, вихід на вулицю з дітьми через спеціальний вихід одразу нагору. Сертифіковане укриття, яке одразу слугує і спальнею і в разі чого і кімнатою для занять, що дуже важливо, щоб діти не бігали по вулиці в разі тривоги, а спокійно сплять чи проводять заняття. Раджу!”
“Дуже приємне місце! Проходила повз, хотіла взяти їжу з собою, але тут виявилось так добре, що залишилась. Смачно, чисто, чудове обслуговування і політично співпадає з моїми поглядами.”
“Парк дуже доглянутий і приємний. Рекомендую для піших прогулянок і катання на велосипеді.”
“Дуже сподобалось, проходили з друзями втечу з В'язниці, було весело) Майже всі були вперше у вр, тож трохи тупили, але з підказками вийшли. Дуже зручно, що їх можна вибрати в квесті, бо я переживала, що оператор не запам'ятає підказки до усіх 15+ квестів і не зможе нам допомогти, але все продумано. За потреби можна і з оператором поговорити, якщо щось піде не так, в нас було що загубився важливий елемент квесту, і вона сказала, що він заспавнився в початковому місці, тож змогли його взяти. Операторка квесту була дуже привітна, все пояснила, як управляти, пофоткала нас на прохання в шлемах) Було пару раз, що попадали в інших гравців контролером, коли десь далеко хотіли дотягнутись, але це просто треба звикнути до механіки вр, що є обмежене поле, де ти можеш вільно рухатись. Ще трохи відволікало, коли провід від шлему потрапляв на рот чи шию в процесі і його треба було відсунути вперед і вверх. Але в цілому було дуже прикольно і незвично) Бажаю розвитку і процвітання вашій мережі квестів! І більше безпровідних шлемів)”
“Чудова атмосфера, особливо рослини. До речі, їх можна тут придбати. Сподобався коктейль Безіл смеш і баклажани з дорблю. А ще тут раді відвідувачам з собакою, за що окреме велике дякую”
“Святкували день народження доньки, 8 років. Все було чудово: майстерклас, дискотека, квест. Веселі ведучі і уважні адміністратори допомогли зробити свято незабутнім. Дякуємо за настрій і враження!”