Спокуса
“Робили поминальний обід ( і не один раз) в кафе. Дуже смачна їжа, сервіс на вищому рівні. Всі наші побажання враховувалися персоналом, гарячі страви, завжди подавалися гарячими. Люба, хазяйка закладу, дуже приємна людина!!! І до речі, ціни адекватні!!! За це окрема повага. Дякую.”