Огляд каталогу
- 241 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 241 результатів
Перегляньте секції у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 241 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 12,444 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає секції з таких міст як Київ, Бровари, Бориспіль, Буча, Васильків та інших міст.
“на території є будинок, буд. Едуардом Брадтманом. Дуже красива стара дореволюційна дача - опис є на ЮТУБ КАНАЛІ- Ми в Україні / We in Ukraine”
“Все дитинство там була( мам пап дякую що вибрали саме цю школу”
“як на мене найкраща школа для дитини. Невеликі габарити, що добре, всі один одного знають, навіть якщо не з одного класу. хороші вчителі, є дають матеріал. Особливу повагу Тетяні Володимирівні (вчитель української мови та літератури), справжній професіонал своєї справи.”
“Школа з поглибленим вивченням англійської, івриту та єврейської традиції.”
“Немає вчителів краще ніж тут, вони вам і маму і тата і психолога замінять”
“Чисто іза Юрія Петровича 5 ставлю”
“Я там займаюсь карате. Місце супер 5/5”
“Ходимо сюди з двома дітьми вже 5 років! Чудовий тренер, діти її обожнюють! Постійні виступи, змагання. Мають хороше укриття .”
“Неймовірна територія добра,поваги,взаєморозуміння і любові до дітей!!!”
“Я загалом не люблю тут купувати, але син захотів піццу. Приготували її швидко, ми попросили не додавати оливок і орегано, все виконали. Задоволена)”
“Попова Тамара Іванівна мій топ!! Дуже уважний спеціаліст. Прийом пройшов комфортно, все детально пояснила і заспокоїла. Я залишилась дуже задоволена.Рекомендую!”
“Місце тихе, великий спортивний майданчик з новими тренажерами”
“Діти багато часу проводять на вулиці. Велика дитяча площадка. Все псують смітники навпаки. Іноді запах доходить і до дитячого садка.”
“Згадую і ділюся з друзями, наскільки класна у мене була школа. Радий за координально перетворення всередині і зовні школи :)”
“Тільки чудові враження, найбільша радість, коли дитина ходить з задоволенням в садочок. Дякую всьому колективу!”
“Чудовий садочок! Привітна атмосфера, багато займаються з дітками, привчають до самостійності. Англійська взагалі one love, син англійські пісні почав раніше співати, ніж говорити на рідній мові. Адміністрація завжди йде батькам на зустріч, без зайвої бюрократії.”
“Школа супер! Все на висоті! Рекомендую !”
“Багато різного пишуть про садок. Трохи напружилися, коли прийшло запрошення. Але місць більше на Оболоні не було. Їздили на маршро. Були там у ясельках. Чистенько тепленько, харчування хороше, окреме для яселят.Ніякого там звичайно лікувального ухилу немає (садок нібито для респіраторних хронів). Але умови гідні та вихователі хороші. Діте йшло в сад із задоволенням. забирали в 7 без проблем. Гроші на групу мінімальні, навчальні посібники та все для виробів купувалося і щодня видавали результати творчості. Залишилися лише теплі спогади та подяка за приємний старт.”
“Краща на Академмістечку школа для дітей, які не є гуманітаріями. Іноземна мова - тільки англійська. Багато математики, інформатика викладається гідно, а не "для галочки", як відбувається найчастіше (але тут це ще, звичайно, зумовлено спеціалізацією школи). Розклад побудовано досить зручно, частково спарені уроки значно полегшують підготовку домашніх завдань (і рюкзаки) учням середньої і старшої школи. Багато заходів і свят. Є творчі і спортивні гуртки. Розташування всередині мікрорайону, далеко від галасливих вулиць, поруч сквер. Досить доглянутий шкільний двір, безліч дерев і квітів. Інформативний постійно оновлюваний сайт: новини, розклад уроків і дзвінків, фотогалерея, відомості про педагогічний склад та багато іншого. Адміністрація школи відкрита для спілкування і вирішення будь-яких питань.”
“Це оболонська загальноосвітня школа міста Києва, яку особисто я заквнчувала. Можу сказати, що склад педагогів, завучі та директор -> працюють, як один злагоджений механізм. За роки, що минули - багато змінилось, але дещо залишилось незмінним. Це - добрі старі шкільні традиції та звичаї, що передаються з покоління в покоління. В цьому році ->> мій СиН іде до 1-го класу цієї ж школи. І я сподіваюсь, що йому сподобається навчатись і пізнавати Нові Речі в Житті.”
“Школа супер.) Вчителі хороші, багато з багаторічним стажем, цікаво і дохідливо підносять знання. До карантину проводилося багато розважальних заходів і екскурсій.”
“Крута школа одна з найкращих шкіл всесвіту і хто написав що вона погана той погано навчається.”
“Моя рідна школа! Я навчався тут із 1988 по 1998. Спогади різні, одне слово - шкільні. Але головне, що вона працює! На фото: перед святом останнього дзвоника.”
“Це найкраща школа з усіх. Вчителі дуже привітні та досконало добре викладають свій предмет. Багато хто пише, що начебто дітей принижують та б'ють. ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ БУТИ ТАКОГО НЕ МОЖЕ.(говорю як учень школи, що закінчує вже 7 клас). Як будете Ви ставитися до вчителів, так і вони ставитимуться до тебе. Вчителі намагаються допомогти тобі у навчанні, але якщо ти сам цього хочеш. Дякую усім вчителям!”
“Вчимося в початковій школі, перевелися сюди з іншої школи. Рівень подачі матеріалу, вимоги і, відповідно, знання у дітей набагато вище, ніж в гімназіях нашого району. Вже нам то є з чим порівняти. Дуже задоволені. Людмилі Павлівні та Анастасії Олегівні величезне спасибі і респект !!”
“Дуже чудові вихователі, добрі та чуйні. Дитиною займаються повноцінно. Їжа смачна, багато фруктів. Рекомендую!”
“Донька закінчила 4 клас. Вдячна всьому колективу школи, всі дуже до себе налаштовують. Вчилися у Олени Леонідівни, відчувається, що людина любить свою справу, сувора, але дітям душу віддає! Приємна та чуйна директор! Незважаючи на те, що школа при саду, знання дають не гірше, а може і краще, ніж у прилеглих школах. Після закінчення школи діти вступають у сильні гімназії та ліцеї.”
“Моїм дівчаткам дуже подобається)”