Огляд каталогу
- 361 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 361 результатів
Перегляньте спокій у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 361 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 143,317 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає спокій з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бориспіль та інших міст.
“Дуже вдячний за гарну , швидку роботу майстру Ірині , комунікабельна і дуже приємна жінка , рекомендую звертатися в цю перукарню Показав на фотографії що саме хочу , і зробили 1:1 РЕКОМЕНДУЮ”
“Пуща Водиця найкраще місце поблизу Києва. Прекрасні парки, ліси, озера. Чудове чисте повітря, гарне місце для відпочинку”
“Чудове місце для приємного відпочинку! Дуже смачна кухня, великі порції та красиве оформлення страв. Окремо хочеться відзначити привітний та уважний персонал — обслуговування на найвищому рівні. Атмосфера затишна, інтер’єр стильний, усе чисто й охайно. Обов’язково повернемося ще раз і рекомендуємо!”
“Дуже хороший та комфортний готель! Задоволені співвідношенням ціна-якість, самими номерами, чистотою, обслуговуванням та розташуванням. • Зручності та чистота: В номерах чисто та охайно, нова постіль та меблі. Ми жили в блоці: 2 окремі кімнати і для них спільний санвузол та холодильник. Санвузол також чистий та регулярно прибирається. В номері ліжко зі зручним матрацом, стіл та стільчик, шафа для одягу. Є електричний чайник, набір рушників для кожного відвідувача, чашки з ложками, одноразові тапочки. Також можна без проблем попросити праску та дошку для прасування. Окремої кухні немає, але можна просити адміністратора підігріти щось в мікрохвильовці або попросити посуд (тарілки, вилки, ложки, ножі). • Обслуговування: Дуже привітний та готовий допомогти персонал, приємний адміністратор. Мешканці мають власні ключі і, відповідно, можуть виходити/загодити в готель цілодобово, ні від чого не залежачи. Також, можна домовитись і залишити речі на стійці реєстрації (наприклад якщо приїхали до міста за кілька годин до заїзду (заїзд о 14:00), або якщо від'їжджаєте пізно ввечері, але вже виселились (виїзд о 12:00)). В холі стоять відеокамери, тому все безпечно. • Розташування: Хороше розташування готелю, близько станція метро, історичний центр Києва в пішій доступності. Поруч хороша інфраструктура: супермркети, кафе, ресторани та багато іншого. Сам готель знаходиться в тихому, не дуже людному місці. Про готель в нас залишились лише хороші враження!”
“Ми почали ходити в садочок щойно він вперше відкрився після початку повномасштабного вторгнення. З того часу побували як у середній, так і старшій групі, та отримуємо виключно позитивні враження. До речі, взимку працював без перебоїв, коли всюди не було світла та опалення, врятували дитину від голоду й холоду :) Дівчата на адміністрації (як і весь персонал) супер привітні та відповідальні. Виховательки — зацікавлені в кожній дитині, постійно вигадують купу занять і розваг, але й проблеми з поведінкою не замовчують, тож знаємо що корегувати. Менюшка класна, і тут також все пластично: наприклад, син не їсть м'яса, тож йому роблять окремі котлетки з рослинного фаршу. До будівлі та території садочка жодних нарікань: все чисто, світленько та зовсім не дешево. Власний дитячий майданчик, вся сантехніка гном'ячого розміру для діток, є величезний батут — головний скарб садочка :) Ще й купа додаткових занять: багато англійської, чудовий викладач співу, наявний дитячий психолог, щосезону вигадують нові класнючі виступи. Дитина за рік заговорила та заспівала українською, хоча коли вперше прийшов, майже нічого не розумів. Коротше, садочок просто подарунок якийсь! І хоча фінансово нам його зараз дуже важко стягувати, альтернативні варіанти взагалі не розглядаю, працюємо на садочок :) p.s. до слова, не можу взагалі собі уявити сценарій, де те, що написали нижче — правда, бо ніхто з викладачок ніколи б собі не дозволили назвати дитину неадекватною. У кожної дитини є своя шафка, але звісно речі можуть губитися в дитячому колективі, особливо коли вони однакові, це цілком нормально, нічого кримінального тут немає. Бувало, що хтось у взутті чужому піде випадково, однакові рукавички постійно колесять між дітьми, це ж садочок, блін. Очікування якісь неадекватні від викладачів, але вони ж теж люди. Дивина та й годі :)”
“Найкраща грузинська кухня! Так люблю їх. Сьогодні мала геть мало часу, і була дуууууже голодна. Встигла з'їсти неймовірні хінкалі та випити келих вина за 15 хв. Тобто їжу чекала всього 5 хв. Неймовірні. Ви зробили мій день!”
«Салон красоты BE BEST на Зеленом острове» — салон краси у столиці. У наявності макіяж. Усередині підтримують акуратність та чистота.
