Огляд каталогу
- 139 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 139 результатів
Перегляньте смакота у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 139 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 44,838 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає смакота з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Крюківщина та інших міст.
“Приємне місце, смачно піца, є і картопля і лавашик і шаурма, і все смачне) Дякую вам) Нам сподобалося”
“Дуже смачно, гарно обслуговують”
“Затишний ресторан японської кухні. Все смачно і гарно виглядає. Раджу.”
“Чудове місце спробувати смачний кебаб. Ми прийшли в неділю ввечері і не було вільних столиків через Рамадан (багато відвідувачів прийшли ввечері). Їжа дуже сподобалась. Овочі на грилі були винятково смачні.”
“Смачно! Чудовий сервіс! Привітний персонал. Знижки і комплімент від закладу на день народження.”
“Не перший раз відвідую цей заклад,дуже приємна атмосфера,персонал ввічливий та турботливий,їжа смачна та гаряча! Напої також відповідають своїм очікуванням. Загалом,рекомендую!”
“Чудова атмосфера, дуже чисто, смачна і недорога кава, та приємний персоналу! Неодмінно повернусь сюди ще!”
“26 грудня 2024 р. святкували отримання донькою ступеня магістра. Заклад обрали за відгуками в Іnstagram. Столик бронювали на локації на вулиці Михайла Задніпровського. Атмосфера закладу дуже затишна, дійсно дозволяє добре відпочити. Щодо кальяну, не скажу, не практикуємо, тому і не брали. На сусідньому столику кальян замовили, але для "некурців" відверто скажу, нам це зовсім не заважало. Із страв замовили пад-тай з куркою та креветкою (380 грн.), бургер на сирній подушці (420 грн.), на десерт - наполеон (220 грн.) Коктейлі замовляли безалкогольні - цитрус (150 грн.) та лемонграсс-бузина (150 грн.) Дуже сподобався ягідний чай (180 грн.). Все, що подали відповідало світлинам в меню. Все дуже смакувало. Дякую шеф-кухарю та барвисті.Окремо відзначу роботу офіціантки, яка нас обслуговувала. Позитивна, гостинна, ввічлива. Завдяки їй настрій дійсно був створений святковий і маємо такі приємні спогади про цей день та милі новорічні даруночки.”
“Рекомендую! Здавали аналізи з дитиною — персонал просто чудовий. До дитини знайшли підхід, зацікавили, і все пройшло без страху та сліз. Алла та Тетяна зробили все швидко, професійно й максимально комфортно для нас. Велике спасибі за уважність і тепле ставлення!”
“Чудове розташування на території парку Правіка. Смачна кава. На додачу у кав'ярні продають різні смаколики та,звісно, каву у пакетах (зернову та мелену).”
“Відпочивали з чоловіком у серпні в цьому заміському копмлексі і ще досі згадуємо нашу відпустку. Неймовірно гарна природа, хвойний ліс, чисте повітря, озеро, краса для очей і натхнення для душі. По стандартах готель повністю відповідає своїм трьом зіркам. Видно, що готель зазнав руйнувань після повномасштабки в 2022 році і досі деякі місця потребують ремонту, але це ніяк не вплинуло на наше з чоловіком сприйняття і не зіпсувало нашої думки щодо відпочинку. Адміністратори і персонал були привітливими та вічливими. В номері щодня виносили сміття і змінювали рушники. Поруч із комплеком знаходиться село Мощун, в якому є магазин із усім необхідним. Ми з чоловіком за 10-12 хвилин доходили до магазину і купували собі воду, солодощі і побутові дрібниці для номеру (мотузка, прищепки, шльопки і т.п.). За тиждень відпочинку ми декілька разів ходили на масажи, поплавали на човні, покаталися на велосипедах по селу Мощун, грали в більярд, сходили на пляж і в басейн. Сніданки були однообразні, але ситні, обходилися без обідів. Щовечора ходили в ресторан, в якому дуже смачна кухня і хороші порції. Єдине, що не сподобалося так це холодна вода в басейні. Немає там обіцяних 28 градусів, а десь 22-24 градуси по відчуттях. Але в цілому, відпочинком задоволені. Думаємо з чоловіком колись повернутися в це місце, але вже не на тиждень, а днів на 4-5.”
“Чудове місце для дорожнього перекусу. Смачний чай і кава, привітний персонал)”
“Дуже смачна шаурма. Багато соусу, м'яса, все ідеально. Не могла замовити через болт і ракету. Написала до працівника закладу, вирішив питання за 10 хв. Рекомендую спробувати”
“Для мене це насмачніша піца з усіх, що я куштувала. Обслуговування мені траплялись і хлопці, і дівчина, всі дуже чемні, українською. На найвищому рівні Мені все подобається, рекомендую, чисто 10/10 А ще окреме дякую, за вибір піц без м'яса. Є риба, морепродукти, це те що мені так не вистачало деінде. Їду з роботи, подзвонила, замовила, вийшла з трамваю, забрала і пішла додому поїла Ціна доступні теж. Дякую!”
