Огляд каталогу
- 59 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 95% З фото
Знайдено 59 результатів
Перегляньте смачне у Фастові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 59 результатів у Фастові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 8,621 відгуків та оцінок.
“Гарний заклад з приємною атмосферою та гарним обслуговуванням, особливо приємна адмін Аня”
“Я ще не знаю чи там смачно чи ні ну я не знаю!”
“Найкраща кава у місті саме тут, саме в Ангеліни, окрім класної кави яку можна тут отримати, отримуєш ще й порцію позитивно енергії на цілий день. Дівчина приємний співрозмовник і справжній профі в своїй справі”
“Смачна кава! Бариста ввічливий, завжди підніме настрій)”
“Дуже класна кава, всім рекомендую”
“Все нормально тут і з їжею, і з обслуговуванням ! Часто буваю, коли треба перепочити від ритму життя – роблю собі подарунок посидіти в тиші, подумати, підвести підсумки. Піца «Фірмова» (здається) от її і замовляю.”
“Все чудово, номери хороші, затишні.”
“1 -Швидко! 2- Смачно! 3- Заряджають гарним настроєм!) Тому тверда п'ятірка!!”
“Прекрасний персонал, дуже смачно готують”
“Круте місце, де можна провести з гарною компанією.Приємна музика, караоке, гарне обслуговування.”
“Бургери дуже сподобались, а хотдоги це щось. Вони класичні, хрумка булка, ням-ням) За сосиску питав, показали вона вищого сорту не памятаю виробника.”
“Юля каже, що там дуже смачно. Я їй вірю”
Sushi Club — це заклад зі світлим та затишним інтер'єром. Тут готують свіжі та смачні суші, в яких багато риби, а не тільки рису. Особливою популярністю користується суп том ям та салат «Айсберг» з куркою.
“Я поїла шаурму з клієнта що поставив 1.було смачно”
“Дуже затишно у приміщенні, гарні філіжанки та смачна кава. Помітила що декративні дрібнички змінюються разом з періодом свят, що створює інтригу і хочеться зайти знову.”
“Дуже смачно.Брала картошку фрі і шаурму,сподобалось все.Персонал привітний)Рекомендую)”
“Дуже смачні суші, завжди свіжа рибка. Готують швидко. Мої фаворити в нашому місті. Приємні ціни, гарна якість)”
“Смачна кава і приємне обслуговування”