Огляд каталогу
- 1,833 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 1833 результатів
Перегляньте садок у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,833 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 25,327 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає садок з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бровари, Біла Церква та інших міст.
“Чудовий садок, насамперед завдяки вихователям. Дитина ходила з 1,1 року до 3 років і в мене залишилися тільки найкращі враження. У садку дуже затишна та сприятлива для розвитку атмосфера. Адаптація проходить дуже м'яко та дбайливо для дитини. Всі заняття різноманітні, тому дітям цікаво дізнаватися про нове.”
“Чудовий садочок! Мій син ходив із задоволенням напевне років 4, із перервами на карантин та евакуацію… Обирала садок довго, бо віддавала маленьким, до трьох років, і не пошкодувала. Місце, де до дитини справді добре ставляться, допомагають вчитися розуміти себе, взаємодіяти з іншими. Завжди якісь активності – поробки, англійська, музика. Сучасний інтерʼєр. Гарний і постійний зворотний зв’язок із батьками. Зараз часом відвідує піжамі вечірки, коли виходить, теж дуже подобається формат, який у них там)”
“Хороший заклад, в приватному секторі. Дитина адаптувалася швидко, це заслуга більшою мірою вихователів. Зі старшою групою працює вихователь Світлана, це той рідкісний випадок коли "педагог від Бога", методики, дидактичні ігри - всьому можна навчитися, але так щиро любити діток навчитись не можливо, це або є, або його нема.”
“Наш син був у дитячому садку до того, як перейшов до німецької школи. Ми надзвичайно задоволені садочком, концепцією та "навчанням". Особливо якщо мова йде про дошкільний заклад. Невеликі групи, чудовий дитячий майданчик у дворі, приємний персонал та дуже приємна атмосфера. Мені особливо подобається, що дитячий садок виховує дітей цілісно, на перший план виходить не лише німецька мова, а й спорт, мистецтво, розваги і звичайно багато ігор :)”
“Відмінний по-справжньому інклюзивний садок. Професійно, душевно. Індивідуальний підхід до кожної дитини, море фантазії. і я і дитина дуже задоволені”
“Дивно-позитивне місце. Все продумано до дрібниць, щоб дитині було комфортно тут.”
“У садочок ходимо 3й рік, цього року у нас випуск і дуже важко прощатись із садочком! CrystalKids - мрія кожної дитини і найкраще, що можуть дати батьки своїй дитині. Садочок має цокольний поверх, де дітки перебувають під час повітряних тривог і продовжують цікаві заняття у соляній кімнаті, ігрових лабіринтах і спортивній залі. Денний сон також організували на цокольному поверсі, діткам не потрібно прокидатись і переходити у безпечне місце. Садочок має багато переваг: - затишні групи; - облаштовані ігрові майданчики на території; - власне футбольне поле; - забезпечення усіма матеріалами для ігор і занять; - чуйні та професійні викладачі з індивідуальним підходом до кожної дитини. Завдяки їх роботі випускаємось із садочку з високим рівнем підготовки до школи; - власна кухня, п’ятиразове смачне харчування, при наявності проблем у дитини - індивідуальне меню. Смачна власна випічка. - кожне свято - це незабутні емоції для дітей і батьків… Ми дуже вдячні усьому колективу садочка CrystalKids, окрема вдячність директору, Наталії Вікторівні, професіонал, чуйна і добра людина, завдяки якій садочок з кожним роком стає кращим і до якої завжди можна звернутись з проханням чи питанням, яке обов’язково буде вирішене з урахуванням інтересів дитини і батьків!”
“Дуже гарний дитячій садочок, синочок ходить з великим задоволенням, велике дякую вихователям.”
“Дуже класна студія розвитку. Ходимо на підготовку до школи та акробатику, синові подобається.”
