Огляд каталогу
- 1,336 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 755% З відгуками
- 634% З фото
Знайдено 1336 результатів
Перегляньте сто в києві у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,336 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 856,016 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає сто в києві з таких міст як Київ, Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Ремонт легкосплавних дисків Хлопці молодці 3 шт. за 45 хв Без зауважень РЕКОМЕНДУЮ.”
“Якісно, надійно! Обслуговую свій Outback у хлопців, завжди задоволений результатом!”
“Дякую! Гарна та швидка робота за розумні гроші. Все сподобалось. І сертифікація і перевірка ходової. Будемо далі звертатись.”
“Дякую за консультацію та допомогу !”
СТО «ПрофіГаз» — надійний автосервіс у Білій Церкві, Україна, куди звертаються водії, коли потрібен результат без зайвих обіцянок. Тут цінують порядок у роботі та роблять «як слід», щоб авто виїжджало зі станції справним і впевненим на дорозі.
СТО «Магнум» у Білій Церкві — це місце, куди звертаються водії, коли потрібен надійний ремонт без зайвих затримок. Розташоване на вулиці Кагарлицькій, сервіс допомагає швидко повернути авто в робочий стан, навіть коли поломка стається в дорозі.
“Робив планове ТО та ходову повністю перебрав Володимир, дуже уважний та працює на результат, майстер своєї справи!Залишився задоволеним сервісом та обслуговуванням на всі 100%”
“Молодцi! Завжди обслуговуэмо свiй бус тут. Швидко, якiсно, доступно.”
“Найкраще обслуговування в місті! Ціни найнижчі, робота йде швидко та відповідально”
“Дуже компетентні майстри, які знають свою справу, і не дуже дорого, РЕКОМЕНДУЮ!”
“Міняв ланцюг на пассат 1,8, через 10 тис км на іншому сто сказали, що поставили погано, і ланцюг поганий, і треба міняти. повернувся до "Автоцех", перевірили стан ланцюгу, пояснили який саме ставили, та всі деталі, і впевнили, що з ним все ок, має ходити 100 тис км. Виглядає так ніби на іншому сто хотіли заробити грошей. Автоцех викликає більше довіри бо не хають колег, на відміну від інших сервсів, надали всі необхідні деталі, та впевнені в якості наданних послуг. Рекомендую звертатись. Якщо ланцюг дійсно відходить 100 тис - з радістю відпишусь щодо цього .”
“Чудовий сервіс. Проходження технічного огляду Мазда 3. Широкий вибір запчастин Справжні професіонали”
“Ремонтував у Валерія склопідйомник передніх дверей водія. Роботу виконав його помічник досить швидко та якісно. Рекомендую!”
“Міняю масло в автомобілі на цьому СТО вже на протязі 14 років. Всі роботи роблять швидко і якісно. Ціни на розхідники більш ніж адекватні. При купівлі в них масла і фільтра роботи по заміні безкоштовні. Я задоволений.”
“Хлопці майстри своєї справи. Виконують все швидко і професійно, ніяких проблем ніколи не виникало”
“Дякуємо за якість ремонту. Я, проїхавши 500 км із Дніпра до Києва, звернувся до Вас за допомогою. Дуже дякую за оперативність та терміни ремонту”
“Тут все відмінно, сервіс на вищому рівні, персонал кваліфікований, завжди правильно діаґностують поломку”
“Супер професіонали своєї справи! Швидко, якісно, комфортно.”
“Дуже якісна і швидка робота, перекрашував 2 крила бампер та лівий усилитель, все прорахували пояснили та показали кожен етап роботи, рекомендую усім, все виконали в зазначені сроки.”
“Ремонтували мені стартер. Не з першого разу машина заводилась. Зробили все за один день. Навіть відео звіт скинули. Зараз все добре. Заводиться майже від сили думки. Рекомендую дане сто.”
“Рівень! Запчастини по ціні, як в інтернеті. Вартість робіт трохи вища, але це того варте, так як не потрібно переробляти, як часто буває, коли економити. Будь-які послуги профі вище, ніж аматорів. Рекомендую!”
“Сьогодні перший раз скористався послугами та був приємно здивований! Звернувся щодо несправності омивача лобового скла Пежо 5008. Майстер швидко знайшов та усунув несправність. Менеджер проіесійно проконсультував щодо сервісу та обслуговування турбованого бензинового двигуна 1.6 THP. Планую надалі користуватись цим СТО”
“Доброго дня. СТО рекомендую однозначно. З СТО працюємо з 2014 року, починали хлопці обслуговувати нам Mercedes, але плавно перейшли на всю нашу техніку: MAN, Iveco, TATA, Volkswagen, Mercedes, ГАЗ (парк 19 одиниць техніки). Хлопці навчаються та розвиваються, закуповують сучасне обладнання. Ціни середні, обслуговування на висоті.”
“Не дуже полюбляю писати...) Але у данному випадку, не можу пройти, щоб не написати добрі слова. Зовсім випадково, по рекомендації знайомого, звернувся на це СТО, мав проблему, з "порогами" (пішла ржа), тай арками на авто. При знайомстві з власниками, детально описав яку проблему має моє авто. Те, що можно було побачити одразу, було ретельно обстежене, але моє авто має пластикові накладки, на крилах та дверях. Тобто, при первиному осмотрі, неможливо було побачити усі вражені точки. Ну поперше, власники, дуже приємні люди!!! По друге, з рахунком огляду, була запропонована попередня смета, по виконанню робіт, з умовою, що може бути пересмотрена, з рахунком, після зняття накладок. Ну це зрозуміло. При цьому, було запропоновано, два варіанти виконання робіт, з різними бюджетами. Це майже перший випадок, за мій, майже 40-річний досвід спілкування с автомайстрами, коли, кожного дня, я отримував фото тай відео, де майстер висилав мені - "те, що було" й "те, що стало". Й постійно з'ясовував варіанти, що тай як робити (фінансові питання). По факту, робити виконані, на мій погляд, на високому професійному рівні, як "для себе"!!! в умовлені строки (було би швидше, але після оркских обстрілів, були відключення світла, як у усьому місті). Просив виконати до суботи, а забрав машину, у неділю зранку. Тобто - я дуже радий, що знайшов таких професіоналів, яки зробили те що мені потрібно, й більше, про що я, навіть не здогадувався... Буду рекомендувати, СТО-автопокраска, усім своїм знайомим. Я знаю, що мені не буде соромно, за ці рекомендації. Вдачі Вам, СТО-автопокраска, тай гарних клієнтів. Ще раз, дуже вдячний, за вашу роботу...”
“Клієнто-орієнтовані. Не деруть гроші за все підряд, чують чого хоче клієнт і виконують на совість)”
“Був на різних СТО, а тут сподобалось абсолютно все. Адекватна ціна та гарні специ свого діла. Знайшли що зломане та замінили за годину. Вдячний!”
“Віддав рейку на ремонт — все зробили швидко і акуратно. Кермо працює плавно, стуків немає, майстри ввічливі, ціни адекватні.”
“Чудовий сервіс! Робив ремонт ходової – усе зробили швидко та якісно. Авто перевірили на стенді, замінили необхідні деталі та дали корисні поради. Ціни адекватні, персонал привітний. Рекомендую!”
“Вперше був у хлопців на діагностиці за порадою знайомих. Перевіряв форсунки, бо під час навантаження був тріск з мотора. Виявилося, що недоливала одна з чотирьох форсунок. Купив нормальну робочу і хлопці поміняли. Зараз все працює супер. Рекомендую.”
“Відновлював авто після ДТП Все супер Як нова Дякую хлопцям, рекомендую”