Огляд каталогу
- 851 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 851 результатів
Перегляньте роли у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 851 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 423,761 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає роли з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Біла Церква та інших міст.
SHARK SUSHI — це сервіс доставки суші, що пропонує дуже смачні, великі та ситні роли. Доставка завжди вчасна, а персонал ввічливий.
«Оші Суші» — це сервіс суші у Святопетрівському (Київська область), який робить акцент на швидкому приготуванні та насиченому смаку. Заклад працює у форматі замовлення через онлайн-канал у Telegram, що зручно для швидкого оформлення та уточнення деталей.
Sushi.ua у Гостомелі — це місце, де готують одні з найсмачніших суші. Роли тут великі, а ідеальне співвідношення ціни та якості робить цей заклад популярним серед клієнтів. У закладі чисто, а персонал привітний.
«Суші від Катюші» — це заклад японської кухні в Білій Церкві, розташований на бульварі Олександрійському. Тут поєднують формат затишного відвідування в залі з можливістю замовлення страв із собою. У меню закладу акцент зроблено на ролах і сетах, тож легко підібрати варіант як для швидкого перекусу, так і для компанії.
“Сьогодні відвідали Суши-Бар "LUCKY", дуже вдячні за високий рівень обслуговування. Замовляли суши та піцу. Дуже смачно, затишна атмосфера, приємний персонал. Дякуємо за гостинність.”
«ДомаПіца» — це сервіс доставки та замовлення їжі у Вишгороді (Київська область), орієнтований на швидкі та ситні рішення для дому й офісу. Заклад робить акцент на популярних позиціях, які найчастіше замовляють на компанію або сім’єю.
Fukushima Sushi – це сервіс доставки, що працює у Вишгороді та навколишніх населених пунктах, включаючи Хотянівку. Компанія спеціалізується на стравах японської кухні, пропонуючи суші та роли. Заклад робить акцент на свіжості та якості продуктів. У меню представлені різноманітні роли, сети, страви WOK, супи та салати.
“Брали з собою сет, попередили що треба очікувати 45 хв і вклались у прогнозований час! Роли смачні! Дійсно отримали задоволення! Персонал ввічливий! Дякую за смачну вечерю!”
“Дуже дякую Дойоби, за те що ви є! Це надзвичайно свіжі і смачнющі роли! Замовляємо вже в четверте, і кожного разу вся родина у захваті. Ви найкращі!!! Лише шкода, що більше немає точки на лівому березі.(((((”
“Затишний ресторан японської кухні. Все смачно і гарно виглядає. Раджу.”
“Все було просто бомбезно, дуже смачно, найсвіжіша риба й вершковий сир, привітне обслуговування. Акція 1+1 у цьому закладі — найкраще, що я зустрічала в ресторанній індустрії) Раджу всім, хто любить смачнющі суші й роли! Єдине, що можна зауважити — довге очікування замовлення, але воно компенсувалось іншими плюсами) P.S. Раджу спробувати мандариновий глінтвейн)”
“Ми ходимо в садочок вже не перший рік, і я щиро вдячна всьому колективу! Дуже тепла, атмосфера, уважні вихователі, які дійсно люблять дітей. Моя донька із задоволенням біжить у садок щоранку, завжди розповідає про цікаві заняття, ігри, творчі вироби. Харчування смачне, територія доглянута, усе чисто й охайно. Відчувається, що в цьому садочку працюють люди з великим серцем ❤️ Рекомендую всім батькам, хто шукає місце, де дитині буде комфортно, безпечно й цікаво!”
“Замовляли пад тай, спрінг роли. Все було смачно. Порція локшини велика, додатково до кожного замовлення додано три соуси”
“Смачно, зручне розташування та класний сервіс”
“Чудова атмосфера та обслуговування. Дуже смачні соуси до морепродуктів. Проблема - немає пандуса.”
“Гарний заклад, смачні роли, обслуговування на рівні, чудова подача. Особливо сподобались запечені роли Хару Макі з тигровою креветкою. Трохи голосно, але то таке. Треба буде завітати ще, спробувати інші цікаві страви”
“Не можу нічого сказати про інтер'єр даного закладу, оскільки замовляв доставку. Тим не менш вона була швидкою хоча мені казали що чекати до сорока хвилин, замовлення отримав лише за 20 хвилин, можливо це тому що я проживаю неподалік, піца сподобалась, хоча вона була не великою, гадаю приблизно 500 грам, я звик до більших бо віддаю перевагу мережі домінос, там і розмір можна обрати, хоча ціни тут приємні до слова”
“Файно, виставка картин і вишивки красивенні... :)”
“Жива місцина зі смачною їжею. Є увага до клієнтів. Інколи, мабуть не вистачає робочіх рук, їжа готується довше ніж хотідося б. Але цей недолік компенсується турботою і можливістю замовити їжу заздалегідь по телефону.”
“Дуже смачна піца, тоненька. Приємні співробітники. Є мега зручний формат півпіци, як раз для парку. Сказали, що безкоштовно доставляють замовлення по парку. Нам дуже сподобалось, будемо ще замовляти однозначно.”
“Замовили суші сет і 2 роли на компанію 5 людей, всі залишились задоволені. Все зготували вчасно, суші їли навіть діти, все свіже і смачно! Дякую Суші-Поінт, що працюють навіть коли немає світла!”
“Найсмачніші роли, суші в Києві. Якість відповідає ціні. Наявна доставка.”
“Чудовий персонал, чудові роли І поговорити можна і зігрітися і настрій підняти Ціни також супер”
“Моя мандрівка ресторанами Євразія продовжується. Цього разу мені пощастило відвідати олімп кулінарної думки в світі азіатської кухні в Україні, що знаходиться на проспекті перемоги, біля метро Нивки. Кожного разу, як відвідую ресторани Євразія, переконуюся в професіоналізмі персоналу і цей не став виключенням. Особливо хочу подякувати офіціанту Ярославу, що став моїм особистим провідником до гастрономічного раю на Землі. Якщо потрапите до цього ресторану і не знатимете чого саме вам хочеться, то можете бути впевнені, ви в надійних руках. Також, неможливо не звернути увагу на ідеально підібраний інтер'єр. Прийшовши сюди, забуваєш про час. Отже, інтер'єр як і якість обслуговування, на найвищому рівні”
“Дякуємо ЄВРАЗІЇ за чудовий День Народження доньки! Дякуємо команді професіоналів за неймовірно смачні суші ! Дякуємо Карині за доброзичливість!”
“Дуже затишне і приємне місце. Чудова атмосфера, чисто, затишно і смачно. Дуже привітний персонал, офіціантка Ірина допомогла вибрати смачний суші сет, розповіла про новинки меню і весь час щиро посміхалась.”
“Вже третій рік поспіль відвідуємо цей Євразію. Кожного разу на мій ДН) Їжа супер, роли, напої, вок. Ціни дуже приємні, на трьох не більше 2к і всі задоволені Приємний заклад, атмосфера та персонал. А ще на ДН дарують рандомний десерт, у моєму випадку вже був Наполеон і Тірамісу. Дякую закладу!”
“Дякуємо !Було багато та дуже смачно ,обовʼязково замовимо ще раз”
“Ваш червоний карі і Фо бо - це любов! Яскраві збалансовані спеції, великі порції. Смакота нереальна! Дійсно автентичний смак. Наче десь в Азії їх їси, а не в Києві.”