“Із закладом раніше знайома не була — його обрав мій хлопець, запросивши мене на вечерю з нагоди мого дня народження. Столик бронювали заздалегідь, і сервіс приємно вразив ще на етапі підготовки: з ресторану зателефонували, уточнили деталі візиту, що одразу налаштувало на приємний вечір. Справжньою візитівкою “Лакі” є його меню — неймовірно різноманітне та продумане. Тут кожен знайде щось до смаку: є страви з м’яса, риби, а також чудовий вибір для вегетаріанців і веганів. Персонал завжди уточнює побажання щодо приготування, враховує харчові вподобання та можливі алергії. Винна карта також заслуговує окремої уваги, а приємним бонусом є наявність поруч магазину Good Wine, де можна продовжити гастрономічне задоволення. Усі замовлені страви були бездоганними: смачно, естетично й з увагою до деталей. Атмосфера в закладі — надзвичайно приємна: сучасний, стильний інтер’єр, який сприяє розслабленню. Особливо сподобалась “зелена стінка” — вона буквально притягує погляд і додає простору свіжості. Хочу висловити окрему подяку персоналу за щирість, уважність, тактовність та справжню відданість своїй справі. Особливо приємним був сюрприз — привітання зі святом і десерт зі свічкою, що створило справжню атмосферу тепла й свята. Щиро рекомендую ресторан “Лакі” до відвідування — як для особливих подій, так і для вечора, коли хочеться справжньої гастрономічної насолоди в затишному місці”
“Дуже люблю грузинську кухню і Vano Ivano , в цьому сенсі, один з найкращих закладів. Плюси: Найсмачніший хачапурі по-Царськи, люля-кебаб (телятина, баранина), долма (саме така як треба, з телятиною), шашлик, рулетики з перцю, фаршировані горіховою пастою дуже смачні. І взагалі вся кухня - супер. Смачне домашнє червоне сухе вино - за досить демократичною ціною. Мінуси: 1. Відсутність людини, яка завжди стоїть на вході, зустрічає гостей і пропонує місця, де можна присісти, відповідно адміністрація не знає, що нові гості прийшли і до них треба підійти прийняти замовлення (можна на початку довго очікувати, що до вас підійдуть). Проте після прийняття замовлення приємний офіціант (Олег) уважно підходив (не нав'язливо і завжди вчасно). 2. Не все в меню є в наявності. Потрібно відразу питати, щоб не було непорозумінь, хоча це не зовсім приємно, т.я. іноді йдешь скоштувати саме те, хого не виявляється в наявності. 3. В рахунок вказують 10 % за обслуговування. Дійсно обслуговування на висоті (не зважаючи на п.1 Мінусів). Однак це не корректно, оскільки про вартість обсуговування, яку планується включити в рахунок необхідно попереджати до того, як гості зроблять замовлення (наприклад, надрукувавши це на Титульній сторінці Меню, або на початку Меню, де міститься перелік страв.). Оскільки гості мають розраховувати на наявні фінансові ресурси роблячи замовлення. А винагорода офіціанту на розсуд клієнта (так у вас в чеку і прописується). Можливо обслуговування та винагорода офіціанту це трохи різне, тоді про це потрібно обов'язково інформувати ваших гостей. У висновок, рахунок нам передрукували, чайові за обслуговування заслужено Олег отримав (бо сервіс незважаючи на нашу прискіпливість - привітний, чудовий і честний). Кухня супер, ціни не високі. За таку смакоту я би сказала середні (навіть, нижче середнього, одним словом - доступні). Дуже сподобалось, буду рекомендувати!”
“Дуже затишне та стильне кафе! Персонал привітний, усміхнений і завжди готовий допомогти. Напої смачні й подаються швидко, особливо сподобався кавовий асортимент – ароматна, міцна кава, приготована з любов’ю. Страви – просто неймовірні: красиво оформлені та надзвичайно смачні. Атмосфера приємна, інтер’єр сучасний і продуманий до дрібниць. Загалом усе на найвищому рівні, справжнє задоволення для відвідувачів. Без сумніву – 5 зірок, чудове місце, рекомендую всім!”
“Іноді дуже виручав,не величкий але постійно хочеться туди зайти)”
“Хороше місце, колоритне, зі смачними стравами.”
“Суші дуже смачні, все свіже та апетитне. Дуже задоволена!☺️”
“Все на найвищому рівні. Дякую за гарно проведенийчас в цьому закладі. Офіціант Глєб - суперпрофесіонал своєї справи. Все було супер”
“Нещодавно відвідала цей заклад для проведення поминального обіду, і хочу висловити щиру подяку за теплу атмосферу та високий рівень обслуговування. З самого початку відчувалася підтримка та розуміння з боку персоналу, які допомогли організувати захід з повагою до наших почуттів та традицій. Страви були приготовані смачно та, з урахуванням усіх наших побажань. Окремо хочу подякувати за гарну роботу адміністратору Олегу за швидку подачу страв та адміністратору Ларисі за гарне обслуговування в самому замовленні. Рекомендую цей заклад тим, хто шукає місце, де можна зібратися з рідними та близькими в важливий момент з особливим тактом та увагою до деталей.”
“Було дуже смачно, достатньо швидко все принесли, офіціант привітлива. Дуже рекомендую)”
“Дуже приємний хозяін, дуже вкусний шашлик та люля кебаб, заходив на кухню дуже все чистенько, рекомендую!!!”
“Дуже смачно і ситно. Не змогла доїсти бо великі порції. Рекомендую бо смачнооооооо!”
“Гарне місце, зручне розташування. Для мене як власника домашніх тварин, дуже подобається магазин "ЗооСмак". Великий вибір, якісний товар, адекватні ціни. Привітливі та компетентні продавці.”
“Відмінна компанія. Відмінний колектив. З упевненістю таких можна ставити в приклад.”
“Заклад більше для гулянь та для застілля, скоріше на вечірні посиденьки. Незважаючи на це чудово пообідали борщем з пиріжками - було дуже смачно. Млинці з яблуком були чудові. Страви прекрасні, офіціант уважна. Загалом раджу, ще на обід колись зайду Мінус зірочка за обстановку, бо крісла продавлені дуже, попа просідає, в туалеті вже треба зробити ремонт”
“Найсмачніший заклад з чудовим видом на Дніпро. Обслуговування супер!!! Затишна локація.”