Огляд каталогу
- 252 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 252 результатів
Перегляньте сучасне establishment у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 252 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 40,185 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає сучасне establishment з таких міст як Київ, Бровари, Буча, Бориспіль, Ірпінь та інших міст.
“Дочка в захваті, ми в захваті. Понтів немає, хоча багато дітей із заможних родин. Вчителі по людськи відносяться до дітей, а поняття "байдужість" ми взагалі тут не спостерігаємо. Даний відгук я писав після 2х років навчання в старших класах.”
“Railway station залізничний вокзал міста Києва”
“Приходила в травмпункт з травмованим нігтем, два позитивних лікаря швиденько все оглянули, порадили що робити, замотали палець в кращому вигляді, все на такому позитиві 10/10”
“Цікаві заохочення покупців, а товар в основному - ширпотреб з Китаю.”
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Ходила в цей садочок десь з 1978 по 1981. Найкращі спогади і пам'ятаю дуже багато різних подій того часу, наче це було вчора. Ім'я вихователіки, яку я любила не пам'ятаю, а тієї, що побоювалась Галина Пантелеївна... Зустрічаю її інколи - вона чудова, дрбра приємна людина, тож діти не завжди можуть бути об'єктивні. Раніше на кожному майданчику були веранди, де ми ховались на прогулянці під час дощу. Їх варто повернути.”
“В садочку з 2020 року нове керівництво, все по новому.Дуже хороша директор.У нас в 6й групі молоді хороші вихователі і няня в інших також.Ремонт в цьому році зробили в харчоблоці, в минулому в спортзалі.Скільки я не чула поганого про наш садок, ні разу не пожаліла що ми пішли в нього.На території є вольєр з парою фазанів Граф і Боня.Садочок знаходиться під охороною.”
Каприз — сучасний салон краси. Тут надають манікюр та перукарські послуги та стрижки. У закладі панує затишна атмосфера, персонал привітний та уважний.
“Цей акаунт фейк, всім ставить погані оцінки. Напишіть скаргу в гугл будь ласка.”
“Пацантре, а у вас є узбекистаська конопля?”
“Взагалі хороша школа вчуся все круто правда уроки інформатики як на мене застарілі і здається треба прибирати позначку "з поглиблення Вивчення інформаційних технологій"”
“Чистий та гарний садок з добрими та щирими вихователями, які дійсно люблять дітей! Вихователі кожного дня намагаються вигадати нові заняття, ігри, ранкові руханки для дітей. Ще хочу відмітити, які неймовірні свята організовує колектив садочку для батьків, де ми не тільки були спостерігачами за дійством, яке відбувалось на сцені, а ще й мали змогу прийняти участь та відчути себе на мить героями цієї події. Моя дитина з радістю щоранку біжить до садочку, а ввечері її переповнюють емоції від минувшого дня. Дякую всьому колективу садочку за неймовірні емоції, які ви даруєте нам та нашим дітям♥️”
“Навчалась в цій школі з 1996 по 2005. Скажу так, отриманих знань вистачило, щоб в інституті (КПІ) майже взагалі не вчитись) 90% учнів з мого класу поступили на бюджет до КПІ та КНУ ім. Шевченка. Щодо хамства з боку вчителів. Не треба занадто борзіти - і все буде норм. Програма навчання складна, тож розраховуйте сили.”
“Чисте, гарне авто. Важливий і пунктуальний водій. Рекомендую.”
“Дуже якісне обслуговування, приємний персонал і, головне, ціни порадували! рекомендую)”
“Чудовий садочок, дитина ходить з задоволенням! Вихователі гарно ставляться до діток, нянічка добра та турботлива. Харчування хороше, дитина все їсть, додому приходить не голодною, на питання чи було смачно відповідає - «Да!». Придумують різні розвиваючі моменти, такі як - поробки руками, малювання, ліпка, лялькові вистави, святкові концерти. Запрошують фотографів, вистави, аніматорів, діткам цікаво. Нам дуже подобається. Дякуємо колективу садочку за старанну роботу!”
Салон краси "КюКо" — салон краси, що працює у дружньому форматі. Серед напрямів — жіночі та чоловічі стрижки. Команда створюють затишну атмосферу.
“Хочу висловити велику подяку вихователю Оксані Володимирівні та помічнику вихователя Ірині Олександрівні групи "Дивосвіт"! Дякуємо їм за душевне ставлення до наших дітей, за чудовий ранок, за творчі заняття! Завжди дуже приємне спілкування, дитина йде із задоволенням у садок! Бажаю всіх благ!”
“Чудовий заклад! Дитина розвивається, з радістю вранці встає до садочку. Адекватні ціни.”
Салон Красоты — сучасний салон краси. Тут надають манікюр, педикюр, перукарські послуги та стрижки та доглядові та косметологічні процедури.
“Щиро дякую Соловйовій Ларисі Михайлівні, палатному лікарю відділення реабілітації, за професіоналізм, турботу та уважне ставлення під час двотижневої реабілітації моєї мами після другого інсульту. Велика вдячність також усій команді спеціалістів, які щодня працювали поруч і зробили вагомий внесок у її відновлення.”
“заїжджала проконсультуватися, все пояснив Анатолій та підказав за вартістю”
“Робили замовлення дивану в dlm і дуже задоволені. Вибір дивану був для нас складним, адже було багато критеріїв, які важко було поєднати в одному виробі: ми обирали сучасний диван, мʼякий і розкладний, але скрізь був варіант або розкладний або мʼякий, а сучасні були не розкладні і не мʼякі - ну просто дилема як це поєднати в одному виробі. І тут ми знайшли цей магазин, дуже сподобалось що на наші параметри нам запропонували одразу кілька варіантів, з яких ми зупинились на своєму варіантів в зеленому кольору прям в такому як у нас в дизайн-проєкті. Дуже порадувала також робота консультанта - Валерії. Після того як ми визначились з моделлю вона весь час підтримувала звʼязок і коли ми вже були готові до покупки допомогла в усіх процесах, крім того підібрала тканину яка ідеально підходить нам та розповіла про всі особливості тканин які були запропоновані. Через 2 місяці диван був готовий і ми вже декілька місяців не можемо нарадуватись такій вдалій покупці. В дивані є єдиний мінус- злізти з нього майже нереально) всі гості тепер не злазять з дивану, бо він мега зручний, та і ми постійно сидимо. Тож дякуємо і магазину за таку вдалу модель, і консультанту і зборщикам (які теж все зробили швидко)”
“Співвідношення ціна-якість заслуговує оцінки в 5 балів. Готель, на мою думку, для тих, хто приїхав до столиці у справах. Чистота - мабуть на 4. Місце розташування для мене особисто виявилось не досить зручне. У всьому іншому...також не без недоліків, проте в цілому дуже непогане місце. Поставлю п'ятірочку, тому що категорично не згодний з критиками готелю.”
“Найкращий ринок, чистий, охайний, продукти свіжі.”
“Дуже хороша школа з прекрасними вчителями котрі дають освіту на рівні)”
“Дівчатка майстра своєї справи! Найкращі! Завжди знають чого хоче жіноча душа і найголовніше, що можуть втілити це в реальність! Не перестану вас кохати!) Завжди з вами ❤️”