“Прекрасний сімейний садок у центрі міста. Моя дочка відвідує садочок вже другий рік. Мені подобається уважне ставлення, гнучкі умови, справжня єврейська любов до дітей! У садку дотримуються традиції та культуру при цьому все дуже демократично. Є багато різних занять – підготовка до школи, ритмопластика, вокал, шахи, іврит, англійська, арт, йога тощо. Розклад дуже гармонійний. З одного боку, педагоги пропонують гідну загальноосвітню базу. З іншого, діти не перевантажені і мають час для вільної гри. Вихователі доброзичливі, завжди шукають підходи до кожної дитини, варіативні. При цьому в саду є правила та дисципліна. Вітається денний сон, але не категоричний. Тобто дітей, які не звикли спати – не змушують. Мені подобається можливість замовити їжу або передавати свої домашні обіди. Як у єврейської бабусі, простежать, щоб дитина була сита :) Із завідувачкою легко знайти контакт та дійти позитивного рішення для всіх сторін. Бентежить вуличний майданчик. Вона не велика і знаходиться біля паркування. Проте, у центральній частині міста інакше вийде. Для нашої родини мінус не є критичним. І звичайно ж тішить вартість та програма "гроші за дитиною". Рекомендую!”
“Відмінний сад! Рекомендую! У мене дві дівчинки, 3 роки та 6 років. Ходять уже рік, лише позитивні емоції в обох. Головне, що самі просять у сад. Нам із дружиною подобається колектив вихователів, а менеджер щодня надсилає фотки дітей зі звітом яка робота зроблена сьогодні. Щодня в чат публікують меню на кухні на день. За окрему плату організовують дні Народження з аніматорами, замовляють кульки, торти тощо. За ціною не дешево, але й групи не великі, дитині приділяють багато уваги та часу, свій дитячий майданчик на вулиці. Власники – приємні люди. З мінусів: якщо дитина хворіє, гроші, сплачені на місяць уперед, не компенсують. Якщо хворіє 2 тижні, то можуть повернути за їжу (близько 30% від сплачених коштів). Про це не тануть і одразу вас попереджають, ви або погоджуєтеся чи ні, тому ставлю тверду п'ятірку!”
“Це приголомшливий садок. Навіть садком назвати важко, тому що це набагато більше, ніж дитячий садок. Це місце для вирощування шляхетних, ідейних, вихованих дітей. Завдяки материнській любові Пані Олі та інших вихователів (справжніх жінок з великої літери) у цьому саду створено атмосферу будинку, атмосферу сім'ї. Коли я приходила забирати свою дочку, вона не хотіла йти і мені часом доводилося чекати на неї:) Я, взагалі-то, була розчарована в дитячих садках через негуманність підходу до дітей та багатьох інших речей, які не збігаються з моїм світоглядом. (Багато дитячих садків я відвідала). Але моя подруга порекомендувала мені садочок Деревце і він повністю збігся з моїм баченням виховання дітей. Я дожила тут своє дитинство:) я отримала професійну психологічну допомогу в кризовому віці трьох років своєї дитини. І я багато чого навчилася у Пані Олі та інших вихователів. На жаль, ми переїхали з Оболоні і нам довелося покинути цей простір кохання та радості. Але воно назавжди залишилося у моєму серці. З вдячністю, ваші мама Катя та Христина.”
“Чудові, добрі вихователі, місце куди донька завжди з радістю хоче йти.Уроки розвитку проводяться не для галочки, дитина в 3 роки знає всі цифри і добре рахує.Багато творчих уроків від яких мала в захваті.”
“Рекомендую! В саду дуже домашня приємна обстановка для дітей. Викладачі дають відмінні знання дітям для надходження в перший клас!”
“Дуже гарний садок. Чудовий посібник, вихователі, викладачі. Усім рекомендую.”
“В центрі Києва дуже мало гарних приватних садочків по адекватній ціні, тому ми були дуже раді коли дізнались що є Kidswood Klovesky. Чудові вихователі і адміністратори. Багато цікавих додаткових занять, дитина ходить з великим задоволенням. Англійська мова 5 разів на тиждень, німецька мова 2 рази, музика та інші заняття, є все що потрібно для правильного розвитку дитини, а саме головне те як про них піклуються. Дякую що ви є!”
