Огляд каталогу
- 1,000 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 1000 результатів
Перегляньте суші кухня у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,000 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 570,930 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає суші кухня з таких міст як Київ, Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Отримали замовлення доставкою, тому за заклад не скажу) Дуже зручне пакування, крутецький вибір різного виду ролів як солодких так і звичайних, суші, боули, тар тари, дуже смачно) сподобались дуже роли без рису) але було би непогано додати калорійність, наприклад одного ролу кожного виду, та інших страв, було би взагалі безцінно) доставка за 45 хв)) це топ)) варті рекомендації”
“Язык проглотить!!! Настолько вкусные, свежие, большие роллы, рыбки и начинки много, а риса тонкий слой. Заказывала сед Драконы, очень сытный и вкусный, по цене 1890 грн, дороговато, но оно того стоит, понимаешь за что платишь. Заказывали на доставку, оператор сказала в течении часа, курьер доставил заказ вовремя, роллы были аккуратно все сложены, ничего не развалилось в процессе доставки. Из всех мест в округе Боярка- Вишневое, данные суши на ЖК София у меня на первом месте. Рекомендую!На сьогодні 30.06.2025 і я вирішила з розчарованості змінити свій відгук. Так! Раніше все було супер, але відбулись зміни. Піднялась трішки ціна на сет Драконів він коштує 1950 грн, це не мало, але не у тому справа. З даного сету зняли один вид ролів, раніше було 6 ролів, зараз 5 драконів, а ціна підвищилась. Чому ж не залишили 6 ролів? При замовленні мене не попередили. Імбир був такий сухий і вʼялий, наче весь маринад з нього вижмакали. Вже наступного разу подумаю чи замовляти за таку високу ціну суші, на разі дуже великий вибір і за нижчу ціну.”
Nani Sushi — це місце, де готують дуже смачні роли. Тут швидка доставка та якісні продукти. Персонал тут приємний. Це місце, де можна насолодитися смачною їжею.
“Нещодавно святкували важливу подію для нашої родини, яка зʼїхалася із заходу і сходу. Ми вже були в ресторані і залишилися під враженнями від кухні і сервісу, тому вирішили святкувати саме тут. Гості сказали, що не було жодної страви (а їх було достатньо), яка була не смачною; атмосфера перевершила очікування; персонал - Вадим і Максим подарували такі приємні емоції, які не забудемо ще довго. Хлопці старалися, щоб всім було зручно і смачно, всі маленькі прохання гостей були виконані, страви виносили чітко по таймінгу, спілкувалися ніби ми всі одна велика дружня родина. Ми неймовірно вдячні персоналу ресторану Отаманша, керівнику і адміністратору, що змогли зробити наше свято атмосферним, смачним і незабутнім. Ще не раз замовимо їжу і відсвяткуємо не одне свято! Дякуємо ❤️”
“Суши бомба, багато риби, смачні та дуже гарний вигляд. Заклад однозначно рекомендую ! Молодці !”
“Це найсмачніші суші, без перебільшень. Нічого краще я в своєму житті не їла.”
“Найсмачніші роли які я куштувала, дуже смачно, гарно, швидко. Спробувавши один раз, щось інше не хочеться замовляти)”
“Все було дуже смачно, продукти свіженькі, дуже ситно,рекомендую ☺️☺️”
“Найсмачніша піца і суші в Вишгороді! Приємний персонал, дуже уважні до клієнта)”
“Шикарна піца , за таку ціну - краще ніж в Італії! Шкода що не в місті, 30 хв гарної траси. В меню також панакота і смачна кава від шефа з Італії.”
“Замовляли уже декілька разів доставку YIM YIM. Сподобалось все - починаючи від привітного менеджера, закінчуючи моїми улюбленими ролами та гарячущою піцою. Замовлення приготували швидко, привезли ще через 10 хв. Однозначно рекомендую! та радію, що і на Софіївській Борщагівці з"явилася достойна доставка справді смачних страв.”
«Є Все» — це заклад з приємною атмосферою та хорошими напоями. Тут готують неймовірно смачні суші та роли. Мила касир-офіціант з посмішкою є візитною карткою цього закладу.
“Замовили 4 піци, доставка вчасно, всі 4 піци дуже смачні, топчік. Апдейт: тепер піцу замовляємо тільки тут, а друзі з Києва стали приїзжати в гості частіше заради цієї піци, особливо вогняної))”
“Чудове місце. І переночувати можна і смачно поїсти.”
“Це була одна з найсмачніших піц, які я куштувала)! Піца з лисичками — просто вау: ідеальне поєднання смаку, аромату та текстури. Дуже рекомендую всім поціновувачам незвичайних і водночас домашніх смаків!Дівчатка дякуюююю!”
«Сусідка Белла» — це приємний ресторанчик італійської кухні. Тут привітний персонал, смачна кухня та красива подача блюд. Італійська музика створює затишну атмосферу.
“Найкращий заклад міста, все на найкращому рівні. От тільки не всі відвідувачі це цінують! От як колектив неадекватних пʼяних жінок з магазину «сад город» зіпсували день народження!”
“Дуже смачна! Обов’язково спробуйте”
“Бронювала тут будиночки на вихідні - хороше місце для відпочинку від міста. В кафе смачна їжа, хороший сервіс. Ну і літак, звісно, зі своєю історією - можна було зайти всередину, сісти на місце пілота. Крута локація.”
Ресторан «Імперія» у Ставищі — це комфортне місце для сімейного свята з крутою атмосферою. Кухня тут смачна, а страви ексклюзивні як за смаком, так і за оформленням. Персонал ввічливий та уважний, а власниця бездоганно виконує свою роботу.
Ресторан Kitoko розташований у Копилові, Київська область, і став помітним місцем для тих, хто шукає азійські смаки поруч із домом. Це заклад, який робить акцент на сучасній подачі та зручному форматі замовлення, орієнтуючись на швидкий сервіс і стабільну якість.
SushiZoom — це місце, де готують бомбезні суші. Тут завжди свіжі продукти, що робить цей заклад улюбленим серед постійних клієнтів.
Кафе Dragon розташоване в Макарові на вул. Ярослава Мудрого, 33 — це місце, куди зручно зайти на перекус або замовити улюблені страви з собою. Заклад позиціонується як кафе з акцентом на популярні формати страв для компанії та швидкого обіду. У меню особливо виділяються суші та роли, які часто беруть сетами для двох і більше.
“Дуже смачно та якісно! Всім раджу спробувати. Доставляють дуже швидко, навіть буває раніше, ніж зазначено. Всім раджу спробувати)))”
“Варто того щоб повернутися знову і знову. Дуже і дуже смачно, не їси а насолоджуєшся”
“Повноцінний обід коштує 70 грн, смачно та затишно. Єдиний мінус - не дуже великий вибір страв.”
“Заради цього закладу варто їхати «на край світу»! Що ми з дітьми регулярно й робимо вже декілька років. Затишний інтер'єр, ввічливий персонал, смачна піца, креативні коктейлі (чого варті одні лише «мізки в пробірці»). Рекомендую завітати, поєднавши обід з трамвайною екскурсією Троєщиною.”
“ТОП. Дуже смачно. Брали 2 варіанти сетів на компанію і дуже зайшли)”
“Дуже смачні і красиві суші, швидка доставка! Однозначно рекомендую!”