Огляд каталогу
- 1,170 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 1170 результатів
Перегляньте суши у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,170 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 622,206 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає суши з таких міст як Київ, Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Бориспіль та інших міст.
“Замовляли "набір філадельфія сет" – смачно неймовірно. По піці - пробували гавайську, тропічну, класичну, мисливську. Найсмачніша – класична. Тісто тонке, як обіцяно. Начинки цілком і не суха. Просочена дуже смачним соусом. І ціни не надхмарні. Ось би ще оплата карткою стала б можливою (приват24 або термінал) була б вам вірна завжди)”
“Тут продають найкращу шавуху. Замовляю не раз і завжди дуже смачно. + завжди можна замовити по телефону та швидко забрати. Єдине, що бургери не дуже смачні. Як на мене, бургери не сильна сторона цього закладу, якщо бургери, то краще замовити в коні в пальто, а от шавуха, люля-кебаб і все, що в лаваші, тут роблять чудово”
“Смачна домашня кухня. Помірні ціни. Просте обстановка”
“Велике дякую Vita Pizza за смачні гамбургери, робили замовлення на день народження, діти були в захваті.Ви молодці, будемо замовляти й надалі, рекомендую!”
Family Story — це затишний заклад у Макарові, розташований на вулиці Леніна, де можна комфортно пообідати або зібратися компанією на подію. Заклад позиціонується як місце для щоденних візитів і святкувань, із фокусом на гостинність та швидке обслуговування.
“Я зазвичай замовляв суші в іншому місці, але хлопці з якихось причин перестали працювати. Про те, що Соло робить суші, дізнався випадково, раніше брав у них тільки піцу. Суші смачні, єдине невеликих розмірів. Додатковий плюс що дають 3 рол у подарунок.”
“Супер є асортимент всього необхідного , комунікація на високому рівні , продукти якісні .”
“Заклад новий, замовлення робили для проби. Були дуже приємно здивовані кількістю риби та начинки у ролах, видно що хлопці не заощаджують на інгредієнтах. Велике дякую! Тепер ми ваші постійні клієнти!”
“Замовили Мексиканську піцу, дуже смачна, але, як на мій смак, то дуже гостра, до цього замовляли з півпорції перцю, було норм) Доставили швидко, враховуючи 14-те число) Дякую за свято для шлунка))!”
“Смачні суші. Замовляла через сайт, вчасно отримала самовивіз. Сет яскравий взяли на двох, наїлись досхочу) Необхідно уважніше читати склад, щоб не виникало питань про той чи інший сир у роллах.”
“Зробили кілька замовлень на момент написання відгуку. Спочатку оцінка була в голові 2/5, через купу косяків, але замовлення стали схожі на гру в кальмара, що стало викликати не підроблені інтерес, що ж буде цього разу? Один раз можна отримати суші, що розвалюються, з явно не першосортним рисом (тим не менше ціна відповідає вазі), місо суп з жахливим кислим сиром до якого забудуть покласти ложку, але і в тому ж замовленні чудову піцу з сирними бортиками і смачним часниковим соусом, в іншому замовлення отримати недоготовлену піцу з сирим тестом, але смачними відмінними ролами і те чого немає в інших Справжній рідкий відмінний васабі в пакетиках від якого відкривається друге дихання! Іншим разом можуть від себе додати якісь соуси яких не було на замовлення, не безкоштовно, один з яких був просто густим та свіжим томатним соком. Загалом поки писав, згадав інтерес, баги сайту, сміх і васабі, емоції - те, що стає все більш цінним з часом, тому вирішив поставити 5\5 авансом, все-таки старт не буває простим, плюс шукають співробітників, та й хлопці молоді працюють, все приходить з досвідом, подивимося, що буде через пару місяців, усім добра) P.S. Раджу спробувати піцу з додаванням вершкових бортиків та частковий соус”
“Постійно замовляємо, дуже смачно саме на цій локації. Рекомендую”
“Це так смачно, що просто не передати словами. Роли дуже великі, причому багато не рису, а риби та начинки. Нам сподобалося абсолютно все.”
“Багато разів замовляв їжу, завжди все було смачно+швидка доставка! Рекомендую”
“Відвідав місце, де готують шаурму, і був у захваті! Все було супер: від смаку і якості продуктів до привітного обслуговування. Шаурма свіжа, соковита і дуже смачна. Рекомендую всім, хто хоче швидко і смачно перекусити!”
“Дуже смачні суші, багато риби, васабі, соусу і імбиру. Відмінне і швидке обслуговування, раджу”
“Дякую за швидку доставку! Було дуже смачно. Багато начинки, роли дуже смачні та великі, багато риби. Раджу!”
“Нещодавно почали купувати тут роли. Поки все подобається. Роли у них дуже смачні, великі роблять, досить соковиті, начинки в них багато. Доставка працює краще ніж у інших. Нормальний ресторан, рекомендую!”
“Вперше сьогодні замовили тут суші, я таких смачних в Україні ще не коштувала, клас, просто мега молодці. Дякую за задоволення від їжі, якість перевищує ціну.”
“Дуже приємна дівчина працює,був там не раз,ціни норм,їжа смачна,рекомендую)”
“3 лютого були вперше в 2021 році. До цього два останні рази були просто жахливі. Але новий підхід Містер Кет просто вразив. Кардинально інше відношення до гостей. Все було супер. Одне із найкращих обслуговувань. Нас було 6 чоловік і 4 дітей. Ми сиділи за різними столами. Офіціант Олександр, просто вразив своєю харизмою і щирим відношенням до нас і саме головне, до дітей. Сьогодні ми наче потрапили у свою домівку, до родини. Швидкий прийом замовлення, а також подача смачних страв та напоїв, не змогли не порадувати. За вечір, офіціант та адміністратор разів 6 запитали чи у нас все добре, на що отримали задовільні відгуки. Дуже рада, що змінилась концепція персоналу в Містер Кет. Адже ми зможемо сюди повертатись знову з великим задоволенням, як було раніше. P.S. Офіціант Олександр просто супер. Керівництву раджу придивитись до нього і запропонувати одну з керівних посад :) Дякую закладу Містер Кет. Сьгодні було мега класно.”
«Суші» — це заклад зі смачними суші та піцою. Тут уважний та привітний персонал, а обслуговування на високому рівні.
“Караоке good ! Піца добра , салат смачний, напої ок. І ціна більш менш. Але service починається з чекати...”