“Мои двое сыновей ходят в садик почти два года. Первая половина дня в саду посвящена подготовке к школе. развитие речи (укр), английский, обсуждение окружающего мира, обсуждение нравственных качеств человека, праздников, традиций и тп, подготовку руки к письму, Обед привозят. Обычно дети съедают все с удовольствием, здесь они научились есть салат! Есть холодильник и есть возможность организовать ребенку отдельное меню. После сна у детей очень интересные развивающие занятия с профессиональными педагогами от студии Релиз. Гимнастика и танцы на высшем уровне ежедневно. Мои оба танцуют, садятся на шпагат, делают колечко и даже выступали на большой сцене на отчетном концерте. Любимые занятия лепка из глины и робототехника. При желании можно заниматься танцами профессионально прямо в саду. Плюсы: несмотря на то, что садик в самом центре, место тихое, стильное пространство, много места внутри, отличная зеленая детская площадка, душевные воспитательницы. Для мам есть возможность ходить на гимнастику прямо в садике. Есть небольшое кафе с интернетом. Владельцы садика постоянно улучшают сад и их ребенок учится вместе с моими детьми. Кстати, этой зимой дети не болели. Минусы: сложно забрать детей домой, сколько раз я сидела самая последняя и с истерикой их выволакивала. Не хватает времени, чтобы ходить на все занятия. Хотелось бы и театр попробовать и много чего еще.”
“Довго шукала, в який садок віддати дитину і не помилилася "Funny face" - найкращий з усіх. Тут дійсно знаходять мову до твоєї дитини, дивляться за дітками, а не "сидять у телефонах", як в інших садках. Чого тільки варті прогулянки у хлопців: вихователі включені в гру (грають м'ячем), пускають мильні бульбашки, привчають дітей піклується про менших (годують птахів). Кожен день починається з зарядки, потім у дітей є різні заняття, які включають різноманітні вироби, дрібну моторику, рахунок, знайомство з літерами, загадки, логічні завдання, англійська. А скільки в садку різних рухливих ігор і всі вони веселі, цікаві, а найголовніше, згуртовують колектив, виховують дружні стосунки, змушують розім'яти все тіло, адже фізична активність дуже важлива у здоров'ї та розвитку дитини. Скажу чесно – сама б із задоволенням ходила туди. І, звичайно ж, розповім про її величність - МУЗИКУ, оскільки садок - музичний. Мені, здається, такого ви не знайдете в жодному дошкільному закладі. Вихователь не ставить за мету просто вивчити пісню і заспівати, а дає відчути емоційно, розібрати, відчути сенс і втілити це все в реальність. Адже позитивні емоції – це головне у житті дітей. Вихователі та адміністратори, дійсно, чекають маленьких вихованців, вони живуть цією роботою, за що їм величезне людське ДЯКУЮ!”
“Дуже хороший центр. Гарні викладачі, грамотна программа та стильний інтер’єр”
“Ходімо в садок вже 2 рік, діткам все подобається, ходять із задоволенням)) у садочку чисто, затишно, добре годують, приємний, уважний і добрий персонал, проводяться заняття з дітками, щодня висилаю фото та відео звіт :) так само організовують захоплюючі, тематичні свята для діток, море емоцій Садик однозначно рекомендуємо!”
“Суперовий центр, дитина в захваті ...”
“Гарний садочок ! Хороші та чуйні вихователі ! Доня кожного ранку із задоволенням ходить в садок.”
“Дуже гарний садочок. Вихователі і співробітники добре працюють із дітьми. Ми вдячні за виховання наших дітей.”
“Найкращий садок.Син ходить залюбки.”
“Самий класний дитячий садочок! Басейн бомба тренера також , їжа дуже смачна і вихователі уважні і щирі !”
“Рада, що в нашому місті є такий дитячий простір. Приємно знати, що син багато часу проводить у грі, на вулиці, знайомиться з довкіллям завдяки походам і пікнікам в лісі. Великий плюс в тому, що садок Мацьопа відкритий до співучасті батьків. А також мені дуже імпонує підхід м’якої адаптації - ми майже 2 тижні відвідували садок разом з сином, поступово збільшую час, аж доки він не почав захоплюватися самостійною грою і можна було його залишити без своєї присутності. Завдяки цьому, а також уважності і доброзичливості вихователів походи в садок мають позитивну асоціацію. Бажаю вам щасливих дітлахів та задоволених спокійних за них батьків :)”
“подобається, і далі будемо ходити, комфортно, смачно, дитина кожен день щось вивчає нове”
“Заклад спр’ямований на клієнта, власна кухня, просторне приміщення, власний майданчик для прогулянки, дитині дуже подобається!”
“Чудовий садок, прекрасний колектив, цікаві та різноманітні заняття. Дякуємо за вашу роботу та зусилля, донька із задоволенням відвідувала Гармонію! Успіхів вам і щасливих відвідувачів)”