Старий млин
“Банош та оселедець були вражаюче смачними! Атмосфера - як завжди: українська, релаксна, супер надихаюча”
Знайдено 8 результатів
“Банош та оселедець були вражаюче смачними! Атмосфера - як завжди: українська, релаксна, супер надихаюча”
“Заклад супер, постійний клієнт у ньому, персонал приємний, пиво смачне, і це все шо треба для щастя”
“Дуже класна невеличка кав'ярня! Сподобалося, що дуже великий вибір напоїв (чаї, кава і не тільки). Дуже велике різноманіття смаколиків до кави! На фоні базару - це невеличкий райський куточок)) Зокрема дякую баристці Владиславі за надзвичайно смачну раф-каву і культурне обслуговування) Бажаю успіху кав'ярні! Живіть довго і процвітайте!”
“Дітям дуже подобається. І розважаються, і гуляють, і вчаться. Дякуємо!”
“Їжа смачна а музичний супровід став не навязливий. чудова місцина щоб поїсти і відпочити.”
“Роли нам сподобалися. Ми вже замовляємо майже два місяці і тільки в суші майстер. Все таки добре, що у нас відкрили філію і так близько. Зараз і самси забираємо замовлення. Відчутно в ролах з рибкою, що вона завжди свіжа. І взагалі вся продукція тут скоріше за все використовується вищої якості. Так як смакові якості відмінні. Ми часто замовляємо великі порції.”
“Якщо і не найсмачніша піца, то точно одна з найкращих. Всім, хто шукає, що замовити додому або просто любить смачно перекусити РЕКОМЕНДУЮ!)”