Огляд каталогу
- 320 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 320 результатів
Перегляньте свято смаку у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 320 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 154,826 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає свято смаку з таких міст як Київ, Ірпінь, Нові Петрівці, Буча, Бровари та інших міст.
“Дуже до вподоби мароканський чай, шиштаук, фалафель та асорті ліванських холодних закусок. Ціни приємні, атмосфера прекрасна, а персонал дуже ввічливий. Раджу завітати сюди та скуштувати ліванську кухню, це того варте.”
“Величезне дякую за якість та смак! Завдяки вам вечір пройшов на 1000% Гарне оформлення та неперевершений смак. Рада, що обрала саме вас.”
“Дуже смачно і дуже. Чудовий сервіс і привітний персонал.”
“Неймовірно затишне та привітне місце, люб'язний персонал, обов'язково спробую всі їхні страви, та поки мене підкорили чебуреки, надзвичайно смачні. Замовляю як з собою так і в ресторані. + баранина на кістці, смачно, гарна подача.”
“Смачні чебуреки. Смачна картопля по селянськи. Янтики, на жаль, не було змоги скуштувати. В закладі чисто, охайно. В неділю замовлення очікували 20хв. Двома чебуреками наївся з головою. З куркою і сиром топ.”
“Смачна кухня, привітний персонал - місце куди ще раз повернешся.”
“Будете у Фастові обов'язково заходьте в цей заклад і замовте суп Піті, це просто божественний смак. Гриль меню тако ж дуже смачне. Є такі диковинки як перепела на грилю і шашлик з баранини. Пишу цей відгук і зоадую, блін, яки й же ш смачний Піті :)”
«Суші від Катюші» — це заклад японської кухні в Білій Церкві, розташований на бульварі Олександрійському. Тут поєднують формат затишного відвідування в залі з можливістю замовлення страв із собою. У меню закладу акцент зроблено на ролах і сетах, тож легко підібрати варіант як для швидкого перекусу, так і для компанії.
“Святкували в цьому комплексі весілля, а також орендували готель і відпочивали тут на другий день! Неймовірне місце! Ресторан вразив смачною їжею, обслуговуванням, всі гості були задоволені і вражені! Готель новенький, чистенький, гарна і доглянута територія, басейн, є все для ідеального відпочинку! Величезна подяка всій команді готелю та ресторану за те, що зробили вклад в наше свято! Ви супер і однозначно станете нашим сімейним місцем відпочинку!”
“Ми обрали даний ресторанно-готельний комплекс для святкування одного з найважливіших днів - весілля. Перш за все хочеться відмітити локацію: вона велика, красива і комфортна. Можна прогулятися навколо озера, помилуватися лебедями, або ж посидіти в затишку під березами, в альтанці чи біля води. Фотограф зробив багато самих різноманітних фотографій. Особливо запам'яталися шахи ;) Банкетне меню різноманітне, можна обрати страви на різний бюджет і побажання. Їжа була смачна та апетитна на вигляд. Персонал ввічливий, всі були вишукано одягнені і люб'язно вели себе з гостями. В подарунок нам дали люкс-номер, з чудовим видом з балкона і величезною площею. Спати було тихо і комфортно. Душ масажний. Єдине чого не вистачало, це фену в номері. Ми задоволені що обрали Акваріус для святкування, і рекомендуємо.”
“Тут завжди комфортно, навіть коли багато людей”
“Найкращій шашлик. Найкраще обслуговування. Великим мережам такі, наприклад, як Гага, потрібно брати приклад з цього закладу, щодо кухні і щодо сервісу.”
“Великий вибір страв, смачна і свіжа рибка, помірні ціни. Рибна юшка the best )”
“Як в дитинстві, немов в чарівної казці, заклад дивовижний, світлий, жовто лимоні кольори, обслуговування швидко і гарно, теж жовто ніжне вбрання. Кава і десерти солодкі і смачні, атмосфера свята і спокій. Асортимент величезний сніданок кожної миті. Було неочікувано завітавши в кафе попасти на дитяче святкування, побачити ці неймовірно гарні посмішки і солодкі призи. Готувати разом тістечка та прикрашати свої солодкі страви!!”
