Огляд каталогу
- 43 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 93% З фото
Знайдено 43 результатів
Перегляньте світ суші у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 43 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 30,306 відгуків та оцінок.
“Дуже смачні роли з"їдаються за пару хвилин . Замовляли самовивіз всім були довольні . Ще добавлю те що дуже великі роли”
“Найкращі суші в Києві! Уже не раз замовляли. Все на високому рівні. Ціни адекватні для столиці. Риба дуже свіжа. Неочікувано, але навіть тунець - найвищого рівня! Ніякого смаку металу або крові! В Києві це рідкість!!”
“Завжди замовляємо Рис і Риба! Рол Такара топ, рекомендую! В філодельфії з лососем просто гігантські шматки риби!”
“Фантастично смачні суші, привітний персонал, швидко готують. Всього два столики, але атмосфера дуже приємна і затишна. Бажаю вам розвиватися та вдосконалюватися”
“А шо ви хочете за таку ціну?? Нормальні роли на свої гроші. За 800грн отримали 4 рола, креветки, курочку в фритюрі і мідії смажені. Ну смачно. Шо сказати. Не розумію ваших поганих відгуків. Ви хочете такі роли як в рис і риба або їм подібні? Ну не буде така ж якість за втричі меншу ціну. Аж ніяк не буде. Думайте перед тим, як щось купуєте”
“Дуже класна доставка, якісні великі суші та приємні курʼєри замовляйте!!)”
“Нам все дуже сподобалось. Вдячні персоналу ресторану за смачну їжу і чудово проведений час. У вас дуже милі та уважні офіціанти.”
“Дуже задоволений замовленням, віддали буквально за хвилину на зазначений час. Смачні та красиві роли, а головне не розвалюються.”
“Ходили з подругою, залишилися дуже задоволені.Якісна риба , багато сиру, смак перевершив наші очікування”
“Смачна кухня! Приємно вражена, ціна та якість відповідають. Спробувала пелюстки бао з м'ясом яловичини в соусі - апетитно! Плюс, що поруч зупинка та парк - можна швидко поїсти, довго не шукаючи місця.”
“Замовили 4 піци, доставка вчасно, всі 4 піци дуже смачні, топчік. Апдейт: тепер піцу замовляємо тільки тут, а друзі з Києва стали приїзжати в гості частіше заради цієї піци, особливо вогняної))”
“Якщо любите індійську кухню - вам сюди. Все просто, демократично, і головне- смачно. Можна було б і гостріше…. Обслуговування на висоті теж”
“Замовляю суші лише тут, вже довго часу, бо тут дійсно хороший сервіс, швидка доставка, суші із якісних продуктів і дуже смачні! На фото суші з доставки які тільки приїхали додому, свіжі, смачні і гарно оформлені.”
“Саме у вас я вперше спробувала суші і мені сподобалося, раніше я їх вважала не смачними, але думка змінилася завдяки вашому закладу. Особливу подяку я б хотіла висловити адміністратору Олені за сприяння надане мені, як вагітній жінці. Величезне спасибі.”
“Відвідали заклад, все сподобалося, смачна їжа, подавали швидко. Небайдужий персонал, дбає про затишок гостей. Дякую офіціанту Жені за гарне обслуговування! Cozy bar - чудове місце для зустрічей з близькими! Всім раджу!”
“Ми є постійними клієнтами LovitaSushi, завжди неймовірні суші та обслуговування. Сьогодні особлива подяка сушистам Лілі та Дмитру, дуже смачно, рекомендуємо!”
“Улюблений заклад! Ввічливий, дисциплінований персонал! Завжди смачно, різноманітні страви, діти обожнюють піццу! Часто замовляємо страви з собою!”
“Мені було смачно! Дякую! Багато філи,свіжа риба -все як хотіла)”
“Моя мандрівка ресторанами Євразія продовжується. Цього разу мені пощастило відвідати олімп кулінарної думки в світі азіатської кухні в Україні, що знаходиться на проспекті перемоги, біля метро Нивки. Кожного разу, як відвідую ресторани Євразія, переконуюся в професіоналізмі персоналу і цей не став виключенням. Особливо хочу подякувати офіціанту Ярославу, що став моїм особистим провідником до гастрономічного раю на Землі. Якщо потрапите до цього ресторану і не знатимете чого саме вам хочеться, то можете бути впевнені, ви в надійних руках. Також, неможливо не звернути увагу на ідеально підібраний інтер'єр. Прийшовши сюди, забуваєш про час. Отже, інтер'єр як і якість обслуговування, на найвищому рівні”
“Офігенні суші! Все дуже смачне, гарно пахне і дуже красиво упаковане. Риба досить товстими шматками, але при цьому смаки дуже збалансовані. Дуже сподобалися роли з креветкою, вперше креветка не буда пересушена, відчувався добре смак в поєднанні з іншими інгредієнтами. Досить цікаві поєднання, хоча я люблю філадельфію)) але тут усі роли дуже сподобалися.”
“Окремий респект за доставку в спеку. Замовлення приїхало холодним, свіже, без жодних сумнівів у якості. А я якраз хвилювався через погоду. Тепер точно знаю, що вам можна довіряти.”
“Постійно замовляємо тут суші. Кур’єри привітні,замовлення завжди привозять вчасно. Рибка свіжа,навіть кіт коштує(хоча не все їсть)”
“Чудовий магазин,ціни приємні дуже якісний товар, рекомендую всім!”
“Яке ж я в цей раз вчора отримала смакове задоволення! Давно так дуже смачно не було в ЯМ! Останні рази якось посередньо,але все одно замовляємо тільки у них завжди. Не знаю,де їх робили-в Ірпені чи в Бучі в цей раз,але,нарешті,вони такі ж смачні як з самого початку. Все свіжесеньке,спіле,доготоване. Привезли в цей раз на хв 30-40 раніше,кур'єр мужчинка в роках такий,-дуже ввічливий. АЛЕ! Вибісило те,що не вказано на жодному їхньому сайті,що в Гостомель доставка від 600 безкоштовна. Завжди виходила більша сума,а в цей раз для 1 замовляла,то вийшла менше 600. І оце потім віднімання часу, передзвони ці,думати що ще додати до суми... То і перехочеться потім ті суші. Неважко ж написати цю інформацію. Але дякую в цей раз за безкоштовну доставку і за смак.”
“Дуже смачні коктейлі та нові лимонади на натуральних пюрешках,окремо хочу відмітити офіціанта Максима,попри молодий вік осбслуговування на вищому рівні,кухня також виконує свою роботу на відмінно.Рекомендую цей заклад,затишно гарно та спокійно.”
“Заклад варто відвідати. Дуже смачно приготовлено стейк свинини, крем суп взагалі бомба, пасти дуже смачні порції великі. Привітні офіціанти”
“Дуже смачні суші. Багато начинки та незвичайні поєднання смаків.”