Огляд каталогу
- 53 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 53 результатів
Перегляньте свіжі у Вишгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 53 результатів у Вишгороді. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 19,190 відгуків та оцінок.
“В Україні є багато інтернет-магазинів які продають «Китайський чай», но мало тих, хто продає його якісним та по хорошим цінам!!! Магазин «ДАО» номер один в мому списку! Рекомендуююю!”
“Прекрасний затишний заклад з адекватними цінами, смачною кухнею та приємним персоналом. Відмінне місце для релаксу за чашкою кави, ділових зустрічей та посиденьок з друзями.”
“Чудова бургерна, в яку я потрапив випадково, перебуваючи в Вишгороді. Затишне приміщення, смачні бургери та картопля - все супер. Якщо ще раз доведеться тут побувати, то обов'язково завітаю.”
“Найсмачніша піца і суші в Вишгороді! Приємний персонал, дуже уважні до клієнта)”
“Дякуємо! Дуже приємна та ввічлива менеджерка! Відповіла на всі питання, надала актуальну інформацію, подбала про наповнення замовлення всім необхідним! Смачно, швидко, якісно, приємні ціни!”
“Люблю саме цю Фору. Вона зручно розташована для мене, завжди привітні продавці і смачна піца(в іншому магазині Фора брала-не така!). Подобається асортимент, чисто і затишно. Так тримати!❤️”
“Найкраще Сільпо з усіх, в яких бувала. Кулінарія на вищому рівні, все дуууже смачне, як домашнє. Окремої уваги заслуговує внутрішнє оформлення простору, всі ці неймовірні стімпанк інсталяції і малюнки під стелею зачаровують, можна кожен раз знайти щось новеньке. Люблю цей магазин! Дякую за завжди смачну їжу, гарне обслуговування і чудову атмосферу ❤️”
“Завжди купуємо тут сир, молоко та інші еко-продукти. Все свіже, смачне, корисне. Ціни помірні.”
“Брали свинину та курку смачне мʼясо рекомендую !”
“Минулого вечора святкували мій ювілей в ресторані "Три сімки"))) Ми були в захваті від затишнної атмосфери та чарівного інтер'єру. Зал просто шикарний, гарно прикрашений, дуже смачні страви, гарна і своєчасна подача блюд, приємний обслуговуючий персонал. Особливо хотілося відзначити з персоналу дівчинку Жанну. Вона неймовірна, уважна, ввічлива, красива, приємна в спілкуванні, професійна в роботі, завжди готова допомогти))) Всі гості получили неймовірне задоволення від закладу та прилеглої території, де можна було спокійно відпочити та сфотографуватися. Дякуємо за позитивний настрій, гарне обслуговування. Це свято надовго запамятається нам та всім гостям. І завжди будемо рекомендувати ваш заклад всім.”
“Хороший вибір продукції, все завжди свіже, обслуговування хороше )”
“Добрий вечір.Вчора відвідала Ваш магазин "м'ясний відділ"який я вважаю найкращим в вашому філіалі магазинів.Причудовий сервіс,якісна продукція,привітна ,уважна продавчиня Ніна,коли вона на зміні хочеться скупити всю продукцію”
“Мій улюблений магазин! Зручне розташування, величезний асортимент якісних товарів за цінами нижчими ніж в інших магазинах. Дуже корисна функція замовлення товарів через інтернет-магазин! Замовила на сайті з можливістю забрати покупки в магазині, обрала зручний для мене час, прийшла і через 5-10 хвилин вже йду додому з пакунками. Все що так купую завжди свіже, прекрасної якості, вага в чеку відповідає дійсній. Якщо чогось нема в наявності чи не дуже свіже - передзвонюють і попереджають, пропонують чим можна замінити. Всі працівники привітні. Магазин реально хороший! Дякую всім його працівникам!”
“Найкращий сервіс. Найкраща піца міста. А головне чистота на кухні. Дуже дякую.”
“Найкращий ресторан як для відпочинку чи просто випити келих після роботи так і для застілля. Відсвяткували хрестини, 15 чоловік було і всі дуже задоволені. Смачне меню, привітний персонал та смачний кальян. Дуже дякую, рекомендую. Ще й фотозону для доці зробили, супер!!!”
“Все чудово! Взяли номер з джакузі. А опер просторий і теплий. Сходили в СПА. В басейні і вода солона, як морська. Добре, що не продають алкоголь. Тобто в Спа-зоні алкоголь не продають від слова зовсім. Все комфортно. Люди дорослі. Фінська сауна охайна. Хамам такий як і має бути. Персонал привітний і дуже ввічливий. Відключення світла непомітні зовсім. Потужний генератор дає можливість всьому закладу працювати без виключення. Сауни працюють, освітлення працює. Дякую! А нам дуже сподобалося!”
“Невеликий, зручний магазин. На окремі види товарів ціни дещо нижчі конкурентів, на інші- на рівні.”
“Замовляла тут уже кілька разів, і враження здебільшого позитивні. Суші приходять свіжі, без сторонніх запахів, рис не розварений і не сухий — прям нормальний баланс. Начинки достатньо, не “порожні ролли”, як іноді буває в інших місцях. Доставка зазвичай приїжджає в межах часу, але кілька разів було на 10–15 хв довше, ніж очікувала. Упаковка акуратна, нічого не розсипається. За свою ціну — дуже гідний варіант. Якщо хочеться швидко й смачно поїсти суші в Ужгороді, Osama Sushi підходить. Я ще замовлю.”
“Майже щоранку зупиняюся. Дуже приємне обслуговування. Дякую.”
“Тут зразкове обслуговування. Такого теплого і приємного ставлення я не зустрічала в супермаркетах. Касири привітні та завжди усміхаються, продавці в залі готові допомогти при першій необхідності, охоронці справляють враження дружелюбних та вихованих чоловіків. Єдиний мінус - відсутність ліфту, або іншого пристосування, щоб можна було з візком спуститись і піднятись на нижній поверх.”
“Заїжджаю на каву, смачний і не дорого, ще з'явився гарний чай. Нормальний магазин.”
“Готують дуже смачно рекомендую, замовляємо з відкриття!”
“Готують дуже смачно рекомендую, замовляємо з відкриття !!!”
“Відмінний вибір і завжди все свіжіше. Можна робити замовлення, їздимо з Києва сюди за м'ясом.”
“Обслуговування приємне, продукція свіжа”
“Обслуговування приємне, продукція свіжа”
“Завжди все швидко та зручно. Щонайбільше одна людина в черзі. Коли система не працює, дівчата максимально йдуть назустріч і стараються віддати відправлення в ручному режимі чи провести нестандартный розрахунок. Молодці”
“Тут так смачно , це просто відкриття! Захотілося переїхати із Київа в Вишгород заради цих ідеальних суш , місо-супа і шикарної піци . Це просто Ван Лав!”