Огляд каталогу
- 24 Всього бізнесів
- 4.5 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 24 результатів
Перегляньте сто науки у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 24 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.5/5 на основі 1,373 відгуків та оцінок.
IRON Master — станція технічного обслуговування автомобілей, яка працює на совість.
“Можна довірити навіть не стандартну техніку. Все робиться якісно і з увагою до деталей.”
“Не пам'ятаю, коли останній раз так якісно мили авто, 5/5, буду тепер лише до вас :)”
“Після кожної ями машина “плавала” по дорозі, вирішив перевірити підвіску в IRON Master. Виявилося, потрібно замінити амортизатори. Роботу зробили ідеально, тепер керування - як нове, ніяких ударів і шумів. Дуже сподобалася чесність і позитивна атмосфера в колективі. Видно, що люди люблять свою роботу, а не просто “відпрацьовують зміну”.”
“Рекомендую. Прошили. Поміняли щиток і кермо.”
“Обслуговуємо автопарк вже третій рік. Кваліфікований персонал, увага до клієнта, швидка доставка запчастин, помірні ціни при гарній якості робіт! Рекомендую”
“Завжди ремонтую машину лише тут. Якісно, швидко, професійно. Порадять оптимальний варіант по запчастинам, хлопці роблять на совість. Спасибі!”
“Відмінний сервіс. Приємний персонал. Дуже якісне обслуговування. Дякую. Всім раджу!”
“Чудовий сервіс! Робив ремонт ходової – усе зробили швидко та якісно. Авто перевірили на стенді, замінили необхідні деталі та дали корисні поради. Ціни адекватні, персонал привітний. Рекомендую!”
“Відмінна компанія, яка допоможе автолюбителям зробити чудове "світло" фар! Професіоналізм та уважне ставлення до клієнтів гарантовані! Найкращі хлопці з "автосвітла" у Києві!”
“Чудовий сервіс, професійний персонал. Зробили швидко та якісно. Окремо хочу відзначити професіоналізм та якість роботи менеджера-майстра Олександра. Відвідував СТО вперше, залишився задоволеним! Обов'язково буду звертатись ще. Рекомендую!”
“Дуже гарне місце. Рекомендую. Ремонт швидкий та якісний, спілкування з клієнтами на високому рівні.”
“Була тут в лютому. Записалась за рекомендацією компанії 1-auto (вони підбирали авто і теж обслуговуються в цьому сервісі). Запчастини і рідини на заміну привезла свої (підібрав знайомий по він). Привезла авто, показала на коробку з запчастинами віддала ключі та пішла. Сказали термін обслуговування 2 дні на заміну всіх мастил з АКПП, халдексом, раздаткой і т.д, заміна фільтрів, ременів, рідинниого насосу, задніх ричагів, розвал/сходження. Потім отримувала смс з фото, що треба міняти сайлентблоки і мастило підтікає і ще якісь дрібниці з питанням чи міняти (запчастини сервісу). В результаті машина була готова в середині наступного дня, а ціна за обслуговування разом з запчастинами була ВДВІЧІ! нижча за офіційний сервіс в Одесі за менший обсяг робіт. Це з комп'ютерною діагностикою і діагностикою ходової. Дали рекомендації по подальшому обслуговуванню, видали чек і лист на розвал/сходження і записали в сервісній виконані роботи. Розрахунок можливий як готівкою так і на карту. Я супер задоволена. Потім ще бачила відео в ютюб каналу SRT суми рейс тім, що вони теж користуються їх послугами”
“Вчора забрав машину зі сто. Спочатку здалося, що фарба на бампері трохи не збігається з основним кольором, майстер переконав, що це нормально і після полірування все стане на місця, він мав рацію. Сьогодні після миття оглянув усі місця фарбування на сонці, все ідеально, не відрізнити. Сервіс на найвищому рівні та головне пунктуальність. Дякую”
“Ці люди знають свою справу. Рекомендую!”
“Робив тут машину ... Все дуже швидко і профісіонально.Спасібо величезна майстру Жене!”
“Професійно, по ціні лояльно і по термінам все гуд! Рекомендую!”
“Щиро дякую за якісну роботу і адекватну ціну! Обслуговую своє авто Subaru Forester SG, зробили все що просив, і навіть більше! Замінили мастило, відремонтували склопідйомник, замінили сайлентблоки, ще й отримав консультацію після ремонту. Рекомендую!”
“СТО дуже сподобалося,ціна-якість на висоті!!!Обслуговував своє авто 4 рази.Потім були інші СТО, ні,ні,ні і ще раз ні!!!. Тільки тут.Планую знов заїхати.Сервіс -супер! Рекомендую!Бажаю усьому персоналу здоров'я і хороших клієнтів.”
“Приїхав з проблемою в авто не працював обдув салону на малих швидкостях, погано охолоджував салон, приїхав у сервіс, зробили все досить швидко, відразу зрозуміли в чому проблема, і негайно її виправили. Оцінка 5 Просто профі своєї справи!”
“Після ДТП моїй машині був потрібний капітальний кузовний ремонт. Потрібно було відреставрувати вм'ятини та повністю перефарбувати авто. Переживав, що це затягнеться дуже на довго, і я ходитиму пішки мінімум місяць. Хлопці дуже оперативно взялися за роботу. Два тижні, і я просто не впізнав своєї красуні. Крім того, змінював на цьому СТО гальмівні диски, але вони приїхали на день пізніше за обіцяне, але хлопці оперативно встановили!!! Ціни цілком адекватні, тільки врахуйте, що кожна машина має свої нюанси, тому остаточна ціна говориться вже після того, як машину подивиться майстер.”