Огляд каталогу
- 300 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 300 результатів
Перегляньте суші кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 300 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 105,621 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає суші кафе з таких міст як Київ, Біла Церква, Фастів, Бровари, Буча та інших міст.
“Піца реально смачна, тісто дуже тоненьке і смачне. Замовляв дві великих піци втрьох їли два дні, навіть розігріта смачна і не суха.”
“Чудове та затишне місце. Відвідую це місце - раз на рік. І завжди залишаються приємні враження. Цього разу все було ще краще! Офіціант - дуже дбайливо ставився до своїх обов'язків - наливав декому вино, шампанське (іноді навіть горілку). Слідкував за грізними тарілками та вчасно міняв їх та та забирав брудні серветки. Та й ще купа дрібниць, які не залишили мене без уваги. Нажаль ім'я не спитав( Кухня теж смачна. М'ясо, салати (особливо є не стандартні, які теж приємно здивували), закуски - все було смачно приготовано та виглядало апетитно! Рекомендую до відвідування.”
“Кілька разів відвідувала цей заклад. Все чудово. Смачні чаї, суші досить насичені (найсмачніші у місті) кому там сухі - то вже проблеми зі смаковими рецепторами Неймовірний Наполеон і медовик. Для моєї родини це найкращий суші-бар. Дякую Вам за роботу Так тримати !Пс - офіціантка чорнявенька дуже привітна і уважна, молодець”
“Дуже смачно, приємний персонал та дуже доступні ціни. За 2 сніданки, 2 напої, 2 десерти та 2 салати ми заплатили 690 грн. Це дуже доступно. При цьому привітний персонал. Для мене особисто було плюсом те, що дозволили зайти з собаками.”
“Зараз цей заклад називається "Дача" і кухня тут смачща.”
“Дуже хороший заклад! Цікавий дизайн, та привітливий персонал. Смачна кухня, особливо піцца та бургери. Вечером можна прийти компанією подивитися фільм та покурити смачні кальяни! Загалом все сподобалося!”
“Все дуже сподобалось! Прийду ще!!!”
“Завжди користуємось доставкою. Дуже смачно, якісно, ціни адекватні та завжди вчасна доставка.”
“Мені подобаються прозора лапша (будь яка - курка яловичина чи морепродукти), смачні мені супи том ям обидва, бульйон курячий та суп гострий з яловичиною; також дуже смачний салат з креветками та авокадо Лапша склянка гостра - найсмачніша яку я їла будь де”
“Я зайшла погрітися, випити каву і перекусити. Лапша мені сподобалася. Кава була холодна. Туалети чисті. Адміністратор в обличчі баристи і офіціанта - привітлива.”
“Була на вихідних з сім’єю, мені сподобалась їжа, особливо смачні суші з мідіями і вогняний дракон, є дитяче меню, швидкість обслуговування на висоті. Гарний інтерʼєр з озелененням) Є дитяча кімната)”
“Любимо з родиною смачно відпочивати. Це прекрасно вдається в Японахата! Дякуємо за смачний полудник: суші бомбастЄр!!! Філадельдію рекомендуємо, ну і класика, Каліфорнія на за куску!”
“Кухня супер, раніше можна типа самому смажити та робити асорті, а зараз....”
“Сьогодні був приємно здивований.Вперше завітав у заклад Піца Хата.Дуже атмосферно по сімейному.Місце взагалі бомба і транспорт поряд і парк для прогулянок.Заклад характеризується як я розумію на піці.Ну не замовляв бо як помітив піца величезна сам би не подужав.Тому іншим разом з друзями.Зупинився на суші меню.Суші люблю і розуміюся у них.Швидко приготувували і приємний персонал.Ролом задоволений ,гарно підібрані комбіновані ідігрієнти.Кожен виділяється по своєму але ідельно доповнюй один одного.Дуже приємні враження рекомендую усім )))))!!!!!”
“не в перший раз замовляю у суші мастер. завжди гарні роли, приїжджають швидко. дуже смачні та свіжі. за весь час не було жодних нюансів. адміністрація чудова, добрі люди, завжди відповідають на всі запитання, з повагою і терпінням. в цілому, якість за свою ціну вражаюча.”
“Рис з овочами неймовірно смачний”
“Дуже смачні коктейлі та нові лимонади на натуральних пюрешках,окремо хочу відмітити офіціанта Максима,попри молодий вік осбслуговування на вищому рівні,кухня також виконує свою роботу на відмінно.Рекомендую цей заклад,затишно гарно та спокійно.”
“Не погане місце, з того, що знайшов в Вишгороді - це найкраще, щоб випити пива чи сходити на піццу. Дуже сподобались фірмові сухарики. Непогана піцца.”
«Піца хата» — затишний заклад у Фастові на вулиці Соборній, поруч із вокзалом, де зручно зайти на швидкий перекус або зустріч із друзями. Це місце цінують за охайний зал, приємний інтер’єр і спокійну атмосферу для щоденних візитів. Основний акцент у меню — піца різних форматів, яку готують оперативно та подають гарячою.
“Смачні суші, бургери та піцца, непогане пиво. Приємні офіціанти, швидке обслуговування, доставка суші або піцци менше години. Єдиний мінус - буває що не працює термінал, розрахунок готівкою.”
“Це найлутша шаурма в городі дуже класний хлопець працює не шаурма а просто вау всім рекомендую”
“Дуже подобається ця шаурма, смачна, поживна, багато м'яса. Привітні продавці, ціна адекватна. На столі у них чисто, після кожного приготування все протирають. Купуємо там шаурму регулярно, але можна ще частіше)”
“Були вчора у вашому закладі, сподобалося все. Брали піцу Полермо, пасту із куркою і чай зі смородини. Отримали задоволення. Персонал дуже вічливий, кухня сподобалась. Із задоволенням прийдемо ще.”
Fenix Club — це дійсно клуб сімейного дозвілля. Тут смачна кухня, а піца просто чудова. Це найкраще місце для відпочинку з дітьми, де є батути, горки та лабіринти.
“Самий крутий караоке бар. І обалденая кухня респект вам так держать . Рекомендую всім.”
“Дуже полюбляю цей заклад Завжди смачні страви й вчасна доставка. Якщо роли, то тільки суши майстер!”
“Смачна і завжди свіжа їжа, адекватні ціни, багатий асортимент. Чудово підійде для обіду на роботі, будь-якого застілля або швидкої вечері. Мінус тільки один - іноді забувають класти соуси до картоплі. Дякую Донеру в м. Українка за те, що вже півтора року годуєте мою сім'ю, коли мені лінь готувати ❤️”
“Смачна та різноманітна кухня (Європейська та Азійська). Чудове обслуговування. Офіціантка була дуже уважна і привітна. На терасі та в будівлі чисто, без сторонніх запахів. Гарний інтер'єр.”
“Заклад варто відвідати. Дуже смачно приготовлено стейк свинини, крем суп взагалі бомба, пасти дуже смачні порції великі. Привітні офіціанти”