“Дуже дякую Дойоби, за те що ви є! Це надзвичайно свіжі і смачнющі роли! Замовляємо вже в четверте, і кожного разу вся родина у захваті. Ви найкращі!!! Лише шкода, що більше немає точки на лівому березі.(((((”
“Борщ просто топчік. Тільки за те що пива нема поставив би 4, (як так можна?!:) але через борщ всеодно 5”
“Щиро вдячні дитячому центру Кенгуру за організацію та проведення свята. І діти і дорослі були у захваті. Завдяки відмінній анімації всі отримали масу позитивних емоцій. Рекомендуємо це місце. Обов'язково повернемося ще!”
“Невеликий затишний готель, у якому переважно зупиняються ті, хто приїздить у справах. Для туристів не дуже підходить, бо далеко від історичних частин міста і розваг.”
“Непогана кавʼярня в чудовому місці. Брали тут безалкогольні напої, мілкшейки - все дуже смачно і впринципі ціна нормальна. Сам заклад невеличкий, мало де можна сісти, але попри великий потік людей в закладі досить чисто. Ще в закладі є туалет в який можна зайти після того як купив щось (по коду з чеку)”
“Хочу порекомендувати цей заклад. Зверніть увагу на фітнес страви. Реально великі порції і смачно. До речі, чомусь Гугл не видає заклад як ресторан на пошуку. Піца- одна з найкращих в Києві. Тісто таке як треба.”
“Дуже гарний магазин, один з небагатьох де продають і готують каву, тістечка найсвіжіші саме в цьому магазині. Персонал дуже люб'язний і ввічливий. Можна записатися на екскурсію на фабрику, хоч вона розрахована більше на дітей, але і мені було дуже цікаво. Загалом територія біля фабрики дуже гарна, можна посидіти і поласувати солодощами.”
“Гарний атмосферний ресторан зі специфічною подачею страв. Смачно, невимушено, схиляє до проведення часу у дружній компанії. Родізіо як спосіб подачі основних страв дає можливість обирати серед пропозицій ресторану, уникаючи того, що з якихось причин не підходить. Лімітується не кількість (вага, обсяг) страви, а час, протягом якої вона подається (3 години). Плюси: смачно, екзотично, локалізація (центр Києва, неподалік від метро "Печерська") Мінуси: досить висока ціна, обмежена пропозиція бару закусок, відсутність опису/пояснень страв у барі закусок”
“Хочу залишити щирий та позитивний відгук про Львівські круасани! Завжди неймовірно смачно, свіжа випічка, приємний аромат і затишна атмосфера. Круасани завжди пухкі, хрусткі та зроблені з любов’ю — кожен раз отримую справжнє задоволення. Окрема подяка касиру Іванні. Дуже привітна, уважна та усміхнена. Завжди допоможе з вибором і створює чудовий настрій з перших секунд. Такі працівники роблять заклад ще кращим!”
“Їжа чудова, особливо сніданки, також сподобалась матча з манговим пюре. Але в приміщенні було трошки душно. І також, враховуючи, скільки років закладу, хотілось би невеличких оновлень в інтер'єрі :)”
“Дякуємо за смачну їжу! Відвідуємо цей ресторан не в перше. Завжди хочеться сюди приходити,бо тут дійсно смачно і є де погратися моєму синочку. Затишне місце,смачна їжа, привітливий персонал! Обслуговувала офіціант Анастасія 02.02.2025. Культурна ,приємна на спілкування,охайна,симпатична. Рекомендую керівництву нагородити дівчину премією! До зустрічі! Все буде Україна.”
“Сьогодні відвідали майстерклас "Дубайський шоколад & коктейль пригоди Шрека". Дітям сподобалось, було цікаво, весело, комфортно та смачно. Єгор створив атмосферу солодких пригод, з увагою та теплом проводив навчання. Тільки приємні враження!”
“Дуже смачно, великі порції. Дуже привітні офіціанти і персонал. Рекомендую! Рекомендую салат з креветками, борщ та цезарь з куркою, сніданок.”
“Їхали сюди саме за їжею і не прогадали. Великі порції, все смачно. При ресторані є магазин де можна придбати домашні солодощі, пахлава, кава та інше. Рекомендую!”
“Very tasty, in Ukrainian style. The atmosphere is friendly, thanks to waiter Ivasyk Dmytro for the excellent service. Дуже смачно, по українські. Атмосфера привітна, дякуємо офіціанту Івасику Дмитру за чудове обслуговування!”