Огляд каталогу
- 43 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 43 результатів
Перегляньте світ піци у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 43 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 20,562 відгуків та оцінок.
“Дуже класна доставка, якісні великі суші та приємні курʼєри замовляйте!!)”
“Завжди замовляємо Рис і Риба! Рол Такара топ, рекомендую! В філодельфії з лососем просто гігантські шматки риби!”
“Знаю про цей заклад вже років сім, але на жаль відвідую рідко. Дуже круто всередині, завжди (навіть після початку повномасштабного вторгнення) всередині багато іноземців і з ними офіціанти спілкуються вільно, це круто. Обслуговування також супер - офіціанти завжди питають «хочете замовити одразу чи потрібен час для вибору», потім підходять коли бачать що ви вже готові:) Їжа смачна, порції нормальних розмірів, коктейлі також супер. Але от над пивом (а точніше його вибором) я б попрацювала. Чек на тьох нам обійшовся в 1000 грн, хоча памʼятаю часи коли на такі гроші в цьому закладі можна було прогодувати велику компанію.”
“Тепер це наш улюблений заклад. Їжа дужа смачна, обслуговування теж гарне. Місце тихе, у жк Автограф. Зручно, що для закладу є набір на домафоні, що допомагає зайти на територію жк. Смачні сніданки, також смачний борщ та салати.”
“Замовили 4 піци, доставка вчасно, всі 4 піци дуже смачні, топчік. Апдейт: тепер піцу замовляємо тільки тут, а друзі з Києва стали приїзжати в гості частіше заради цієї піци, особливо вогняної))”
“Дуже цікавий інтер'єр. Смачні страви. Приємне обслуговування. Ціни вже ресторані. Поїсти коштує десь 300 грн.”
“Замовляю суші лише тут, вже довго часу, бо тут дійсно хороший сервіс, швидка доставка, суші із якісних продуктів і дуже смачні! На фото суші з доставки які тільки приїхали додому, свіжі, смачні і гарно оформлені.”
“Саме у вас я вперше спробувала суші і мені сподобалося, раніше я їх вважала не смачними, але думка змінилася завдяки вашому закладу. Особливу подяку я б хотіла висловити адміністратору Олені за сприяння надане мені, як вагітній жінці. Величезне спасибі.”
“Відвідали заклад, все сподобалося, смачна їжа, подавали швидко. Небайдужий персонал, дбає про затишок гостей. Дякую офіціанту Жені за гарне обслуговування! Cozy bar - чудове місце для зустрічей з близькими! Всім раджу!”
“Ми є постійними клієнтами LovitaSushi, завжди неймовірні суші та обслуговування. Сьогодні особлива подяка сушистам Лілі та Дмитру, дуже смачно, рекомендуємо!”
“Розміри порцій вражають. Дуже смачні сирники та кава! Привітний персонал. Дякую!”
“Улюблений заклад! Ввічливий, дисциплінований персонал! Завжди смачно, різноманітні страви, діти обожнюють піццу! Часто замовляємо страви з собою!”
“Піца була дуже смачна, офіціантка була дуже ввічливою) Обовʼязково зайду ще раз”
“Смачна їжа, зрозуміле меню, швидке обслуговування. Зайшли перекусити в суботу в мамою і отримали велике задоволення. Затишно, смачно і неймовірний краєвид на Золоті Ворота, що безперечно додає зірочку закладу.”
“Співробітники майстри своєї справи. Завжди працюють швидко та оперативно.”
“Відвідала заклад вдруге після тривалоі перерви. Дуже смачно, затишно і комфортне обслуговування. Тантар тут нереально смачний! І манго сауер теж ❤️”
“Постійно замовляємо тут суші. Кур’єри привітні,замовлення завжди привозять вчасно. Рибка свіжа,навіть кіт коштує(хоча не все їсть)”
“Це одні з найкращих бургерів в Києві! Дуже смачно порівняно не тільки з закладами України. Хто хоче соковитий, великий бургеру, яким навіть дуже голодна людина наїсться - вам сюди. Раз в деяких час, я цілеспрямовано сюди приїжджаю. Стосовно живої черги - це правда. Тут дійсно на вихідних повна посадка. Ціни - трохи вище середнього. Але воно того вартує, повірте! Однозначно рекомендую.”
“Чудовий магазин,ціни приємні дуже якісний товар, рекомендую всім!”
“Нещодавно відвідував з друзями цей заклад була дуже смачна паста та піца не довго чекали їжу обслуговував чемний офіціант”
“Кайфова піцерія, готують смачно і швидко. Великий вибір, прикольні акції,є власна піца. На мій погляд краще замовити тут, ніж у всім відомої д0мін0с. З любов'ю роблять. 5/5 ⭐”
“Яке ж я в цей раз вчора отримала смакове задоволення! Давно так дуже смачно не було в ЯМ! Останні рази якось посередньо,але все одно замовляємо тільки у них завжди. Не знаю,де їх робили-в Ірпені чи в Бучі в цей раз,але,нарешті,вони такі ж смачні як з самого початку. Все свіжесеньке,спіле,доготоване. Привезли в цей раз на хв 30-40 раніше,кур'єр мужчинка в роках такий,-дуже ввічливий. АЛЕ! Вибісило те,що не вказано на жодному їхньому сайті,що в Гостомель доставка від 600 безкоштовна. Завжди виходила більша сума,а в цей раз для 1 замовляла,то вийшла менше 600. І оце потім віднімання часу, передзвони ці,думати що ще додати до суми... То і перехочеться потім ті суші. Неважко ж написати цю інформацію. Але дякую в цей раз за безкоштовну доставку і за смак.”
“Класний заклад коли не прийду всі такі добрі, вічливі. Я замовила дві піци і вони мені буквально за 5 мінут приготували. Класний колектив.”
“Завжди все швидко та зручно. Щонайбільше одна людина в черзі. Коли система не працює, дівчата максимально йдуть назустріч і стараються віддати відправлення в ручному режимі чи провести нестандартный розрахунок. Молодці”
“Нам все дуже сподобалось. Вдячні персоналу ресторану за смачну їжу і чудово проведений час. У вас дуже милі та уважні офіціанти.”
“Суші сподобались, смачні. Обслуговування - звичайне, нічого особливого. Для відвідування потрібен сертифікат про вакцинацію)”
“Готують смачно суші, вок та рамьони. Невеликий мінус що не передзвонюють по готовності якщо замовляти на найближчий час”