“Вельми дякую майстрині Олександрі, за гарну зачіску, я була сама гарна подружка нареченої, ви собі не уявляєте, як зачіска впливає на настрій, я їхать не хотіла, а як вийшла від Олександри одразу настрій зʼявився, ще і зрозуміла мене і ввійшла в моє положення, окреме Дякую за людяність! Зачіска витримала все! І спеку і танці, ні одна волосинка не торчала, на всіх фотках все ідеально вийшло! Ще раз дякую, тепер я ваша клієнт!”
“10/10 Прийду ще раз !! Дуже класний манікюр”
Высоцкая бьюти салон — салон краси з індивідуальним підходом. Тут надають перукарські послуги та стрижки, фарбування та тонування волосся, оформлення брів та доглядові та косметологічні процедури.
Поліанна центр — салон краси. Тут надають перукарські послуги та стрижки та фарбування та тонування волосся.
MIRA Beauty Salon — салон краси з фокусом на якісному сервісі. Послуги включають жіночі та чоловічі стрижки. Підхід до роботи передбачає, що створюють затишну атмосферу.
“Прекрасний краєвид і місце для прогулянок з дітьми! Є алеї для прогулянок, місце для паркування авто.”
“Супер амбулаторія. Таке враження,що всі на підбір. Колектив супер, що санітарка, що реєстратор, що лікарі - уважність, чемність, привітність. На першому рівні все. Дуже тішить, що так є в нашому місті. Лікар Яна Станіславівна,то взагалі чудо а не лікар!!!! На зв'язку 24/7, навіть на свята та вихідні, навіть перша може написати чи набрати просто поцікавитись як самопочуття. Побільше б таких - в нашій країні був би лад в медицині. Амбулаторія на 12 балів з купою плюсів на додачу.”
“Заклад і його персонал заслуговує 5 зірок! Усім хто пише про хамовитий персонал - бажаю відкрити свої кавʼярні і ходити тільки туди. Адже тільки там ви будете ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТОМ і тільки там, персонал буде знати ваше замовлення як тільки ви відкриєте двері кавʼярні. Хамовитим гостям - хамовиті відповіді ) Всім іншим , кавʼярню рекомендую”
“Чоловіча стрижка 160 грн. Привітливий персонал”
“"Торі но марінадо" - вказане в каталозі. Фото представлене зліва - те, що принесли мені. На вигляд зовсім різні страви. Честно, неочікувано. Це мала біда. Другий мінус - рамен з куркою несли 30 хвилин. Як на мене - "найкращий" результат з урахуванням того, що це не найпопулярніший заклад в місті. Що ж там настільки складного, що на його приготування знадобилось стільки часу. До того ж, ціни, на рівні з деякими закладами Києва. Також, трохи це здивувало. Фреші. Бурякового, гарбузяного - немає в наявності. В Україні, таких популярних овочів, в закладі, де є така оригінальна пропозиція, як фреш - немає таких овочів. Це надзвичайно дивно. Натомість, в меню є...барабанний бій-лимонний фреш. Честно, не знаю людей, які дійсно прагнуть випити 100 мл. свіжовичавленого лимона. Як на мене, можна цей напій, трохи доповнити цукром, який можна додавати до напою (по бажанню). В цілому - оформлення чудове. Сервіс - достойний. Смак страви - прекрасний. Є нюанси, але я сподіваюсь адміністрація їх врахує.”
“Деруни дуже смачні. Борщ справжній з печі. Обслуговування класу лакшері. Рекомендую!”
“Дуже класно провели вихідні, дуже сподобалось!”
“Відмічали в даному комплексі професійне свято влітку. Враження тільки позитивні. Велика, чиста, затишна, гарна територія! Природа чарівна! Обслуговування було на вищому рівні! Кухня прекрасна!”
“Сьогодні перший раз відвідала даний салон, сподобалось. Все чисто, охайно, приємна атмосфера, обслуговування. Була у майстра Ірини, дуже приємна і привітна, зробила гарну стрижку, врахувала всі мої побажання. Рекомендую”
“Був на Водохреща, окунувся в ополонку в Дніпрі у парку "Берковщина". Дякую організаторам за свято.”
«Лінда» — салон краси для щоденного догляду та змін образу в Києві. Тут доступні стрижки, доглядові процедури та прокол вух.
“Чудове розташування. Ввічливий персонал. Гарна ізоляція в номерах, оновлені ванні кімнати. Брендовані наволочки та халати. Постійно гаряча вода, увімкнений кондиціонер, в номері тепло. Стійкий вайфай на 8-му поверсі. Сніданок і вечеря неймовірно смачні. Можна б було додати чайник та відрегулювати сигнал телевізору.”
“Дуже ввічливий персонал Сервіс супер!”
“За пару годин зловили 5 коропів та ще 2 зірвалось”
“замовляю тільки сюди вже кілька років, все супер, все зручно, всі молодці”
“Неймовірно класна кавʼярня, всім рекомендую відвідати. Обслуговування найкраще, бариста Оля неймовірно привітна та компетентна дівчина яка викликає бажання приходити знову та знову❤️”
“Якісне взуття, дуже ввічливий персонал. Коли підбирала собі взуття було видно, що дівчина-консультант справді переймається тим, щоб мені підійшло взуття. Дуже довольна покупкою.”