Огляд каталогу
- 985 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 985 результатів
Перегляньте смак кави у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 985 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 236,243 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає смак кави з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Буча, Вишневе та інших міст.
“Завжди смачно, улюблений тут курячий бульйон, кальцоне, теплий салат з телятиною, локшина вог, та взагалі все смачне і швидко. Нещодавно заходили замовити 4 страви з собою, все було готово через 15 хв. Чудове рішення, коли не хочеться готувати вдома :) Також є доставка до квартири по комплексу Із приємного, ще з моменту відкриття закладу все так само добре, всі привітні, страви смачні, навіть обличчя не змінюються, а це багато про що говорить!”
“Непогана кавʼярня в чудовому місці. Брали тут безалкогольні напої, мілкшейки - все дуже смачно і впринципі ціна нормальна. Сам заклад невеличкий, мало де можна сісти, але попри великий потік людей в закладі досить чисто. Ще в закладі є туалет в який можна зайти після того як купив щось (по коду з чеку)”
“Чудова атмосфера, дуже чисто, смачна і недорога кава, та приємний персоналу! Неодмінно повернусь сюди ще!”
“Чудовий заклад, персонал дуже привітний, смачна кава та десерти, особливо раджу мигдалевий бумцик ❤️”
“Коли на Подолі відкрилася Кавʼярня First Point, я там була постійним гостем з 2018. Я з ними пройшла всі стадії росту… Всі етапи зміни чашок від зелених, до блакитних, до білих і тепер сірих Найсмачніші круасани, найпрекрасніші профітролі, онігірі, киші, пироги, тістечка!!! І в радості і в горі( навіть від час ковіду) Всі фото з датою- хіба це не найкращий показник якості закладу?!! Вайб, свідомість, цінності, якісь кави, турбота про клієнтів. Найкраще місце на Подолі!”
“Сьогодні знову завітав до кафе. Дякую за смачну каву баристі Дарії .”
“Моя улюблена кава на Бастіонній. Останнім часом на цій вулиці відкрилося багато кав'ярень, але найбільше люблю цю, попри недоліки які тут бувають.”
“Затишне гарне кафе. Взяли чізкейк, смачний, в міру солодкий. Кава смачна. Були у вихідний день, вільні місця, ніхто не висить над головою. Обслуговування приємне. Взяли із собою круасани на сніданок. Так вони по 200 грн але так смачно виглядали !!!”
“Пироги смачні. Кава не відмінна, просто хороша”
“Дуже гарний магазин, один з небагатьох де продають і готують каву, тістечка найсвіжіші саме в цьому магазині. Персонал дуже люб'язний і ввічливий. Можна записатися на екскурсію на фабрику, хоч вона розрахована більше на дітей, але і мені було дуже цікаво. Загалом територія біля фабрики дуже гарна, можна посидіти і поласувати солодощами.”
“Ідеальний еспресо. Гарний список кавових напоїв та чаю. Деякі десерти існують. Комусь сподобається чай масала :) Мої рекомендації!!!”
“Мої дівчатка у захваті від замовлення. Все зібрано, не розпадається і смачно, дійсно повезло із зміною)) Доставка прийшла вчасно і до дверей. Величезне дякую!”
“Їхали сюди саме за їжею і не прогадали. Великі порції, все смачно. При ресторані є магазин де можна придбати домашні солодощі, пахлава, кава та інше. Рекомендую!”
“Користуємось послугами кафе не один рік, завжди привітний персонал і смачна кухня за приємною ціною, рекомендуємо.”
“Хочу поділитися своїми приємними враженнями від проведеного часу в цьому закладі! Святкували з дружиною 25 річчя свого весілля. Вибирали заклад довго, але вирішили зупинитися саме на "Тбілісіо" тому, що приваблювала грузинська кухня. Адміністратор Каріна, людина на своєму місці, склала нам меню на 14 осіб, при цьому там нічого зайвого не було, і хоча ми намагалися від себе додати страв, вона нас переконала, що всього буде достатньо, і це дійсно було так. Так як гості запізнювались , то з офіціантамибез проблем узгодили перенесення на півгодини пізніше гарячих страв Було все дуже чудово, сподобалось всім гостям і їжа , і атмосфера закладу! Привітання від закладу на грузинський манер і торт від них для нас з дружиною і гостей став приємною несподіванкою. Дякуємо офіціантам, які нас обслуговували і особливо дівчині-офіціанту, яка нас ще пофотографула практично професійно.”
“Дуже смачно, гарно обслуговують”
“Перший раз завітали і були дуже вражені. Дуже смачно!!! Обслуговування професійне і дружнє. Порції достойні і ціна адекватна. Рекомендую і ми повернемось обов'язково”
“Чудовий ресторан, велике меню зі стравами з морепродуктів, дуже все смачно, є з чого вибрати, велика зала, великий вибір вин. Що приємно - є корк фі, і тут же, в цьому ж закладі магазин з великим вибором алкогольних напоїв. Дуже зручно. Класний заклад, всім рекомендую.”
PITA KYIV — це сучасний заклад із фокусом на піту та страви близькосхідної кухні, розташований на Подолі, на вулиці Петра Сагайдачного. Завдяки локації в одному з найпрогулянковіших районів Києва сюди зручно зайти як на швидкий обід, так і на неквапливу вечерю.
“Дуже затишне місце з неймовірними людьми! Кожен раз коли приїзжаю по роботі відвідую це місце і ніколи не зраджую! Цього разу особливо сподобався святковий декор до Геловіну, дуже стильний і з атмосферою осені хочеться повертатися і повертатися в це місце, а також такого капучино , як тут не пробувала ні в одному закладі!!!”
“Неймовірно смачна кава!) Тепер п'ю її тільки тут)”
“Хороша кухня і відмінна кава. Все зручно і дуже затишно”
“Чудове місце в Ірпені, де можна смачно поїсти. Піца, бургери, багети, круасани - все надзвичайно смачне. Жартуючи з чоловіком, ми сьогодні помітили, що піца у "Baker Brothers" - єдина, яку хочеться з'їсти повністю. Зазвичай бортики залишаються на столі...☺️ Думаю, секрет якраз у тісті. Адже воно смачнюче саме по собі. Атмосфера у "Baker Brothers" - також цілком надихаюча. І ми б із задоволенням посиділи на балкончику з келихом вина, якби не карантин. А так - задовольнились самим лише замовленням, яке, між іншим, було виконано швидко й вчасно. За що ми дякуємо персоналу.”
“Я вражений, чудовий персонал, приємна затишна атмосфера, дівчата молодці, дуже смачна кава РЕКОМЕНДУЮ”
“Дуже круте побачення, дуже димні кальяни, добре передається смак, не гірчить, ціни на кальяни оптимальні, обслуговування на висоті, дуже приємні і дбайливі співробітники, взагалі я не шкодую, що провів свої вечір у Гранаті. !!! Раджу всім щоб розслабитися і провести добре час, що потрібно!!!)))))”
“Кав'ярня нормальна, дівчина-бариста дуже привітна і все швидко робить ....”
“Прекрасне, тихе місце для відпочинку”
“Сама смачна кава у Боярці та мега смачні хот-доги. Дуже ввічливе та професійне обслуговування. Рекомендую це місце для відвідування.”
“Божественно! Найкраща кав'ярня в Боярці! Єдина кав'ярня яка може скласти їй конкуренцію це Wake на Гоголя)))”
“Найкращі роли, які ми їли за останні багато років, дуже смачні і якісні. Однозначно рекомендую!”